назад
Жените ядат по-малко в мъжка компания
Когато обядва с мъж, жената често подбира ястия с по-малко калории, отколкото ако се храни с приятелки или ако е сама, твърдят учени от Университета Макмастър в Онтарио, Канада, цитирани от Би Би Си.
Обратно в новинатаКоментари - Жените ядат по-малко в мъжка компания | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
хахаха, това не е вярно.. понякога това не е вярно , пада яко хранене , ако заведеш някой дама на ресторант-например на капитан Кук или другаде..хубава рибка и прочие..