На 46 Клаудия Шифър е все така неустоима
В четвъртък супермоделът на 90-те Клаудия Шифър навърши 46 години. Тя и до днес въплъщава образа на перфектната руса сексикона.
Обратно в новинатаКоментари - На 46 Клаудия Шифър е все така неустоима | Лайф.dir.bg
Коментари
Не ми харесва, че през последните години всички нейни снимки са силно обработени с фотошоп, прилича на пластвасова кукла.
винаги ми е интересно как се провокира невинност с учуден полед и отворена уста,наивност с възклицания и усмивки и всичко това на 46.
ами сигурно от ГМО пашата, по кината някой даже преиграват с тия отворени учудени уста, ама и обикновенните кифли също го практикуват. Сигурно това им се преподава в школото, защото ВСИЧКИ имат много заучени стойки, жестове, мимики и фрази - WOW, Oh REALY, Oh My God (OMG) и Fuck и I MEAN (това е нашето " 'ръйш ли") /задължително след всяка 2 дума и т.н. толкова са еднакви при общуване, че изобщо няма разлика дали ще онодиш някой контакт или кифла, щото и контакта може да почне да ти вика OMG.
Никогаш не е клала прасета, варила компоти, слаала вкиснато зеуе в бидони и не е мляла лютеница у мазата! Я ква е мръшава и гръчава, не като наште булки напращели, провиснале и с по три гуши. Жив зян таа швабка.
Любимата ми манекенка от годините на младостта! Нямам представа как изглежда на живо в момента, но в разцвета на кариерата си беше върхът. Едни от най-спряганите и известни тогава бяха тя, Синди Крауфорд и Наоми Кембъл, но Клаудия определено ми харесваше най-много.
тюх тия шваби, ако си имаха траверсо Асан-Анита, кой знае какви филми щяха да правят? Или първа станица на - VOGUE - Плашим се!!! половината свят я харесва, само на 5 ганьовеца им е кисело гроздето. А дали не им е гранясал кренвирша или бирената пръчица? СМЕШНИЦИ!
Наистина е красива, но уважаеми, тази жена със сигурност е над 50г. Не знам как решихте, че е на 46?
тая винаги си е била с неправилни черти и леко грозна но машината германия я лансира като продукт понеже нямат по-хубави -германска му работа!
По-зле и от кукла Барби. Привлича вниманието единствено на рекламни гей специалисти.
Неустоима ама на снимки!
странна работа мислех, че е на около 55. че когато е била хит през 90-те ми изглеждаше да е на 25+
навремето аз бях на 15, тая беше на 30. Сега аз съм на 40, тая била на 46. Копърфилд и беше гадже на тая, явно е научила някоя магия.
и на мен не ми излиза аритметиката. или са я гримирали така, че да не ги съдят за педофилия.... Освен това германките като тийн изглеждат добре после като направят 18+ приличат на краварки или крави все тая. ако снимките бяха датирани ще ше да е по-добре...
Никога не съм я харесвала. Грозна и безлична жена.
Много грозна и безлична жена. Даже не е жена а травестит, има визия на грозен мъж. Бледолика, безформена, с къса шия, щръкнали огромни ушни миди като на Йода от междузвездни войни, предни зъби тип тесла като на бобаров гризач. Мръхла, смръкла, паткан - каквото и да са каже за нея няма да са сбърка. Чудя са на мъжът и милия сладур с какъв акъл и е направил три деца, как въобще към такова погнусище посмешище нормален мъж може да изпита сексуален апетит.
Мила простакесо злобна, работата е там, че ти написа 10 изречения коментар за тая мацка, с които ще и пръднеш на тутурутката. Тя е световно известна и успяла красавица, а ти ще продължиш да си кюташ в смръдливата си клоака. Наздраве!
Хехехе, абе " убре", толкова ли грам чувство за хумор нямаш, та не схвана майтапа в поста на Калдирчева? Ако знаеш колко жалък изглеждаш в очите на хората с това толкова ценно чувство, предполагам, ще ти се иска да се гръмнеш с дървената пушка....Поздрав за Калдирчева за успешната провокация, тя ги умее тия "въджии"...:)
Много е кофти липсата на сексуален живот и да си гледаш снимките на отминалата младост, а ? Айде сега спри за малко да гледаш турските сапунки, че манджата изгоря, а пералнята свърши.
моооо сифоооо ти коса обаздас мооо дартакооо тоита уся дет кривоо и дрт си плесивоо моо бабоооо хохоооо
Аз съм на 63. Не бих и се замислил. Ама 25 годишните доста ще се оглеждат за нещо по-младо, преди да решат да не и устоят.
Михаела Филева и българската студентка от съседната статия са по-красиви от Шифър
Само не разбрах що всичките деца са с по две собствени имена.
Особено на първата снимка! Лицето й е като опънатата пластмаса на Барби
Честит рожден ден! Да е жива и здрава! Тези набори от 66 до 71 са най-хубавите и не стареят, за това са неустоими!
Чакайте сега- искате да кажете,че на 46 г една хубава жена е стара? Да, стара е да рекламира младежка козметика,но както сте написали Клаудия Шифър е лице ,което може да продаде всичко. Смешно ми е как 17г. момиченца рекламират крем против бръчки например. Моля ви, не сме 17в, когато като прехвърлиш 26 и си готова за баба-нещо имате проблем с темата години! Миналата статя- как изглеждат актрисите от сериалите- ами на 69 г. как да изглеждат?
Е, стават, само за залинели дедковци. За младежта си има младеж. Пък и за дъртите чичаци -паричковци си има младеж. Тия бабки ни ги пробутват само на нас -средностатистическите олигофрени, да се кефим за тяхна сметка (или да се кефят за наша -то реципрочно)
То всеки човек е уникален...дори и най грозния!
По принцип жените се омъжват, не се ОЖЕНВАТ :)
Напротив, жени се за жениха си.
Много си зле. Жената се омъжва, а мъжът се жени. Той се нарича жених, именно защото се жени. Тя се нарича невяста или невеста, тоест непозната, от стар. неведьта / не мога да го изпиша със старата азбука/. Всичко друго, което се върти в съвременната реч, е поради разпадането на стария бит и патриархалното семейство, поради това, че семейните връзки вече нямат предишното значение. Малко хора днес ще се сетят коя е зълва, коя етърва, кой свако, кой калеко и прочее. А преди всичко това е било живо и е значело много.
Не. Всички се женят. Произходът на думата е от - ожЪнати. ОжЪнени сиреч двете събрани заедно. Преди реформата в правописа е имало един специален знак ''ѣ'' , определящ звук, четящ се и 'Ъ' и 'Е' Примерно 'бели, цели, мляко. Так аи с ожѣнени. Ожънати = събрани класове. Затова и доскоро все още се чуваше ЖЕНЕН С/със тоест женен С - заедно ожЪнен. Заради модерността и логично зувчащото оженен - тоест мъж за жена логично ( соц/ърбан) модерността вкарва в употреба омъжена за жена. Всъщност и старите паспорти и за жена и за мъж все е ЖЕНЕН/А.
За мен Шифър е устоима. Неустоима за мен е едно момиче от блока, но за съжаление, аз съм устоим пък за нея и те така ...
Ръгай ракия и ще те забележи мацето.Просто си искай директно , та те го обичат повече от хляба !