Как се подготвя Антония Петрова за Мис Свят
Антония Петрова заминава на 06.11.2009 г. за Лондон, където ще вземе участие на вечеря, организирана от централата на “Мис Свят” и където в продължение на няколко дни ще се провеждат първите репетиции за конкурса.
Обратно в новинатаКоментари - Как се подготвя Антония Петрова за Мис Свят | Лайф.dir.bg
Коментари
Teq konkursi sa za kompleksarkite i vsi4ko e izmisleno za pari. Koj normalen 4owek 6te prieme edna jena za NAJ-KRASIVATA na sweta ?!?! Vse edno koj e naj krasiwiq cwqt na sweta ili naj dobriq vkus
ПРИ ТОЛКОВА ХУБАВИ БЪЛГАРСКИ МОМИЧЕТА ЗАЩО ТРЯБВА И ТОЗИ СРАМ ДА ПРЕГЛЪЩАМЕ. НЕ ЗАВИЖДАМ НА СПОНСОРА И - ДОСТА ТРЯБВА ДА СЕ ПОИЗРЪСИ ЧОВЕКА.
AMi nai-dobria na4in da se podgotvi e da naeme niakoia druga da se iavi vmesto neia ..... krokodilat si e krokodil, nezavisimo v kakva roklia go oble4e6
тая дето прилича на травестит ли ще ни представя ,та от нея и лъвовете в ЮАР ще емигрират.
С това видео няма никакъв шанс! Да не говорим за танца (дървото в двора е по-пластично), визията и английския! Гррррр тръпки ме обиват като я слушам.
И това момиче е учило в езикова гимназия с първи език английски!!! Поне някой да й беше написал правилно обръщението на английски, защото да говори с граматични грешки е смешно!!!
Добър английски ли? Акцента и е ужасен, а на всичкото отгоре и времената са омазани. Поне някой да и беше помогнал в съставянето на тази визитка. Чудя се не тези всезнайковци в БГ които си мислят, че говорят английски. Да говориш даден език не означава само да разбираш и да те разбират. В английския едно и също нещо може да се каже по 5-10 различни начина и все ще те разберат. Всеки англичанин обаче ще го каже по точно един от тези начини. Това важи и за всички web-сайтове (включително правителствени или на посолството в UK) преведени на английски. Да те е срам да ги четеш. Като искат нещо да звучи защо не вземат след като го преведат да го дадат на някой англичанин да го прочете и да им каже какво разбира. Толкова е лесно и просто ама нали в БГ има толково много перфектни в английския. И този танц. Като си живееш в БГ може и да си мислиш, че народните песни и танци са страхотни, ама като видиш малко повече от света почваш да ги виждаш по малко по-друг начин. Нали целта е да се хареса не на българите сега, а на не българи. Нищо не разбират тия хора. Дано да постигне нещо, но много се съмнявам.
Каква е тази гавра с носията ни?! Кой е виждал народна носия с пола два пръста под клитора?! Не стига, че грозна и с купена титла, ами се и натруфила с някакво чалга подобие на носия!
Мисля,че момичето е красиво,интелигентно и доста представително.Досто е да ни представя на Мис Свят.Пожелавам и успех!
Хмм... на мястото на този подкъсен литак, повече щеше да и отива някое порно-костюмче. Даже много ше и тича!!!
boze s toia travers sha berem goliam sram ta moia zadnika sha se predstavi po dobre na miss sviat.....
И Свети георги няма да може да победи тоя дзвер. България ще бере голям срам в Лондон зарази това недоразумение.
lelemalee kakv tanc, kakvo ne6to,kakav angliiski. da be6e smenila tona s malko po-nisak kato govori. nqma li koi da q konsultira taq devoika kak da se predstavi. tanca i tip- darvo na polqnka e nai-silnata i 4ast, po-silna i ot neinata krasota i estestvenost.
Пожелавам й успех! Все пак е българка и ще представя България на световния подиум! Не плюйте тук. Друг е въпросът вътре в България какво се случва, но тук е просто само и единствено Антония на конкурса нали. Нека даде всичко от себе си и да се представи добре! Стискаме й палци!!!!!!!!!!!!!!!
Нямам нищо против жената, ама да вземе да се скрие някъде, да не ни излага Родината. Видно е, че не става. Ок - станала миска, благодарение на финансковата помощ на гаджето си, тунинговала се пак с пари, ама поне да не ни излага.
ами интересна е, спокойна и не й пука от нищо май. голям цирк ще е ако се класира на някое място напук на цялата интернет-истерия. като я гледам, започвам да си мисля, че красотата има различни измерения.. което като цяло е една хубава мисъл, защото дава надежди на всяко грозно пате :)))
журито определено трябва да си пада по филмите на ужасите, за да допусне до финалния конкурс това чудо на тялопродаването.
Не проумявам как ги избират? С връзки? С пари? Девойчето е гола вода. Изглежда и тъпичко. А т.н. танц на фона на т.н. мелодия е ориенталска пародия на кючек. По-добре ако няма достоен кандидат , да няма участник.
УЖАС ....!!! СИЛНО СЪМ ВЪЗМУТЕНА.НИКЪДЕ ДОСЕГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛА БЪЛГАРСКА НАРОДНА НОСИЯ В КЪС ВАРИАНТ. НЯМА ТАКАВА. А ТОЗИ КРОКОЗЪБЕЛ -АНТОНИЯ ПЕТРОВА Е НА ВСИЧКОТО И ОТГОРЕ -ЕДНО ГОЛЯМО ДЪРВО. ПРОСТО ОЧАКВАЙТЕ ДА СМЕ НА 99 МЯСТО...........
УжасТ. И какви бяха тези чупки в кръста при модерна интерпретация на народен танц?! Срам ме е, че това същество ще се появи от името на България...
Мен ако питате по-добре да не си показва носа там. Само излага България. Има толкова по-красиви българки от този крокодил.
Както и да се готви, едно е сигурно - грозна е като крокодил. Срам за България. Мутресата Калканджиева е виновна.
Боже, каква провинция...нито визия, нито английски, нито маниери...нямаше ли кой да го научи това момиченце поне на обноски, за да не излага толкова много...тя и самочувствие няма...че откъде, като и е купена титлата? България продължава да се излага...при това на нас ни струва все по-скъпо!!! Толкова ли нямаше една оперена българка, млада и хубава и да си знае цената?
След като я скъсаха на първия й държавен изпит не й остава друго освен да стане Мис Свят - в класацията на крокодилите разбира се!
Тази ли грозобойница ще ни представя бе ??Че тая, ако я закарам на село,кокошките ще спрат да носят,а на козата ще и се вдигне млякото..
Препоръчвам и само да поработи върху произношението на английски и дикцията. Всичко останало ми хареса.
Тая що не си седне на гъза, да не се излага повече! Направо ще ги смае с това подобие на танц, самата тя е меко казано дърво.