Коментари - Адриана Лима и Алесандра представиха пищно бельо | life.dir.bg
назад

Адриана Лима и Алесандра представиха пищно бельо

Най-новото в света на бельото беше представено от прочути манекенки, известни като "Ангелите на Victoria's Secret".

Обратно в новината

Коментари - Адриана Лима и Алесандра представиха пищно бельо | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Егати готините мадами. Всеки мъж би искал жена му да изглежда така, особено след като роди. Страшни хубавици са. Секси мамчета....

ми нямаш проблени кандидатствай.. и ясно ли ти е?това което казах

Лелеееееее, егати готините мадами! Малееее, потекоха ми лигите. Що всички жени не са такива, ми все са дебели...

Ти пък...на живо все дебели ли виждаш.:-)..аз виждам и нормални, хубави, чат пат....ама тия са доста и накуп....толкова много че ми става тежко направо :-) като си помисля, че няма да мога да се справя със всички ако ми паднат :-)))))))))

Мале..., що всички мъже са с тумбаци, смърдят и не се усмихват готино като тези мацки:)

Имаш късмет, че няма да ти паднат. Поне не на живо :)

Да :-) ама не мога да разбера защо ми изтриха коментара по горе?! какво лошо съм казал? и какви цинизми съм употребил?!...това е шега която очевидно сухите администратори/модератори/редактори на дир.бг или не разбират или са наистина много....айде няма да продължавам...

Без бельо биха изглеждали още по-добре.

Кич...

не ми харесват въобще. ужаст

Еми такъв е живота, колега - ако имаш 10 милион за сутиен и още парици, ще имаш и такава жена, а не работещ тюфлек като нашите, дето ходят на работа и се тъпчат като свини да имат сили да работят и гимнастики не правят ...

Аз само не се усмихвам като мацка.

Не заемам никоя страна. Омръзна ми това противопоставяне : мъже / жени. Но каквото и да е, как може да говорите така. Много е грубо и прекалено СВИНСКО.....По дебелашко изказване и от най- голямата свиня!

Кандис е изваяна красавица.

жалко подобие на жени

Когато мъжете изглеждате като Мариян Кюрпанов например с такова лице и тяло, тогава и ние ще изглеждаме така.

А сексуалната ориентация, и тя ли трабва да е същата?

така нареченото "бельо" е кич та дрънка, явно това е шоу за воайори, и недо* комлексирани мъже, четейки коментарите..

Ами щом надругаде те влече, не е нужно да се насилваш с жени;))

Най пищното не е бельото,а онова което е под бельото

Имайте малко милост. Барем да ги бяхте пуснали поединично, а вие - гадно и накуп. А кой ще мисли за миокарда? И въобще някой интересува ли се от бельото им, или от това зад него? Ах, вие, палавници такива.

За здраво сърце гледай редовно Фешън ТВ -)

Красота голяма! А на тези, които по-долу се чудят защо всички жени не изглеждат така, ще им посоча само режима на Адриана н Александра: 3 часа тренировка дневно, 1 час масаж и 1 месец на анаболи преди ревюто + течна храна. Момичетата се готват за това шоу като спортистите за олимпиадата, и им коства точно толкова време, пари и рискове за здравето. Повярвайте, отблизо шоу-бизнеса хич не е красив!

Леле колко хубави утки и ички! Идва ми всички да ги изпапам!

Действителността е твърде прозаична, уважаема - свинска е даже меко казано. Болшинството от жените не са модели, не разполагат нито с нужното време, нито със средствата, нито с нужната култура на хранене и прочее култура ... И интересите им се свеждат до няколко изначални биологически функции свързани основно с възпоризвоството и оцеляването. В същия ред на мисли, средностатистическият мъж също не е нито Леонардо Дикаприо, нито Брат Пит, а доста семпъл индивид. Заслужаваме се взаимно, уважаема, това е истината!

