Станка, Тервел, Мариан и Пламен на финал
Вчера се проведоха последните номинации във "VIP Brother" 2013, когато всеки съквартирант трябваше да посочи участниците, които заслужават да останат до самия финал на 16 ноември.
Обратно в новинатаКоментари - Станка, Тервел, Мариан и Пламен на финал | Лайф.dir.bg
Коментари
не мога да разбера този пламен какво прави там.уяс .толкова непрятен *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
хората предпочитат и гласуват за Пламен. Защото е пич и е за предпочитане пред другите вътре. Победата е за него и ще му отива на фона на останалите шматароци.
Той и Бойко е пич, ама видяхте до къде ни докара. Явно този тип "пичове" много се харесват. Вероятно за това сме на този хал.
За Пламен гласуват подставени лица, има организиран вот за него. А и Ники Кънчев така яростно го защитава, явно са верни твърденията, че е приближен на продуцентите. Не познавам нито един човек, който да харесва Пламен.
Аз съм доволна от избора-има заслужили хора, балансиран играч и шут за забавление...
беше Мишо тъпото парче и вече го отсвириха. Заслужено, разбира се. Нека ходи на пилоните, пред пилоните или зад пилоните. Беззъбите старци там няма да го замярат с чехли, защото имат само по един и си го пазят.....
Простите спортисти трябва да победят, защото прославят кенефа Булгаристан по света. Въпреки, че един кенеф и да го славиш и да го величаеш, все си остава кенеф. Иначе тези тъпанари карат доста чалгаристанци да се чувстват горди по незнайно какви причини, не че живеят по-добре или по-щастливо, просто ей така, от някакви комплекси национални може би.
Може би защото са от малкото, които създават приятни емоции сред целия ужас в страната.
Ей, мухльо, такива като теб с ритници трябва да напускат България!
Кажи бе, патриотарче смешно, какъв ти е проблема :)) Я се потупай сега в гърдите и ни обясни каква "велика и горда" нация сме...ха-ха-ха :))))