Коментари - Как се подготвя Антония Петрова за Мис Свят | life.dir.bg
назад

Как се подготвя Антония Петрова за Мис Свят

Антония Петрова заминава на 06.11.2009 г. за Лондон, където ще вземе участие на вечеря, организирана от централата на “Мис Свят” и където в продължение на няколко дни ще се провеждат първите репетиции за конкурса.

Обратно в новината

Коментари - Как се подготвя Антония Петрова за Мис Свят | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Къв тоз крокодил бе??

KROKODILA OTIVA DA SI POKAZVA ZA DA MOJE RUSNAKA DA SE PROBVA DA I KUPU I TAM MIASTO....BOJE KA NE IA E SRAM DA NAGLEE TAKA KATO VIJDA 4E HORATA UMIRAT OT SMIAH S NEIA...

този танц.......... български ли е? На мен ми изглежда доста ориенталска интерпретациа. Чудя се защо се хабят да я обличат в носия като ще играе кючек. Пък и е малко обидно.............. Според мен.

Хххаха, знаела английски. Че това тя лесно може да го е наизустила и после да го повтори само. Акцентът й е потресаващ! На взиката обаче изглежда изненандващо добре. Сигурно е пила някакъв серум за разкрасяване...... дано и на самият конкурс изглежда така, дори и по-доббре. Абе това нещо гримовете са вълшебна работа....

У жасно Ж алка А нтипатична С еляндурка БЕЗ НИКАКВА ВИЗИЯ!

HAHAHAHAHA! UJASSS! A tanca... napravo sedia, i se smeia sus sulzi, no suzlite mi sa izraz na muka. SRAM me e, che sum bulgarka v takiva situacii.. Niama takava grozota - v niakoi kadri e napravo strashna. Jalko, che niama vuzmojnost da kacha moia snimka. ;-(((

Не отивай ,моля те!

Че допускат ли до конкурса миски с корекции по тялото?

ей, голям български танц... направо страхотен

Мале, мале пак резил. Ами то това участие е за истински миски, а не за силиконови коне. Пак се окъкахме.

mnogoooooooo grozna

Лелеее... това е черешката на тортата.. направо ми е неудобно да я гледам - хем никаква харизма, хем е безбожно дървена. Танцува като сестрата на Буратино. За кой ли път ще станем за смях! Няма ли начин да предотвратим участието й?

скрийте я тая пача!

Жалко, че такъв звяр ще ни представя.Нямам думи просто...

предлага й да се подготвя като си махне силикона

хало ай ем фром люлин анд ай ем смъглер оф дъ иър ту таузънт найн. Ай ем гоинг то репрезент Булгария ин дъ бигест чраил фор дръг трафик ин Боливия аз конвикт! Ай ем гоинг то репрезент май кънтри уит дъ нюест трайл денс фром Булгария(ин дъ мидъл оф дъ трайл ам гона гет блайнд, деф, анд харт атак уил страйк ми).Плийз уач ми инстед оф Мис Булгария бикоз хър шоу анд дайалект вил би уърст!!!

Важно е да не забрави да се подмие, че я чакат интервюта !

Tazi godina shte go spechelime konkursa! :)

Как? Събира пари и там да купи ако може короната:-)))

И БЕЗ ТОВА СМЕ ЗА СМЯХ ПРЕД ЦЕЛИЯ СВЯТ

mislq 4e tova e nai-skapanata mis izbirana dosega. sigurno ima qki vrazki ve6icata

от My name is изобщо не става ясно, че знае английски........... За първи път виждам толкова къса народна носия.

Само едно не ми е ясно, какъв български танц е това???Избива го на ориенталски танци с тея чупки в ханша и ръцете...поредната излагация. Публиката може да помисли че това е кандидатката на някоя ориенталска държава

Ехх, че е тъпа - тъпа е, ама барем хубава да беше! И един съвет от мен ще и дам, безплатен. Моята сестра учи право като почна от 18 та свърши на 24! И и беше толкова трудно, че ако и второ више учеше незнам, кога щеше да и остане време да се явява по конкурси за красота! Та съвета ми е, като се опитва да лъже, поне малко да провери нещата как стоят, и тогава! Все пак си правистка нали !?

Тая леля знае добре английски и затова се тренира само музикално. Свири на кавали, дудуци и др. орални упражнения.

сега хонорара и ще се вдигне. говори добре английски.

Този крокодил да си ходи в река НИЛ !!! Няма нужда да ни излага пред целия свят !!!

sezona na krokodilite zapo4va:D

krokodil, sram za naciata...tolkova po hubavi bulgarki ima ot tazi s platenata titla

готви се да разбие митът за красотата на българската жена