Освиркаха Мадона в Букурещ
Поп кралицата Мадона беше освиркана по време на концерта си в Букурещ, след като заяви, че ромите в Източна Европа са дискриминирани. Певицата направила пауза в двучасовия си концерт, за да изкаже своето мнение за отношението към малцинството, писа vesti.bg.
Обратно в новинатаКоментари - Освиркаха Мадона в Букурещ | Лайф.dir.bg
Коментари
Горките дискриминирани!!! Аз съм дискриминирана, не те!!! Не на тях се налага да се бъхтят цял месец , за да си платят тока или водата. Аз съм дискриминирана, защото съм принудена да живея в кочина, където прасетата са самите ДИСКРИМИНИРАНИ РОМИ.
До оп Забравяш, че публика ще има и на самия терен, така че не се отяждай излишно.Take it easy!!!
Това е защото си няма ни най-малка предства за какво става дума. Незнам за румънските роми, но българските винаги са живеели като царе- най-малкото ежемесечните им сметки за ток и парно (през зимата) се изплащат от държавата и от българските данъкоплатци. Според мен по-скоро българите са дискриминираните, а не турците и циганите. Но въпрос на гледна точка.
Да осинови 1/2 Факултето и 1/2 Столипиново. Като няма хляб, яжте пасти - аман от глупави хора.
Разбира се, че са дискриминирани. Колко роми могат да датат по 100 или 200 лв за билет за концерта й?
Айде спрете се бе комплексари!!! 100000 ще има на стадиона. капацитета му е 42000, а едната страна е заета от огормна сцена. Да е...а комплексираните журналисти. Сега съм сигурен , че след концерта ще се окаже, че Мадона не е виждала по-красив град (даже иска да си купи жилище) - публиката е супер, абе София ще влзе в новия и албум. Абе страшна работа - Рим на Балканите.
Интересно - дали в София ще ни открехне, че и б ъ л г а р и т е сме дискриминирани? Да покани някой от електродружестват нпример да се изкаже, а? Много е зле женицата...
Съдейки по площта отделена за хапване и пийване на групата , май са заложили основно на пийването пред пейването.