Как се подготвя Антония Петрова за Мис Свят
Антония Петрова заминава на 06.11.2009 г. за Лондон, където ще вземе участие на вечеря, организирана от централата на “Мис Свят” и където в продължение на няколко дни ще се провеждат първите репетиции за конкурса.
Обратно в новинатаКоментари - Как се подготвя Антония Петрова за Мис Свят | Лайф.dir.bg
Коментари
Тая леля знае добре английски и затова се тренира само музикално. Свири на кавали, дудуци и др. орални упражнения.
Ехх, че е тъпа - тъпа е, ама барем хубава да беше! И един съвет от мен ще и дам, безплатен. Моята сестра учи право като почна от 18 та свърши на 24! И и беше толкова трудно, че ако и второ више учеше незнам, кога щеше да и остане време да се явява по конкурси за красота! Та съвета ми е, като се опитва да лъже, поне малко да провери нещата как стоят, и тогава! Все пак си правистка нали !?
Само едно не ми е ясно, какъв български танц е това???Избива го на ориенталски танци с тея чупки в ханша и ръцете...поредната излагация. Публиката може да помисли че това е кандидатката на някоя ориенталска държава
от My name is изобщо не става ясно, че знае английски........... За първи път виждам толкова къса народна носия.
хало ай ем фром люлин анд ай ем смъглер оф дъ иър ту таузънт найн. Ай ем гоинг то репрезент Булгария ин дъ бигест чраил фор дръг трафик ин Боливия аз конвикт! Ай ем гоинг то репрезент май кънтри уит дъ нюест трайл денс фром Булгария(ин дъ мидъл оф дъ трайл ам гона гет блайнд, деф, анд харт атак уил страйк ми).Плийз уач ми инстед оф Мис Булгария бикоз хър шоу анд дайалект вил би уърст!!!
Лелеее... това е черешката на тортата.. направо ми е неудобно да я гледам - хем никаква харизма, хем е безбожно дървена. Танцува като сестрата на Буратино. За кой ли път ще станем за смях! Няма ли начин да предотвратим участието й?
Мале, мале пак резил. Ами то това участие е за истински миски, а не за силиконови коне. Пак се окъкахме.
HAHAHAHAHA! UJASSS! A tanca... napravo sedia, i se smeia sus sulzi, no suzlite mi sa izraz na muka. SRAM me e, che sum bulgarka v takiva situacii.. Niama takava grozota - v niakoi kadri e napravo strashna. Jalko, che niama vuzmojnost da kacha moia snimka. ;-(((
Хххаха, знаела английски. Че това тя лесно може да го е наизустила и после да го повтори само. Акцентът й е потресаващ! На взиката обаче изглежда изненандващо добре. Сигурно е пила някакъв серум за разкрасяване...... дано и на самият конкурс изглежда така, дори и по-доббре. Абе това нещо гримовете са вълшебна работа....
този танц.......... български ли е? На мен ми изглежда доста ориенталска интерпретациа. Чудя се защо се хабят да я обличат в носия като ще играе кючек. Пък и е малко обидно.............. Според мен.
KROKODILA OTIVA DA SI POKAZVA ZA DA MOJE RUSNAKA DA SE PROBVA DA I KUPU I TAM MIASTO....BOJE KA NE IA E SRAM DA NAGLEE TAKA KATO VIJDA 4E HORATA UMIRAT OT SMIAH S NEIA...
Тая що не си седне на гъза, да не се излага повече! Направо ще ги смае с това подобие на танц, самата тя е меко казано дърво.
Препоръчвам и само да поработи върху произношението на английски и дикцията. Всичко останало ми хареса.
Тази ли грозобойница ще ни представя бе ??Че тая, ако я закарам на село,кокошките ще спрат да носят,а на козата ще и се вдигне млякото..
След като я скъсаха на първия й държавен изпит не й остава друго освен да стане Мис Свят - в класацията на крокодилите разбира се!
Боже, каква провинция...нито визия, нито английски, нито маниери...нямаше ли кой да го научи това момиченце поне на обноски, за да не излага толкова много...тя и самочувствие няма...че откъде, като и е купена титлата? България продължава да се излага...при това на нас ни струва все по-скъпо!!! Толкова ли нямаше една оперена българка, млада и хубава и да си знае цената?
Както и да се готви, едно е сигурно - грозна е като крокодил. Срам за България. Мутресата Калканджиева е виновна.
Мен ако питате по-добре да не си показва носа там. Само излага България. Има толкова по-красиви българки от този крокодил.
УжасТ. И какви бяха тези чупки в кръста при модерна интерпретация на народен танц?! Срам ме е, че това същество ще се появи от името на България...
УЖАС ....!!! СИЛНО СЪМ ВЪЗМУТЕНА.НИКЪДЕ ДОСЕГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛА БЪЛГАРСКА НАРОДНА НОСИЯ В КЪС ВАРИАНТ. НЯМА ТАКАВА. А ТОЗИ КРОКОЗЪБЕЛ -АНТОНИЯ ПЕТРОВА Е НА ВСИЧКОТО И ОТГОРЕ -ЕДНО ГОЛЯМО ДЪРВО. ПРОСТО ОЧАКВАЙТЕ ДА СМЕ НА 99 МЯСТО...........
Не проумявам как ги избират? С връзки? С пари? Девойчето е гола вода. Изглежда и тъпичко. А т.н. танц на фона на т.н. мелодия е ориенталска пародия на кючек. По-добре ако няма достоен кандидат , да няма участник.
журито определено трябва да си пада по филмите на ужасите, за да допусне до финалния конкурс това чудо на тялопродаването.
ами интересна е, спокойна и не й пука от нищо май. голям цирк ще е ако се класира на някое място напук на цялата интернет-истерия. като я гледам, започвам да си мисля, че красотата има различни измерения.. което като цяло е една хубава мисъл, защото дава надежди на всяко грозно пате :)))