Коментари - Бирата правела мъжете по-добри в леглото | life.dir.bg
назад

Бирата правела мъжете по-добри в леглото

Мъжете имат още една причина в повече да отгледат бирено коремче - пивото ще ги направи по-добри в леглото.

Обратно в новината

Коментари - Бирата правела мъжете по-добри в леглото | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

"Бирата правела мъжете по-добри в леглото" Хм...Имам един, как да кажа...познат. Голям почитател е на бирата. Като го няма вкъщи обаче, жена му винаги ми се обажда за нещо по-така...

Сега остава да уточнят Загорка или Астика по-конкретно помага.

Също като във вица за двамата пенсионери. И кой ви каза че помага? Ами, едно войничЕ.

Голямо противоречие с тази бира.Преди се твърдеше,че бирата съдържа женски фитохормони,които действат на потентноста.Затова се казваше видите ли мъжете пиещи редовно бира имат закръглени бедра и бирени коремчета.Така,че на кое да вярваме?! Ха,ха,ха

Голямо противоречие с тази бира.Преди се твърдеше,че бирата съдържа женски фитохормони,които действат на потентноста.Затова се казваше видите ли мъжете пиещи редовно бира имат закръглени бедра и бирени коремчета.Така,че на кое да вярваме?! Ха,ха,ха

Е как се стигна от статия "Бирата прави мъжете по-добри в леглото", до заглавие "Бирата ПРАВЕЛА мъжете по-добри в леглото."? Второто заглавие издава ирония и дистанциране от изказването на ВИДНАТА сексоложка. Сутринта статията ТВЪРДЕШЕ и се ПОЗОВАВАШЕ на видни лекари, че бирата е полезна за сношенията. Имам ги и двете записани. Като цяло, не препоръчвам на редактор да преписва сляпо и да се прави на лекар. В цивилизованите държави това после може да се използва дори след години за предявавяне на правни претенции.

Отговора е много прост - статията е "написана" от поредното селянче дошло от провинцията в София, което не е в състояние да направи разлика между "правела" и " прави". Съмнявам се, че има някакъв сексистски подтекст, защото виждайки какъв е стила на изписване може да се направи извода, че пишещия статията не се отличава с особено голям капацитет.

Дамата си е много грамотна. Просто видя, че статията може да се тълкува като реклама на вреден продукт и промени едно литературно време с друго. Много ловко и "незабележимо". Силно се съмнявам, че тя би пуснала такава статия сама, защото си е рекламна. Другият вариант е да е искала да привлече мъжка аудитория, но не е подговена по темата.

София при преброяването в началото на ХХ-ти век е била с население около 22000 души. За столица е избрана, защото идеята е била да е в центъра на българските земи като цяло. Тези останали поробени в Македония и Сърбия. В момента София е 1500000 души. С тези, които идват от други градове, за да си търсят прехраната временно става 2000000 души. От тях очевидно кореняк софиянци са 22000 души. Останалите са два вида. Или елита на града, от който са дошли, защото им е отеснял - професори, инженери, успешни кметове и т.н. Или най-некадърните от малките градове - тези, които там никой не ги ще или са с девиантно поведение. Та, София е представителна извадка на България. В нея под 5% са кореняк софиянци. Който псува София, псува най-доброто и най-лошото от България. пп: Тези редове бяха написани от второ поколение "софиянец".

Cлед няколко бири, като нахлузя и 2-3 мастики, и ора като кон!...бавна и дълбока оран!!;))

Абе, няма мъж, който да е пиян и да не е*е по един час. Поне. Ерекцията не е проблем, ама очевидно не е качествено или има други съпътсващи акта неудобства(миришеш на алкохол, не си мериш приказките, не показваш желание) - няма жена, която да ахка и да охка после. Освен ако и тя не е пияница.

ХА ХА ХА ,ЯВНО ,СЛЕД КАТО СЕ НАЛЮСКАШ КАТО АНГЛИЧАНИН,СЪНУВАШ КРАСИВИ СЪНИЩА.СЕЛО,СЕЛОО,БЕГАЙ ДА ОРЕШ НИВАТА И ДА СаДИШ КОМПИРО!

pompai

Най-добрия сам с възглавницата слет 1 каса бира :)))

Ами те тогава норвежците требе да са "шампиони" .... ама са все "меки китки" всите ..... горките

Може ли някой да ми разясни каква е разликата между бира и светло пиво. Защото според статията има.

Много от пиячите на бира починаха от цероза. Дали бирата не е качествена или са прекалили с бирата не е ясно.

Стига с тия глупости. Алкохолът си е алкохол. Етилов. На метилов дано да не попадате, защото ще е за последно. Или няма да ставате за човек после. Слепота, инвалидизация... Колко алкохол като процент има в бира, водка, мартини, вино и т.н. няма значение. Важното е колко чист етилов алкохол сте погълнали. Няма значение дали сте пили 5 големи бири или 250 гр. водка. Поемате едно и също количество спирт. Това са търговски наименования на етиловия спирт, които ви се понасят като нещо различно. Много ли е сложно?

