Бойко Кръстанов от ”Стъклен дом” лудо влюбен
Бойко Кръстанов, който изпълнява ролята на Дани в "Стъклен дом" разказа подробности за любовната си връзка.
Обратно в новинатаКоментари - Бойко Кръстанов от ”Стъклен дом” лудо влюбен | Лайф.dir.bg
Коментари
стъклен дом е един от малкото хубави сериали,а на който не му харесва да гледа турските сериали...
познавам много актори, и съм работил с много. това момче определено има какво да каве на бг зрителя и има повече талант в него, отколкото половината така наречени "светила". не го подценяваите, даите му шанс да изгрее...
Сериалът е мнооого скучен - диалогът и фабулата са сковани и изкуствени, актьорите играят супер зле (с малки изключения). ПиАр кампании из нета няма да помогнат кой знае колко за вдигне рейтинга. Просто трябва да си намерят кадърни сценаристи и да си сменят почти всички артисти. Това обаче няма да стане, така че ...
Филма е пълен боклук! бТВ да спрат да пишат по форумите, а да се стегнат, че ще ги закрият скоро и ще остане ПРО бг смао...
много чаровно момче! наистина добро попадение за филма. разбира се зависи какво са решили сценаристите. дано не го окепазят. желая му успех!
И аз го познавам ли4но! Прекрасен, земен и талантлив млад мъж. Амбициозен и отдаден на работата си, без да го е грижа за слава и публи4ни изяви. Браво Бойко! Гордея се с теб!
или ревността убива любовта- или любовта убива ревността. пожелавам му да баде умен и славата да не го замае.
Страхотен артист! Когато за първи път го гледах в Стъклен дом си помислих: Боже, толкова добре играе тази роля....сигурно в действителност е такъв...... адски приятно изненадана съм. Харесва ми играта и на Радина също. Естествени са. Истински.
Има още хляб да яде, специално за ролята му в Стъклен дом - да играеш пред камера добре изисква рутина, но ако продължава в същия дух ще я усвои..това се отнася и за другите младежи..От Ламбо е хубаво да се учат - едва ли имаме актьор с по-голям опит в това отношение
Пич нлюбовта ни е дадена за да намерим най-добрият, партньор за създаване на поколение. Правете деца, свед 2 години вече няма да е същото
Лъже като дърт циганин. Мъж с увиснали горни клепачи не обича никого, а само използва. Детският овал на лицето му изразява незрялост на чувствата му. Когато стане на 50г. може би ще има по- ясна представа какво и защо иска. До тогава нека се забавлява със здраве да бъзика драгия зрител.
ГОТИН Е ! И сериалът е в пъти по-як от разни резашки бози , латиносапунки и щатски касапници ! КЪСМЕТ !
И аз бях склонен да си помисля, че е лекенце. Гледал съм от дъжд на вятър, когато се гледа вкъщи. Явно трябва да гледам малките вещици и да послушам, какво казват гледалите интервюто. Имаме нужда от актьори. Да продължава смело и все по-добре.
Бойко играе най.добре ролята си в Стъклен дом. Елена /голямата звезда/ не говори ясно, а само шепне.
ама,тои бил красавец,бе! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Това момченце, лично мен, много ме изненадва. В сериала играе някакво леке и има изключително самодоволно и просташко излъчване, обаче когато не играе тази роля и дава интервюта има коренно различна визия. Изглежда супер земен и интелигентен, което значи само едно - че има голям актьорски потенциал, защото просто когато играе роля е много убедителен, дори и когато персонажът не е близък до неговата чисто човешка същност. Много от българските актьори така и не успяват да се отделят от "ролята" си, която изпълняват и в живота и постоянно сме принудени да ги гледаме как карат героя си да влезе в тяхната кожа, вместо те да влязат в неговата. Изумява ме как българският актьор си има един говор и една интонация независимо дали дава интервю, играе престъпник или положителен герой. Не се старае с нищо да придаде индивидуалност на героя или по-точно се стреми да му предаде собствената си индивидуалност. При Бойко Кръстанов явно този момент не стои, което би го направило един от малкото наистина убедителни български актьори. Като го гледам, не го е хванала още и звездоманията, което е супер. Пожелавам му да продължи да се развива и да си остане все така готин. Ако Блатечки не влизаше в сериала, щях да кажа, че Бойко е най-добрият актьор в Стъклен дом.
Като не си гледал филма , не коментирай. Това е първия български свестен филм от много години насам.
Може и да е симпатяга, ама като актьор има мноооого да учи....
Най-естествен в своята роля е Бойко Кръстанов. Това е може би, защото играе много близка до неговата възраст роля , но въпреки това - аплодисменти. Пожелавам му успех.
не съм гледал и ена минута от тоя сериал, представям си ква тъпотия е
И аз не съм гледал и една минута, обаче като гледам колко ти е смотан и грешно написан коментара, може и да си заслужава да видя