Червеното доминираше в тоалетите за ”Еми”
Червените тоалети преобладаваха на церемонията по раздаването на наградите "Еми".
Обратно в новинатаКоментари - Червеното доминираше в тоалетите за ”Еми” | Лайф.dir.bg
Коментари
На 6-та е Лена и полата и съвсем не е розова както пише. Полата е в преливащи цветове- от червено до бяло, която в комбинация с блузчицата е върха на вкуса, откъдето и да го погледнеш....:)
Да помогна малко с превода, защото виждам, че редакторите се затрудняват. Единствената, която модните критици удостояват с оценката 6+ е Лизи Каплан - тук на снимка 22. Холи Бери, София Вергара и още няколко дами получиха отлична оценка или оценка 6-. Хейдън - годеницата на Кличко беше удостоена със средна оценка за външния си вид. А Джулия Робъртс едва много добър. За сметка на това всички са единодушни, че най-зле е Лена Дънам - абсолютната двойка минус, а Кели Озборн малко по-добре от нея.
От червено до бяло? Тоест от бялото няколко нюанса надолу до червено си е все розово. Тоалетът на Лена се казва Pretty in pink и идеята е била, че розовото прави русите жени красиви. Какво виждаме доста неуспешен проект.
Аз Pretty не виждам да се е получило... А с това джобче на блузката повече ми прилича на контрольорка в градския транспорт, отишла в гардеробната на някой балет. Изражението на лицето е като хваната в прегрешение , докато е облякла полата на балерината.
Кели ОзбЪрн изцяло прилича на Ози в младежките му години. Тъй като е наследила не само лицето, но и мускулестите набити крака и ръце, то тоалетът би трябвало да ги скрива. Съчетанието от бяла и черна дантела не е добра идея- независимо от дизайнера. За Лена вече писах...
За мен пък Джулата е най- стилна. Нищо натруфено и позьорско. Само готини дълги крака и красива усмивка.
Тоалетите и в,, Ерин Брокович,, са с повече вкус , отколкото на някои присъстващи на това събитие.
Показно налагане на тази или онази линия...Носело се червено.... Куклите обличат това за което им е платено...И се усмихват, защото а не се е усмихнала - а не са я викнали следващия път... Медиите почват да реват как се носело само червено. След тях един куп стилисти подхващат хорото и те...Някоя холивудка звезда също се показва в червено във фейсбоклука или тем подобни сайтове... и всички зомбита, с виснали долни джуки /като маймуните в зоопарка/, търчат да купуват червено! Нямаш пари??? Спокойно! Ще ти дадем бърз кредит!!! Е, ще го върнеш все някога! Важното е да си заробен!
Бъркаш, първо са я хванали от гората, после са я облекли в розов тюл и волани и чак тогава са я пуснали... А ризката направо цепи мрака!!!