Кийра Найтли отново облече сватбената си рокля
Актрисата разби всякакви традиции, обличайки булчинската си рокля на гала вечер в Лондон.
Обратно в новинатаКоментари - Кийра Найтли отново облече сватбената си рокля | Лайф.dir.bg
Коментари
Нищо ново, баба ми навремето се е оженила с тая рокля с която е ходила да играе да играе хоро на мегдана.
Kaйрето е крайно време да си тури нещо под копчетата. Стига вече се е излагала
Ко ми цъкате минуси ве? Вие мъже със златни зъби ли без зъби харесвате ли? Сега да не ползваш съвременните методи на скалпела и да си артистка не е етично към ценителите на женската красота.
Отива и. Как още не си е сложила силикон? Малко реклама: Ако не сте, гледайте "Гордост и предразсъдъци" от 2005 с нейно участие.
Определено роклята не изглежда булчинска.
М-м-м-да-ам. Една рокля за да е булчинска трябва да е натруфена, пищна, богата на материи, достатъчно дълга за да я настъпва булката, шаферките, младоженеца, кумовете и който друг от сватбарите успее да се дореди. Да се вижда от самолет, така да се каже. Задължително комбинирана с воал, дантелки, колосани цветенца, панделки, джвъчки, джуджавки, пискюлчета, пайети и каквото още ти роди фантазията. Пък аз - глупака - цял живот живея със заблудата, че хубавата жена може да направи почти всяка семпла рокля да изглежда като булчинска...
Браво за коментара.Рядко смислен коментар, написан от мъж.Не смятам за проява на лош вкус да се отиде на парти с булченската си рокля.На Кийра Найтли и седи добре и изглежда перфектно.Виж, друго си е в БГ-то да покажеш задължително нов и задължително марков, минимум Долче и Габана тоалет.Но това е друга тема.