няма да е зле да дарят някой и друг сутиен на Филипините...иначе момичетата нямат грешка

Сериозно ли и анаболи? Аз си мислех, че само много спорт и здравословно хранене.

Сещам се веднага оня виц, дето Иванчо бил двойкаджия и баща му решил да вземе мерки, затова му скрил едно списание с много яки мадами в чантата. Иванчо го намерил и възкликнал - "Леле, кой ги е*e тея мацки", а баща му се подал и казал "Отличниците, сине, отличниците!" :)

Добре, ама кому е нужно? Представи си каква трагедия би било човечеството да се състои от модели, с ценностите на модели, претенциите и изискванията на модели? Кой щеше да готви, чисти, лекува и т.н. и т.н.

Изглеждат прекрасно, това е тяхната професия и те са добри в нея. Средностатистическата българка не може да е посветена само на себе си, но все пак винаги може да се постарае дори и с минимум средства стига да има желание

Ама защо не са поканили нашите по-по-най красиви Антония Петрова - Мис и Мисис на всички времена и всепризнатия модел Николета Лозанова.Нима не са запознати с тяхните качества?Или може би завиждат...

позддрави за духовитото и тънко чувство за хумор. а, и за оригиналостта ;)

Е не всички са чак толкова хубави в лицата и в телата, хем при наличието на толкова грим по тях.... Айде нашите български мъже да си стегнат шкембетата, да понапомпат мускули, да се научат на обноски, да извадят пачки, пък тогава вече могат д аимат претенции за идеални жени ... :Р БГ жената се разчеква от работа и да угажда и да се грижи за народа вкъщи, бъдете благодарни и я уважавайте.

според мен тук акцентът трябва да е върху ревюто на Victoria's Secret, а не върху моделите. Ако авторът на статията беше обработил повече информация, нямаше да я напише по този начин и нямаше да е толкова кратка. Колкото до моделите, не мисля, че красотата в частта, която не зависи от човека е важна. Много български жени полагат много грижи за себе си (за разлика от повечето мъже), но за да изглеждаш така трябва по цял ден с това да се занимаваш. И замисляли ли сте се в коя сфера на живота тези моделки са конкурентно способни, освен външната красота.

"БГ жената" лол

Сладурани!

Gogo ( нерегистриран ) 14.11.2013 14:22 Казах същото и ме изтриха!!!не знам защо!!! Сухите модератори администратори...сухи сухи та чак се ронят....:-)))))))))))

Най-елитните проститутки :)

Красиви жени. Но само за платежоспособни господа. Хубавите неща струват много пари.

Радост за очите, празник за душата!

Това са луксозни играчки за успели в живота господа.

Имам щастието да имам жена със същата фигура вкъщи и и се радвам вече няколко години. Дългите крака имат значение, повярвайте.

Според мен "оскъдно" е подходящата дума, която следва да бъде употребена вместо "пищно" в заглавието на статията!

Два свята,единият е излишен. Сутиен за 10 млн,а някой няма къшей хляб да нахрани дацатата си. Свят в който с две млечни жлази и едн детороден орган можеш да взимаш от произведените блага повече отколкото 20000 души взети заедно,няма бъдеще. Това ще свърши катастрофално за човечеството.

Чисто визуално това е идеалната жена - висока, с безкрайно дълги крака, съвършени пропорции и красиво лице, кожа, коса, абе всичко е перфектно. Но в крайна сметка освен очевидно добрия ген, който имат полагат и страшно много усилия, защото това им е работата. А как се живее с жена, която искат да имат всички мъже, дали не е капризна, лигава, високомерна и прекалено суетна. Едва ли на един мъж му е лесно до топ модел. Той също трябва да е на ниво във всяко отношение. На всичкото отгоре са и милионерки, сами си изкарват парите. Еми, сори, тези жени не са лъжица за всяка уста. Също смятам, че не са жени за един мъж. Но са прекрасни изваяни газели. Самото съвършенство.