Коментари - Кийра Найтли отново облече сватбената си рокля | life.dir.bg
назад

Кийра Найтли отново облече сватбената си рокля

Актрисата разби всякакви традиции, обличайки булчинската си рокля на гала вечер в Лондон.

Обратно в новината

Коментари - Кийра Найтли отново облече сватбената си рокля | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Супер, харесвам такива хора. Скромно и с мярка.

не си позволявай ,подобно поведение друг път..

Нищо ново, баба ми навремето се е оженила с тая рокля с която е ходила да играе да играе хоро на мегдана.

n

И чувал да облече вместо рокля пак ще си е чаровница :)

Kaйрето е крайно време да си тури нещо под копчетата. Стига вече се е излагала

Ко ми цъкате минуси ве? Вие мъже със златни зъби ли без зъби харесвате ли? Сега да не ползваш съвременните методи на скалпела и да си артистка не е етично към ценителите на женската красота.

Получаваш още един от мен.

Отговорът на първия ти въпрос е в началото на втория: "Вие мъже със златни зъби... харесвате ли" Та затова ти цъкат дамите. Аз няма да цъкам, ама и аз не харесвам импланти.

Иди си пусни Планета Пайнер.В милата ни родина всичко що не е наплющяно като порно звезда не важи.Баси чалгаджийницата.

Отива и. Как още не си е сложила силикон? Малко реклама: Ако не сте, гледайте "Гордост и предразсъдъци" от 2005 с нейно участие.

Браво, тази жена не е сноб!

Определено роклята не изглежда булчинска.

М-м-м-да-ам. Една рокля за да е булчинска трябва да е натруфена, пищна, богата на материи, достатъчно дълга за да я настъпва булката, шаферките, младоженеца, кумовете и който друг от сватбарите успее да се дореди. Да се вижда от самолет, така да се каже. Задължително комбинирана с воал, дантелки, колосани цветенца, панделки, джвъчки, джуджавки, пискюлчета, пайети и каквото още ти роди фантазията. Пък аз - глупака - цял живот живея със заблудата, че хубавата жена може да направи почти всяка семпла рокля да изглежда като булчинска...

И освен това е проява на лош вкус да отидеш на парти с булчинската си рокля.

Браво за коментара.Рядко смислен коментар, написан от мъж.Не смятам за проява на лош вкус да се отиде на парти с булченската си рокля.На Кийра Найтли и седи добре и изглежда перфектно.Виж, друго си е в БГ-то да покажеш задължително нов и задължително марков, минимум Долче и Габана тоалет.Но това е друга тема.