Коментари - Станка, Тервел, Мариан и Пламен на финал | life.dir.bg
назад

Станка, Тервел, Мариан и Пламен на финал

Вчера се проведоха последните номинации във "VIP Brother" 2013, когато всеки съквартирант трябваше да посочи участниците, които заслужават да останат до самия финал на 16 ноември.

Обратно в новината

Коментари - Станка, Тервел, Мариан и Пламен на финал | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

не мога да разбера този пламен какво прави там.уяс .толкова непрятен *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

там. А ти какво правиш тук?

хората предпочитат и гласуват за Пламен. Защото е пич и е за предпочитане пред другите вътре. Победата е за него и ще му отива на фона на останалите шматароци.

Той и Бойко е пич, ама видяхте до къде ни докара. Явно този тип "пичове" много се харесват. Вероятно за това сме на този хал.

пак? Докъде те е докарал Бойко - той да не е влак? Сега нали го няма - тези престъпници ще видиш до къде ще те докарат

За Пламен гласуват подставени лица, има организиран вот за него. А и Ники Кънчев така яростно го защитава, явно са верни твърденията, че е приближен на продуцентите. Не познавам нито един човек, който да харесва Пламен.

Ти си непосредствено посредствен!

Ти просто си идиот!:)))))))))))))

не винаги го защитава. имаше цяло предаване за въпросите 5 от 10, в което бая го оплюха.

урааааааааааааа

Аз съм доволна от избора-има заслужили хора, балансиран играч и шут за забавление...

беше Мишо тъпото парче и вече го отсвириха. Заслужено, разбира се. Нека ходи на пилоните, пред пилоните или зад пилоните. Беззъбите старци там няма да го замярат с чехли, защото имат само по един и си го пазят.....

Може би Мишо не ви харесва, защото има собствено мнение и обича безпардонно да казва истината в очите ви? Или може би защото критикува доста рязко шута Борисов?

Простите спортисти трябва да победят, защото прославят кенефа Булгаристан по света. Въпреки, че един кенеф и да го славиш и да го величаеш, все си остава кенеф. Иначе тези тъпанари карат доста чалгаристанци да се чувстват горди по незнайно какви причини, не че живеят по-добре или по-щастливо, просто ей така, от някакви комплекси национални може би.

Може би защото са от малкото, които създават приятни емоции сред целия ужас в страната.

Ей, мухльо, такива като теб с ритници трябва да напускат България!

Кажи бе, патриотарче смешно, какъв ти е проблема :)) Я се потупай сега в гърдите и ни обясни каква "велика и горда" нация сме...ха-ха-ха :))))

Те интелигентните вече напуснаха България. Остават още няколко и ще си живеете сами - цигани, пенсионери и тъпаци.