Адреналинките участваха в необичайно ревю
Адреналинките на "Господари на ефира" Ками, Пепи и Вики показаха бельо на "BonBon Lingerie" на ревю в Сити мол.
Обратно в новинатаКоментари - Адреналинките участваха в необичайно ревю | Лайф.dir.bg
Коментари
хубави български жени, реклама ли е не е ли няма значение. добри са и на вид и на изглед :) ... дай боже всекиму.
колко е паднало нивото в Бг. на всичко и всички!
Всички снимки са отвратителни отвратително е и съдържанието им. Некви изпотени типчета грозни жени абе въобще ужаст!
Голяма простотия - лъсна ли и з.дниците на сред центъра. Ами то като нямат акъл и възпитание, какво друго да покажат!
За жалост днешните жени се изку.волясаха тотално, всястни и стойностни рядко се срещат. Мъжете и те станаха дебили, и в един момент и тези жени, който могат да "създадат" връзка, семейство се скриха не знайно къде - много рядко да срещнеш свободна такава!
За жалост и тези жени, който могат да "създадат" връзка и семейство също изку.волясаха тотално. Вервай ми, така е! Рано или късно разбираш, че има друг, защото винаги им е малко - любов, пари и т.н. В тази ситуация няма как мъжете да не станат дебили. :(
Не всички жени са за пари. Ето аз винаги съм била глупава и даже и един сок не съм оставяла да ме почерпят и ако може нищо да не дадат за мен. Нали го обичам този мъж, не съм заради парите с него. Да не говоря, че и един супер беден обичах с надеждата,че ще се стегне и заработи повече. Така ,че като казвате как жените използват - не е вярно. Имам впечатления,че мъжете с пари си намират жени, които ги използват. Но така май им е изгодно...
Маги Халваджян е умен човек.Съпругата му ,също.Поне се държат достойно в публичното пространство.Според мен г-н Халваджян е успешен.Сигурно има пари в тези реклами,но това му сваля нивото.Защото тънката линия между авангардното и пошлостта и вулгарното е като острието на бръснач.Прави хубави предавания.Има хубав екип.Защото са му тези глупости,освен ако магазина не е негов или на човек,на който не може да откаже.
Не разбирам, какво обиждате момичетата. Ако имахте пари, за да спечелите компанията им друга песен щяхте да запеете.
Свежи момичета, ревю на бельо в МОЛ-а, О.К.Само това, дето се поливат с вода на улицата ми идва в повече пошло. И към редакторите - уж цензурирате, а долу има определено доста просташки коментари за цензура, които си се мъдрят гордо.
Поредната проява на добър вкус в нашата кочина .... българия ( нарочна с малка буква) е само евтина и долна порнография, фалшив алкохол, липса на вкус и стил ... за простаците с 5 лв в джоба и S класа на метан дори няма да спомена ... искам да видя такова дефиле по улиците на Париж, NY или Милано ... и а пропо що е то адреналинка ? кандидат кимпаньонка или бече утвърдена прости..тутка ?
Ако мога ще карам и служебна S-класа. Разбирай да се возя без пари!!! А за другото си е така и си много прав.
Богатите имат красив речник 1 плеймейт-другарче за игра 2 адреналинка-вдига ти "адреналина" 3 мис-била е госпожица в детската градина 4 манекенка- бъзикенка 5 масаж със щастлив край - масаж с консумация Всички тези думи са евфемизми за проститутки и платени секс услуги.Но сложните думи и много реклама вдигат цената на месото и на предлаганите стандартни и нестандартни щастливи завършъци.
И трите не са нищо особено. Хубави на пръв поглен но не впечатляват няма го чара, т.е. само за кекс са:)) Незная как се казват, но за мен русата :))
Много са добре момичетата, нека се забавляват докато са млади. Като минат 35 вече никой няма да ги бръсне за слива.
Хайде стига с тия плювни. Хубави са момичетата. Какво все косури търсите? И стига с тези отрицателни емоции. Нещо хубаво да се направи и веднага плюете. Като не Ви харесват хубави момичета по бельо, четете за циганските набези и политическите далавери. Скотски народ ей ...
Хасенчооо , за маалЪта си си , брадчед !!! Предпочитаме да четем за интелектуалните постижения на българи , пред това показно на задници . Който го влече голотията , да се влачи по чалга - дупки и на едни витрини в чужбина има бол .
E ти пък сегa. Нaли , зa дa имa контрол хорaтa трябвa дa оглупявaт. Товa с рaзгулa е плaн вековен плaн. Нaистинa имa световнa конaция, зa неусетно свиквaне нa простотия.
що не им дадете по една лопата и кофа , па да идат да ринат кал в Аспарухово ? може и с тези екипи. и реклама ще има :-)