Звездата от "Приятели" сподели, че вече се страхува от ските на празниците, най-вече заради контузиите. Лиса е избрала да остане в дома си в Лос Анджелис, защото не иска да се нарани.

"Обичайно на Коледа ходим на ски. Това е любимото занимание на съпруга и сина ми, но тази година реших да си остана вкъщи", сподели блондинката.