Анкетата разкрива, че за да се чувстват щастливи в службата за трудещите се е важно да бъдат уважавани от колегите и останалите да се вслушват в идеите им.

Не по-маловажни фактори за служебно щастие са удобният стол, забавните колеги, гъвкавото работно време и началникът, който знае името на подчинения.

Проучването насочва не само към щастието, но и към негативите на работата в офис.

Оказва се, че един на петима анкетирани никога не е чувал "Благодаря" от шефа си, над 50 процента от служителите се чувстват недооценени и над една трета не са щастливи в службата.