Клуни се жени във Венеция след няколко седмици
Джордж Клуни ще се ожени за Амал Аламудин във Венеция след няколко седмици.
Обратно в новинатаКоментари - Клуни се жени във Венеция след няколко седмици | Лайф.dir.bg
Коментари
Най-накрая Джордж си намери достатъчно мъжествена жена с която да води интелектуални разговори на чаша бренди и кубинска пура...
От масата злобни коментари тук може да се направи един генерален извод за нашенската народопсихология и душевност: Не се е родил на света човек, на когото в България да не му се намери кусур, да не бъде оплют, да не бъде стъпкан и овъргалян в калта!!! Ако Христос се беше родил в България, разпъването на кръст щеше да е най-малкото, което щеше да му се случи!! Чудно ли е тогава, защо вместо китна градина, милата ни Татковина е една отчайваща черна дупка, без никакви изгледи за лъч светлина???!!!!
Хе-хе, жени се за парите му, 17 г. разлика.... е доста, а и този е в рискова възраст...., с млада жена...
Толкова се пише за тази сватба, че накрая ще ги урочасат и току Клуни избяга от церемонията.
пише,че това е първи брак на младоженката. Не вярвам - тя е успешна и красива. Тук говорят само за Клуни, щото той е известния поне за нас.
действително пълна комплексарщина.Но не бива да съдим за българите само от няколкото завистливи писания. Много хора са на обратното мнение. Вярвам напълно, че хулителите до един искат да са на негово място на червения килим и да имат любовта на стотици хиляди хора.
И тук се проявиха завистливите, безработни плювачи. Още с появяването на д-р Рос си казах - това е звезда.Изглежда свестен, както и годеницата му.Пожелавам им здраве и дълъг семеен живот.
Д-р Рос както винаги е чаровен и неговият чар ще бъда, независимо на колко години е ...........всичко друго е просто злоба....
Красиви, умни, интелигентни и талантливи. И двамата ангажирани с проблемите на света. А вие?
Колкото и да се пъне Джордж, си личи, че вече е застарял доста и се е отпуснал. А мацката е секси, но явно е заслепена от връхлетялата я слава. Иначе като се окопити, ще вика "Карамба".
Тази жена определено има хормонални проблеми. Доктор Клуни къде гледа? Не вижда ли изпъкналите й очни ябълки?
Стандартна новина. Закъсняла леличка хваща последния влак на 36, моли се да забременее бързо и безпроблемно, макар че знае че момента е минал преди 10 години. Дъртофелника е наясно, че говорим за насрани памперси, но е готов да го преглътне, щом ще е!е нещо по младо. Всичко е представено като страхотната любов. Но само тя си знае как виси задника на старчок, ама се усмихва нежно и си казва, другите е важно че не знаят.
През 1992г. 55 годишния тогава Уорън Бийти се жени за 34 годишната Анет Бенинг. През брака си, който продължава и до днес те се сдобиват с 4 собствени деца, като четвъртото Анет Бенинг го ражда на 42 години. Това, че при Вас старостта е дошла в ранна възраст и имате наследствено болестно преждевременно остаряване не означава, че всички хора трябва да са като Вас. И вместо да злобеете, по-добре плетете плетки в скучните вечери пред телевизора. Плетенето успокоява.
Не отчита (явно е съвременно мутантче), че днешните мъже на 52 , са мъжете на 40 от преди 60 год. Същото важи и за жените, като границата е малко по-различна. Това е следствие на начина на живот в най-общ смусъл, поради което хората вече усряват по-бавн0 и се съхраняват до по-напреднала възраст. Човек дори остава с впечатлението, че днешните млади хора няма да имат възможност да остарея ,или няма да остареят в същия видт, както предишните поколения. (Но това е естествен процес и бъдеще на човешката раса.)
Бракът за мъжа е винаги грешка. А да се опитваш да поправиш една грешка с друга грешка, само доказва че мъжете никога няма да узреят за реалноста. В случая Клуни е мултиплицирал грешката с тази професия на новата си съпруга. Но...това не означава, че не му жалаем късмет, от който той ще се нуждае!
Брака е грешка е за грешника, който цял живот бега от отговорност поради слабости в характера. За други хора не е.
Се казва, да взимаш желаното за действително (типично по женски) и удобно да прехвърляте вината за собствените ви женски проблеми върху мъжа. Обаче тези номера вече не вървят... Все по-малко са глупаците, а тези дето още ги има не ви вършат работа. Затова днешната жена,чувствайки, че губи влиянието си върху мъжа, е толкова нетърпима и в безсилието си прекрачва всякакви граници.
Мацката е сладка,ама той вече си е дядо и,определено,му личи
изглежда много остарял- предпочитам джеф бриджес. той остарява по- красиво.
Клуни високо хвърча и на края ниско падна на Анал Аналгин.
Живот си живее Джордж ...
Клуни си изглежда страхотно за годините. Бъдещата му жена обаче ми е леко грозна... Ако говорим за физически данни де ;)