Анелия влезе в образа на ”лошо момиче”
Певицата Анелия влезе в ново амплоа за фотосесия, посветена на новия й клип "Предадох те".
Обратно в новинатаКоментари - Анелия влезе в образа на ”лошо момиче” | Лайф.dir.bg
Коментари
Тея пък дето са й фотошопили снимите направо са се престарали с грациалиса.Те и профи спортистките нямат такова чудо.Ебаси вдлъбнатините, ебаси чудото.Грозна работа!тя не , че Анелия реално си има хубаво тяло, де!
...и на рокерки да се правите, и на джаз и техно певици да се правите, все тая.като махнем скъпо платените пи-ар екипи около вас, гримьорите, стилистите, дизайнерите, компютърните спецове по клипове и т.нт..... Оставате си едни обикновени мутреси с чалга съзнание/няма да обиждам думата "култура"/
Точно при тези три професии се подвизават изроди в кожата на жени.Особено при първите.
Не! Била е и е просто момиче. Сега се опитва да излезе от същността си, като влезе в образа на лошо момиче.
щото не пеете ,бях до пирот за един ден и хванахме сръбско радио сръбкините имат ,живот нещо грубо ,земно ..човешко и балканско ,а тук се превърнаха в чучела...силиконови ...а те правят фотосесииии наште звези
Позьорщина и гъзена на виещата с вълци.Ако щете на ръце да ходите си оставате прости кръчмарски певачици.Не тонове,грим не фотошоп,НИЩО няма да промени този факт.
Въпрос на вкус - за мен е гнусна. За чалгарите, може и да е хубава. Кучето пък обича да яде ... такову...
Дискотека У село Борован, Врачанско. КупонЯ е към краА си, ма ората сакат музиката да продължи.Тогава певачката се обадила и казала: - Ей, виА сте свободни ора, ма я сабалем съм овчарка...
за мен е сестра- близначка на алф *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Едва ли мога да съм съвсем обективен, защото чалгата и певачките обикновено ми докарват уртикария, ама... ще опитам все пак. Трябва да признаем, че тази жена на външен вид е даже симпатична; изглежда прилично и почти нормално. Нооо, на всяка цена трябва да спре с фотосесиите от подобен род: няма грам, ама ГРАМ сексапил, и с всичкото това дупене просто изглежда смешно.
наскоро я виждах в едно столично заведение...като маимунка е в главата.......толкова грим не бях виждал на жена......
Сега е вече, хайде да не е чак лелка, ама кака, пък макар и "лоша" :) И какво точно искат да кажат с това "лошо момиче", освен, че са го прочели вече някъде:)
Без грим , скъпи тоалети и цял екип сътрудници ...без фотошоп ... без силикон и тн... Тогава какво би се случило ??? Естествено ...фалит на попфолк индустрията ...
като всички жолкаджиики и тази буди отвращение: момичета като нямате мозази да се изучите; ми станете продавчки в магазин: какво се показвате: ами нищо незначите:
незнам по гакво ги различавате? ходят при един и същи пластичен хирург, стилист направени по калъп и всичките са "лоши"момичета, нищо сензационно не виждам тази "новина"