Ами,по-добри!По цял ден се наливам и все тая!

Пия ракия и оба на поразия!

Който пие бира , самолета му умира !

деер

Потреблението на бира намаля в световен мащаб - това ПиАр статия.

бирата -да,ама истинската , а не този моч

Може би друже си мислите за ирландската 'Килкени' или за 'Пилзен' ..... иначе други свестни бири нема .... и английските са пикоч (особено т.нар. 'Ейл'). Със здраве !

Е нема по-хаотично написана статия!

Противоречива е по-скоро.

"Бирата съдържа ред токсични вещества, в това число и соли на тежки метали, които предизвикват изменения в ендокринната система. Така при честа употреба на бира при мъжете се отделя вещество, което подтиска произвеждането на хормота тостестерон. Същевремено започнат да се произвеждат женски хормони, предизвикващи външни изменения. При пиещите бира мъже порастват гръдните жлези и се разширява таза. При жените гласът става по-груб и се появяват т.нар. бирени мустаци. Биреният алкохолизъм понижава половото влечение, а в напреднал стадий прераства в полово равнодушие.". Обикновено когато се цитира материал се посочва източника. Надявам се и редакторката да го направи.

Може би, се изразих прекалено неутрално. Ще опитам да бъде по-ясно. Нарушавате авторски права, госпожо редактор. А супата накрая ще я сърба шефа ви. А той после ще ви накара да изсърбате супа с обем равняващ се поне два пъти, на тази, която той е изсърбал.

С бира,без бира-противни са.Мъжете все повече приличат на статуи.

представям си как изглеждаш,щом бирата не им помага !

Ееееххх Кате ,Кате...явно много се разхождаш сред ...статуи

Да бе, той ако по принцип не си може, бирата ще направи чудеса? Да бе ...

За нас, жените, щеше да е много добре, ако беше вярно. Ама не е

Даже отличник ставам в леглото след няколко бири. Спя като заклан!

Моля да поставите над статията надпис "платено съобщение".

пълни глупости, бирата е пълна с фитоестрогени, т.е. женски хормони, затова и прави коремче при мъжете, щото няма по-голям враг на тестостерона от мазнините, всъщност тестостерона ароматизира до естроген под влиянието на мазнините. така, че бирата освен клинична затлъстялост и еректилна дисфункция на 40 друго не може да ви докара

и само да добавя, ако някой се чуди какво по дяволите "тестостерона ароматизира до естроген" значи, може да чете - на английски "aromatization of androgens into estrogens" или тома процеса на превръщане на андриген, т.е. мъжки хормон като тестостерона в женски хормон естроген.

Даа бе, то тогава моят трябваше да е абсолютен факир! :Д

особено помага на мъже над 70 години!! Ха- Ха- Ха

За по-добри... съмнителна работа. По-смърдящи на бъчва, по-хъркащи, по-заспали, по-мързеливи, това със сигурност.

А в Сексапила на мацката!!! Е и прасетата уважаваме - Но само като пържоли!!!

Аз с бирата като цапна и една шкембе чорба ставам направо тигър.

Разбира се, че бирата удължава половият акт при мъжете! Както се казва в началото на статията, тя съдържа ФИТОЕСТРОГЕНИ. Това са женски полови хормони с растителен произход (също като в соята например). В случай, че прекалява с бирата, на мъжът му се образува не само корем, но и цицки, често съизмерими с тези на партньорката. Така двойката може вместо да осъществява коитус да се заиграва взаимно с гърдите си и такада удължи сексуалното преживяване. ФАКТ !!!(макар и неприятен)

Значи излиза, че бирата е изключително полезна за жените (особено за тези с малки гърди).

защото расте и всичко останало и...става гнус!

На какво ли не е способна рекламата.

Прави ги дебели като бурета, друго нищо.

това с полезните неща в бирата може би важи само за живата бира. тая в бидонете по пъбовете. дето и седмица не може да изтрае. истинската бира, демек. а бутилираната, с консервантЕте, е минАла покрай витаминЕте и минЕралете...

Знаех си! Има обаче един проблем с "полезните" продукти. Освен за бистрата водица, няма продукт, за който един лекар да не се кълне, че е полезен, а колегата му да не твърди, че вреди. Пробвайте - потърсете статии за дадена храна и ще прочете диаметрално противоположни мнения. Както казваше един професор навремето: "Тайната на здравето е в здравословното и балансирано хранене. А какво е здравословно и балансирано хранене, за съжаление, науката не знае...".

Да, бирата има силно диуретично действие, оформя кръгли бирени коремчета, Това едва ли ще повиши сексуалността на мъжете. Измислени статии за реклама.

До вчера се лансираше противоположно и също "доказано" становище-т.е.вредна беше.Сега стана полезна-е какво се промени ,освен годините на този мъж,който пие бирата.Май това е истината...

Това е една от статиите, (темите са: бирата, кафето, шоколада, виното) които излизат периодично, за да напомнят да консумираме спокойно. Точно пък бирата да прави мъжете добри в леглото, с естрогените и алкохола. Как ли пък не!