Класически рокли и диаманти на червения килим
Най-големите звезди на Холивуд показаха златисти и сребристи рокли върху червения килим на Оскарите, украсени с щедро количество диаманти, пера, пайети.
Обратно в новинатаКоментари - Класически рокли и диаманти на червения килим | Лайф.dir.bg
Коментари
То голяма безвкусица, то голяма смехория, облекли се като маймуни в скъпо струващи дизайнерски рокли...тук там някой нормален...Не панаир, ами бит-пазар на суетата...
не си падам много по мюзикъли ла ла ля го изгледах набързо прескочих някои моменти но ема стоун е супер и в бърдмен беше впечатляваща заслужено спечели
Така я, няма препечени солариумни създания, с джуки и облечени във PP, не са стилни, няма какво да ни ги хвалят?! Най- добрите дизайнери са представени на червения килим, но на нас не ни е модно това, чалга и кебапчета трябва и никло я няма, какво събитие е , тогава?
Скарлет Йохансон беше нещо величествено и изключително великолепно като излезе на сцената. На тези снимки роклята и изобщо видът и излъчването не могат да се оценят.
Холи Бери този път учудващо изглежда супер зле. Но Никол Кидман и Виола Дейвис са просто върховна класа.
Дакота Джонсън не може да се облича. Прилича на циганка от маалата, която е навлякла не по мярка рокля, хвърлена от някоя софийска реститутка в контейнера.
А на мен пък ми омръзна да гледам как хубави къдрави коси се изправят и зализват в изкуствени букли.
Абе, да ви пи.кая и на червения килим, и на сините панделки, и на перата, и на целия панаир за идиоти.
тази Адриана Лима не се промени за времето ,пак е неустоима, вярно не е много на години ,но пък след 35 вече не са като момичета , а тя си е още като такава.....
Точно в това е суетата и показността - изсипват луди пари за да се представят с тоалети на най-добрите дизайнери, НО какво от това, какво като са модни.., това не значи, че са стилни и хубави, а съвсем друг въпрос е дали им отиват на фигурите...