Освиркаха Мадона в Букурещ
Поп кралицата Мадона беше освиркана по време на концерта си в Букурещ, след като заяви, че ромите в Източна Европа са дискриминирани. Певицата направила пауза в двучасовия си концерт, за да изкаже своето мнение за отношението към малцинството, писа vesti.bg.