Министър Румяна Желева ще танцува румба във VIP dance
Министърът на външните работи на Република България Румяна Желева ще бъде специален гост на VIP Dance от 21,00 часа тази вечер, съобщават от шоуто на Нова телевизия.
Обратно в новинатаКоментари - Министър Румяна Желева ще танцува румба във VIP dance | Лайф.dir.bg
Коментари
Това не можах да го разбера защо го направиха- да върнат отбори,които вече са били отпаднали.Т.е. ясно ми е,че за пари,сега да пускат зрителите смс-и,но като идея е адски тъпо.
Хайде стига всички знаят как се печели зрителски вот и всички виждат колко зле са изпълненията особено на николета пък и нед с тези килограми и ръст е като слон в стъкларски магазин а пък партньорката му е като дърво, за останалите две двойки е горе долу същото положение и не виждам смисъл от цялата тази работа първо ги гоним после ги каним и после.....?
То за пари и ла.но да е пак ще го накарат да танцува , а защо не и 2-ри шанс да му дадат.
Поредната измама за зрителския вот.Съжалявам,че не останаха Боби и финната Диляна,а върнаха клоуна Деян и скучната Кристина.
След като се е харесал на зрителите този непохватен слон Нед, това предаване не ме интересува.
Здравейте, някой знае ли каква е врътката за да ни натрапват тая противна двойка Деян / секссимвола/ ужассс и Кристина / ще и спестя квалификацията/. Кефя се на НЕД и съжалявам безкрайно много за чувствителните и елегантни хора Диляна и Боби- страхотни бяхте, вота не е реален, дишайте спокойно :)
Отново манипулаций и пародия .Не проумяваме с мои близки и познати как така изведнъж тоя Деян Донков и изгората му спечелиха зрителския вот само за 10 мин.,след като точно зрителите не ги харесват и удобряват и още първата елиминация ги отпратихме да си ходят,а сега изведнъж с такъв зрителски вот,при наличието че те пак бяха облагодетелствани,ам оная се била разболяла,че да я сменят с друга ,така както е с другите отбори,значи другите отбори ..болни ,контузени и т.н..,сменят им партнйори или стискат зъби и се гърчат, а тия си правят каквото те искат.Иван +Андрей и Сие съвсем го обърнаха на шуробаджанащина ,та те надминаха и Нико Тупарев в това отношение.
offfff kak moje,za deqn i kristina sum suglasna,no za daniela i kamen?????Yjas!!!!!! To sus vruzki vseki moje.I az si legna s edin ot producentite i ne 6te me vurnat mi napravo 6te spe4elq sustezanieto.Pisna mi ot vruzkari beeeeee :::
Как можаха да върнат този измислен секссимвол и болната Кристина?Маргото е много добра,но звездите които трябва да УЧИ да танцуват са мнооого зле.
Прекалено фалшиво бе завръщането на отбора на неадекватния Деян и дървената му партньорка Криси.Съжалявам,че не останаха в шоуто чаровната Диляна и Боби.