Божинов потвърди: Николета е бременна, ще има сватба
Футболистът Валери Божинов потвърди, че половинката му Николета Лозанова е бременна и че двамата стягат сватба през есента, съобщава "Труд". Двамата вече са си запазили дата и работят усилено по организацията на щастливото събитие.
Обратно в новинатаКоментари - Божинов потвърди: Николета е бременна, ще има сватба | Лайф.dir.bg
Коментари
Николетка да понавакса с фотосесиите , че после цяла година няма за кой да се бълват новини
че какъв е проблема? снимките докато е бременна ще се харчат като топъл хляб. особено ако се види нещо повече от голият и корем.
Няма нищо по- хубаво от очакването на любовта, от новата тръпка и емоция. Дори самата любов да се случи, или пък не.В крайна сметка в гроба не си отиваме нито с парите, нито с къщите, това което остава са емоциите, те ни държат живи и ни правят щастливи. Всеки има право да бъде щастлив, но не всеки има смелост да се бори за любовта.Не винаги създаваш семейство с голяма любов и понякога може да я срещнеш след това, защо да я изпускаш, децата са важни, но и те ще си имат свой живот, а ти..., как ще живееш с човек когото не обичаш а мислиш непрекъснато за друг, то това не е живот
Така де! По тая логика понеже всяка следваща любов е най-голямата и най-силната и понеже не трябва да я изпускаме, тогава да се изгаврим с чувствата на половинките си и да преминем към следващия/следващата! Интересно ми е ти как би се почувствала, ако половинката ти просто си запълва времето с теб, докато очаква следващата си нова и по-голяма любов?!
......на някой да му е хрумнало,това дете 4ие е?! И дали Божинов има у4астие...или е наблюдвал от резервната скамейка?
Е, какво толкова ги обсъждате, знаете ли каква е разликата между богатите и бедните мъже, които не са щастливи в брака, че едните могат да си позволят да създадат и ново семейство и да издържат старото, а другите не-затова си натискат парцалите и са принудени да търпят вече втръсналите им жени.очи пълни-ръце празни
Хем прост, хем грозен. Та който не срещна Николета, той не се облажи. Била жената на живота му! Нещастник! А тя? Боже, боже!Била хубава? След още 5-6 години ще си стане същата мърла, която е в момента, но няма да я спаси нито силикона, нито химията, която използва. Стига реклама на отрепки!!!
Еми убаво праят. Добре са решили. Той умен, тя първа убавица ... Не знам само, дали силикона се сваля преди да се напои теленцето :) Или то няма избор и ше гълта от кутия, прелята в шише ... Ако не се сваля, пък се питам - да ли няма да изпие и него, силикона де ...
Страхотна двойка са. Просто те зареждат с позитивизъм и романтика, когато ги гледаш.
Ха, новата Алисия - набързо го върза, а след време ще трябва да й съчувстваме, че е самотна майка.
чакам да разбера след година какво ще ги говори.Май той ще е Коко Динев на футбола.Само дето е по -прост и по-грозен.и съответно и тези дето ги забърсва -също особено Николета.
да са живи и здрави.и да бадат щастливи *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Алисия шаферка......а малкия му син ще носи пръстените.....Като в латино сериалите!..
Това пишман футболистче с тез темпове за десет години ще изпердаши де що има чалгаджийка и манекенка и без да се блъска ще си има футбулно отборче(плюс резервите) от един татко - той може да го играе например играещ треньор :)
Честито!Николета е една от най-хубавите жени
Много хубова новина. Но докога ще ни занимавате с тези дребни хорица и какво става под завивките им. Само не ми казвайте, че са звезди - опази боже !
Ето сега стана забавно. Николета ще се прави на добра съпруга и примерна майка и набързо ще забрави каква к.рва беше ... Вече очаквам да започне да обикаля разни предавания с коремчето и с детето на ръце, обяснявайки каква идеална домакиня е. А пък междувременно Валери ще има свободно време за Златките ....
на височината на Николета,корема ще я направи като топка.Раждането не е операция за изкуствен бюст,детето не е кукла.Всяка жена го знае.И нашия убавец веднага ще намери друга убавица да му шепне ,къф е" Велик".Карма.Плюс това той вече веднъж го е правил да зареже жена и дете сега ще му е още по - лесно.
Най-искрено им пожелавам всичко най-лошо. Двамата безбожници, хора трета ръка да пият с пълни чаши от горчилката на живота.
Това, което си написал/а е възможно най-голямата тъпотия. Като си толкова набожен/а как може да пожелаваш най-лошото на други хора, не разбирам?! А и в крайна сметка какво точно те засяга кой с кого спи, от кого ражда, с кой се жени /омъжва? И не забравяй,че всичко се връща, така че чисто човешки съвет - по-леко със злобата.
Сладури .Ще има още едно гонтино дете .Николета е красавица .