Коментари - Адриана Лима и Алесандра представиха пищно бельо | life.dir.bg
назад

Адриана Лима и Алесандра представиха пищно бельо

Най-новото в света на бельото беше представено от прочути манекенки, известни като "Ангелите на Victoria's Secret".

Обратно в новината

Коментари - Адриана Лима и Алесандра представиха пищно бельо | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бе, само аз ли виждам, че тук без Фотошоп-а ясно се очертават едни почти мъжки релефи по краката? Не мисля, че сме тук да им гледаме дрешките, за коментиращите кича....

Жестока галерия - не е за мъже в работно време...

фотошопа е играл яко, иначе нема лошо - яки пички.

мaцkите са пищни, гащичките нямат значение, ;-)

Като ги гледам се сещам само за едно. Казал го е Милко: "Я елате пиленца при батко". Мамка му, усещам го, няма да дойдат!

Чисто визуално това е идеалната жена - висока, с безкрайно дълги крака, съвършени пропорции и красиво лице, кожа, коса, абе всичко е перфектно. Но в крайна сметка освен очевидно добрия ген, който имат полагат и страшно много усилия, защото това им е работата. А как се живее с жена, която искат да имат всички мъже, дали не е капризна, лигава, високомерна и прекалено суетна. Едва ли на един мъж му е лесно до топ модел. Той също трябва да е на ниво във всяко отношение. На всичкото отгоре са и милионерки, сами си изкарват парите. Еми, сори, тези жени не са лъжица за всяка уста. Също смятам, че не са жени за един мъж. Но са прекрасни изваяни газели. Самото съвършенство.

Браво Ваня! Ти откри топлата вода. Ами разбира се, че тези жени са единствено за милионери. Било то артисти, спортисти, певци или просто заможни бизнесмени. А колкото и да изкарват сами парите си, жената е свикнала да харчи тези на мъжа си.:)

това явлени ,съвършената жена ще изчезне..това е просто един продукт и нищо повече

Два свята,единият е излишен. Сутиен за 10 млн,а някой няма къшей хляб да нахрани дацатата си. Свят в който с две млечни жлази и едн детороден орган можеш да взимаш от произведените блага повече отколкото 20000 души взети заедно,няма бъдеще. Това ще свърши катастрофално за човечеството.

Мда, Че, много си прав.

Виж сега, не всеки две млечни жлези изглеждат така и са поставени на такова тяло, което се движи по такъв начин. А като разполагаш с такива "таланти" защо да не ги продадеш скъпо? Някои могат да пеят, други да тичат. Тези са съвършени на вид. Имат цена, която не е за всеки

Прав си всички млечни жлези са различни, но силиконовите импланти всички са еднакви.

Според мен "оскъдно" е подходящата дума, която следва да бъде употребена вместо "пищно" в заглавието на статията!

Имам щастието да имам жена със същата фигура вкъщи и и се радвам вече няколко години. Дългите крака имат значение, повярвайте.

Пич, краката и фигурата са до време. Уважението, любовта и приятелството крепят една връзка.

Разбира се че е така, но тук обсъждаме визията на дамите, която е повече от перфектна и достойна за възхищение. Те ще бъдат красиви на всяка възраст. А дали са толкова красиви духовно, тук вече не съм убедена. Защото да направиш човека до теб щастлив е необходимо много повече от красива визия.

Пич, а ти сигурен ли си, че само ти и се радваш???

Aбе знаеш ли, дали само ти и се радваш? ;-)

Това са луксозни играчки за успели в живота господа.

Радост за очите, празник за душата!

Красиви жени. Но само за платежоспособни господа. Хубавите неща струват много пари.

Най-елитните проститутки :)

Сладурани!

според мен тук акцентът трябва да е върху ревюто на Victoria's Secret, а не върху моделите. Ако авторът на статията беше обработил повече информация, нямаше да я напише по този начин и нямаше да е толкова кратка. Колкото до моделите, не мисля, че красотата в частта, която не зависи от човека е важна. Много български жени полагат много грижи за себе си (за разлика от повечето мъже), но за да изглеждаш така трябва по цял ден с това да се занимаваш. И замисляли ли сте се в коя сфера на живота тези моделки са конкурентно способни, освен външната красота.

Тяхната "сфера на живот" е именно тази - да се разхождат по подиумите и да бъдат перфектна "поставка" за оскъдно скъпо бельо ... Все пак не от всяка хубавица става такава поставка. Както и не всяка "булка" е за такова бельо. Сещаш се, нали?

Не знам какво рабираш под термина "булка", но това явно са твоите неприлично подпухнали приятелки. Еми сори, братче, толкова са ти умствените способности.

