Венета Харизанова отрече да си е правила пластични корекции
Моделът Венета Харизанова се появи миналата вечер на светско събитие с тотално променена визия, което породи слухове, че си е правила пластични корекции на лицето.
Обратно в новинатаКоментари - Венета Харизанова отрече да си е правила пластични корекции | Лайф.dir.bg
Коментари
ни мога да коментирам но е твърде грозна бих искаб да я видя сутрин рано когато пие кафе вкъщи - вероятно ще има бая въз назад
Страната на младеещите бабета и уж активните бизнес-старчета, ха-ха-ха. Ако това го пише в някое цветно списание - клюка и се разграбва от ученичките като светъл пример за подражание и какво ги чака скоро. Ако стане на по-ниско ниво - съд, обществено порицание от моралистите и т.н. Всичко е двойнствено и не е това, което изглежда. Още Хайтов им го каза, но се направиха на неразбрали - "Едно е да искаш, друго - да можеш, а трето и четвърто да го направиш, ако въобще стане..."! Говорят ти едно, мислят друго, правят трето, и не им пука всъщност какво ще се получи, друг да му мисли после. Много ми хареса тук един коментар по повод тихия заупокоен ден за размисъл - уж мислим сега, а утре както винаги гласуваме без да мислим. Чудесно. Докато се шуми около имената на такива персони, дали, къде и какво са си правили или неправили, така ще бъде и ще си остане - страна за чудо и приказ се превърна в страна за чудо и потрес. Напред към Европа със старлетки, мажоретки, венетки и винетки.
Ха ха ха - за това скулите са ми по-изпъкнали и кожата ми опната. Тия да ги разправя на някой друг. Тази и да я стреснат все в тази гримаса ще си остане :-)))))
Въпреки ,че отрича тази промяна не се дължи само на отслабване и сменен цвят на косите.Устните са променени също и е неузнаваема на снимките.
Лъже! От самолет се вижда,че е правила пластична операция! Тя просто не прилича на себе си.....
Не само си е правила пластични интервенции, ами са станали несполучливи.Забелязват се и от самолет.
Нямам нищо против пластичната хирургия, но това лице вече е плашещо. Защо се загрозяват така някои жени? Скука ли е, липса на проблеми ли, комплекси ли? Много некадърна работа по това лице. Жалко.
Не на мене тия, цялото и лице е оперирано и се вижда и от самолет!Кой се опитва да лъже?
като и гледам грозния нос хич не е пипан, че даже и несполучлива е била операцията май