Принц Уилям пя с Джон Бон Джови (видео)
Принц Уилям се качи на сцената и пя "Living on a Prayer" с Джон Бон Джови и Тейлър Суифт пред 600 гости.
Обратно в новинатаКоментари - Принц Уилям пя с Джон Бон Джови (видео) | Лайф.dir.bg
Коментари
Харесва ми принц Уилям, също и прекрасната Катрин. И двамата имат неподправен чар и излъчване. Това им помага да бъдат възприемани като съвременни, чудесни млади хора, въпреки консервативната йерархия на чийто връх се намират.
Що не ги доведе и тези двамата в Бг, че поне да си изпее всичките песньовки... Оше ме яд
Много непрофесионално... Другия път да ми платят 100.00 уева и ще отида да слушам как не пее...
Пич, ако се възприемаш като тъпа селска пръчка- ок. Ама хайде да не сме всички под твоя знаменател, а??? Аман от комплекси!
чаритi бизнеса е много гадно лицемерие. бедните са бедни, защото сврахбогатите грабят и крадат.
е, ти поне имаш оправдание да не правиш нищо. Беден си както и да те погледне човек. И да, светът е несправедлив. Свиквай.
и аз да съм на неговото място ще пея, даже няма да спирам:хеи живот, живот мек, розов и пухкав
E, сега на Къци самочувствието направо ще литне в космоса! Симеон Дянков бил Брат Пит с очила, сега пък Къци ще стане Бон Джоуви! Чакам още предложения...
Преди векове монарсите са управлявали, а този "принц" какво прави освен да пърди и да задиря чуждите булки.
какво друго му остава на този дегенерат освен да пее? да не се е преработил та да е уморен? глупавите британци го хранят, поят и му плащат да е*е. шапка на тояга. не е луд този, които яде баницата, а тези, които му я дават, а островитяните хранят няколко стотин кралски търтеи, за да им се радват от време на време.
Без кралски клюки. Нов рекорд. ако съм пропуснал нещо, прощавайте. Рекордъд ще е невалиден.
как може да е толкова злобен този български народ,наи-злобният на планетата.тези коментари са просто отвратителни.мъничко,злобничко и съскащо ,това е българина.,за съжаление!срам ме е да кажa че съм българин!