Крадци върнаха вещи, предназначени за полицаите
Обирджии, които откраднали предназначени за полицията пакети от склад във Френските Алпи, ги върнали в навечерието на Коледа с пожелание за весели празници.
"С изненада открихме пакетите, придружени от малко послание. В него се казва, че обирджиите не знаели, че пакетите са предназначени за полицията. Освен това не се е прибягнало до насилие, нито до употреба на оръжие. Крадците са написали също, че пожелават весели празници на всички" - заяви прокурорът от град Виен Матийо Бурет, цитиран от БТА.
Бурет обаче отбеляза, че петимата крадци, които по време на обира носели ръкавици и качулки на главите си, не са върнали другите отмъкнати от тях вещи - луксозни продукти с марката "Луи Вюитон".