Наско и Антония от ”Женените” емигрират
Антония и Атанас - единствената двойка, която оцеля след края на риалити експеримента "Женени от пръв поглед", сериозно обмисля идеята да емигрира.
Вижте снимки на Тони и Наско >>
"Тук паричките си вървят постоянно, за квартира, за консумативи, за ежедневните нужди... Ако може по-скоро да стане, много ще се радваме. Плановете са или да заминем при сестра ми във Валенсия, или при кума ми в Англия. Да поработим, да видим как живеят хората навън", споделя Наско.
На сватбената церемония кумът им – приятел на Атанас, им подари парцел в Банкя. Те се готвеха да строят на къща там. Наскоро споделиха и плановете си да се венчаят в църква.