Лили Иванова ще пее с Глория
Примата на българската естрада Лили Иванова ще пее на една сцена с фолк фурията Глория. Двете дами ще премерят гласови данни утре вечер по време на благотворителния концерт на bТV “Надежда за децата на Хаити”.
Обратно в новинатаКоментари - Лили Иванова ще пее с Глория | Лайф.dir.bg
Коментари
толкова велико пеене. Просто лигла, а вече остаряла лигла. Не съм чул големите гласове да пеят толкова превзето, то бива лигавщини, но в комбинация с деменция е направо ужасяващо
Абе хора... вие всичките наред ли сте с главите? Какво и харесвате на тая бабашкера дето пее пляски от време оно? Айде стига с тая нафталинова бабичка, света се развива и върви напред с големи крачки а вие още слушате Лили Иванова... Освен това ако иска да направи нещо за децата от Хаити ми да дари едни пари не е човек който няма!
На една сцена - да, но заедно - никога! Всички дишат праха на Лили Иванова, а Гло /?!/ колкото и да се напъва никога няма да я достигне в нито едно отношение - винаги ще си остане дебеличкото моме от Две могили, вече леличка, която софийските новобогаташи размахват като парцал.
taja stisnata i grosna babitscha l.ivanova mi e pisnala ima milioni a i pensijata i e nad 800lv.nali e voenna no sche se nabrascha osche povetsche ot stisnatos i sloba nito na edno dete ne e pomognala tja i maika si i sestra si ne e gledala ta sche dade pari sa haiti tasi goran koschramba va si sedi v kashci vetsche pisnala e na horata mladite