Коментари - Топ 10 на най-стилните американки | life.dir.bg
назад

Топ 10 на най-стилните американки

Първата лейди на САЩ Мишел Обама оглави класацията на сп. Harper's Bazaar за най-стилните жени в Америка.

Обратно в новината

Коментари - Топ 10 на най-стилните американки | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

На сестрите Олсън само рицарски доспехи ще им седят добре. Хем ще им изправи стойките, хем "облеклото" ще е по мярка, хем няма да се вижда колко са нихилистични. Хубави бяха като деца, с искрици в очите, сега са като ... Ирена Милянкова ...

Тази класация е смешна, а на Мишел Обама и липсва класа и финес. Класата не се купува с пари, власт и влияние. Тя си прилича на бизон в рокля, а обноските и са под всякаква критика.

Смях в залата. И защо изобщо ни заливате постоянно с тези американски класации, все едно САЩ изчерпват представителната световна извадка. По принцип понятията "стилна" и "американка" не се съчетават по никакъв начин. Дори и онези звезди, които изглеждат стилни на събития не са облечени според собствените си разбирания за стил, а от ПР-и и отбор стилисти.

""Първата лейди на САЩ Мишел Обама оглави класацията на сп. Harper's Bazaar за най-стилните жени в Америка.""Най-стилната!" УЖАС!