Китайци пържат жива риба, ядат я, докато още диша
Китайски майстор-готвачи са измислили техника, с която да запазят рибата жива, докато я пържат, съобщи в. „Дейли телеграф". Видеоклип в YouTube пък показва как така пострадала риба все още диша, докато група ентусиасти ядат месото й с клечки и се забавляват на „реакциите" й, пише Труд.
Обратно в новинатаКоментари - Китайци пържат жива риба, ядат я, докато още диша | Лайф.dir.bg
Коментари
Ходете в Корея, Китай и Япония, да видите как ресторантите с екзотични храни се пръскат по шевовете от бели... Един обикновен жител на тези страни не яде такива неща...те са залъгалки за белите варвари!
На драго сърце бих сложил някоя от тия жълти китайски маймуни в по-голям казан,при това жива,да видят колко е приятно!
Леле....колко гадно и ...тъжнооо!!!!Жал ми е много за рибките!!!!Гадни,мръ китайци!ПФУ!!!
Всички сме извратеняци! а убаво ли е да колнеш прасенце? Убаво ли е риба тон да се яде? Как се мери кое е лошо?