Е не всички са чак толкова хубави в лицата и в телата, хем при наличието на толкова грим по тях.... Айде нашите български мъже да си стегнат шкембетата, да понапомпат мускули, да се научат на обноски, да извадят пачки, пък тогава вече могат д аимат претенции за идеални жени ... :Р БГ жената се разчеква от работа и да угажда и да се грижи за народа вкъщи, бъдете благодарни и я уважавайте.

"БГ жената" лол

Ама защо не са поканили нашите по-по-най красиви Антония Петрова - Мис и Мисис на всички времена и всепризнатия модел Николета Лозанова.Нима не са запознати с тяхните качества?Или може би завиждат...

Сещам се веднага оня виц, дето Иванчо бил двойкаджия и баща му решил да вземе мерки, затова му скрил едно списание с много яки мадами в чантата. Иванчо го намерил и възкликнал - "Леле, кой ги е*e тея мацки", а баща му се подал и казал "Отличниците, сине, отличниците!" :)

позддрави за духовитото и тънко чувство за хумор. а, и за оригиналостта ;)

Gogo ( нерегистриран ) 14.11.2013 14:22 Казах същото и ме изтриха!!!не знам защо!!! Сухите модератори администратори...сухи сухи та чак се ронят....:-)))))))))))

няма да е зле да дарят някой и друг сутиен на Филипините...иначе момичетата нямат грешка

Леле колко хубави утки и ички! Идва ми всички да ги изпапам!

Красота голяма! А на тези, които по-долу се чудят защо всички жени не изглеждат така, ще им посоча само режима на Адриана н Александра: 3 часа тренировка дневно, 1 час масаж и 1 месец на анаболи преди ревюто + течна храна. Момичетата се готват за това шоу като спортистите за олимпиадата, и им коства точно толкова време, пари и рискове за здравето. Повярвайте, отблизо шоу-бизнеса хич не е красив!

Сериозно ли и анаболи? Аз си мислех, че само много спорт и здравословно хранене.

Изглеждат прекрасно, това е тяхната професия и те са добри в нея. Средностатистическата българка не може да е посветена само на себе си, но все пак винаги може да се постарае дори и с минимум средства стига да има желание

Имайте малко милост. Барем да ги бяхте пуснали поединично, а вие - гадно и накуп. А кой ще мисли за миокарда? И въобще някой интересува ли се от бельото им, или от това зад него? Ах, вие, палавници такива.

За здраво сърце гледай редовно Фешън ТВ -)

Най пищното не е бельото,а онова което е под бельото

така нареченото "бельо" е кич та дрънка, явно това е шоу за воайори, и недо* комлексирани мъже, четейки коментарите..

моля, моля.... Аз си купувам от тяхната колекция и като тръгнеш да се събличаш, на мъжете страхотно им се нравят тези "кичозни" гащи и сутиени. И освен това са много по-евтини от Ла Перла.... /да се има предвид, че съм нормална "една", а не професионалистка/

жалко подобие на жени

Кандис е изваяна красавица.

не ми харесват въобще. ужаст

Кич...

Без бельо биха изглеждали още по-добре.

Лелеееееее, егати готините мадами! Малееее, потекоха ми лигите. Що всички жени не са такива, ми все са дебели...

Ти пък...на живо все дебели ли виждаш.:-)..аз виждам и нормални, хубави, чат пат....ама тия са доста и накуп....толкова много че ми става тежко направо :-) като си помисля, че няма да мога да се справя със всички ако ми паднат :-)))))))))

Имаш късмет, че няма да ти паднат. Поне не на живо :)

Мале..., що всички мъже са с тумбаци, смърдят и не се усмихват готино като тези мацки:)

Аз само не се усмихвам като мацка.

Егати готините мадами. Всеки мъж би искал жена му да изглежда така, особено след като роди. Страшни хубавици са. Секси мамчета....

ми нямаш проблени кандидатствай.. и ясно ли ти е?това което казах

Еми такъв е живота, колега - ако имаш 10 милион за сутиен и още парици, ще имаш и такава жена, а не работещ тюфлек като нашите, дето ходят на работа и се тъпчат като свини да имат сили да работят и гимнастики не правят ...

Не заемам никоя страна. Омръзна ми това противопоставяне : мъже / жени. Но каквото и да е, как може да говорите така. Много е грубо и прекалено СВИНСКО.....По дебелашко изказване и от най- голямата свиня!

Когато мъжете изглеждате като Мариян Кюрпанов например с такова лице и тяло, тогава и ние ще изглеждаме така.