Кийра Найтли отново облече сватбената си рокля
Актрисата разби всякакви традиции, обличайки булчинската си рокля на гала вечер в Лондон.
Обратно в новинатаКоментари - Кийра Найтли отново облече сватбената си рокля | Лайф.dir.bg
Коментари
Отива и. Как още не си е сложила силикон? Малко реклама: Ако не сте, гледайте "Гордост и предразсъдъци" от 2005 с нейно участие.
М-м-м-да-ам. Една рокля за да е булчинска трябва да е натруфена, пищна, богата на материи, достатъчно дълга за да я настъпва булката, шаферките, младоженеца, кумовете и който друг от сватбарите успее да се дореди. Да се вижда от самолет, така да се каже. Задължително комбинирана с воал, дантелки, колосани цветенца, панделки, джвъчки, джуджавки, пискюлчета, пайети и каквото още ти роди фантазията. Пък аз - глупака - цял живот живея със заблудата, че хубавата жена може да направи почти всяка семпла рокля да изглежда като булчинска...
Ко ми цъкате минуси ве? Вие мъже със златни зъби ли без зъби харесвате ли? Сега да не ползваш съвременните методи на скалпела и да си артистка не е етично към ценителите на женската красота.
Е добре де! Хубава е ама друго си е да имаше и цици. С тази визия става само за пиратка.
Виж за това - имаш плюсче от мен. Просто в момента коментираме нейната визия, интелекта ще го коментираме при първа удобна статия. :) Приятна вечер!
Нищо ново, баба ми навремето се е оженила с тая рокля с която е ходила да играе да играе хоро на мегдана.
Отговорът на първия ти въпрос е в началото на втория: "Вие мъже със златни зъби... харесвате ли" Та затова ти цъкат дамите. Аз няма да цъкам, ама и аз не харесвам импланти.
Браво за коментара.Рядко смислен коментар, написан от мъж.Не смятам за проява на лош вкус да се отиде на парти с булченската си рокля.На Кийра Найтли и седи добре и изглежда перфектно.Виж, друго си е в БГ-то да покажеш задължително нов и задължително марков, минимум Долче и Габана тоалет.Но това е друга тема.
Иди си пусни Планета Пайнер.В милата ни родина всичко що не е наплющяно като порно звезда не важи.Баси чалгаджийницата.
Е аре сега , то само жените дават смислени коментари , нали! То хубаво, ама не е вярно.