Женските кусури според зодията
Какви са типичните недостатъци на жените от различните зодии обобщават от в-к "Труд":
Обратно в новинатаКоментари - Женските кусури според зодията | Лайф.dir.bg
Коментари
Глупости на търкалета. Всеки човек е сам за себе си, оформен като характер къде от средата, в която е израстнал, хората с които е общувал, начина на живот, който е водил, и от какви примери е гледал за да подражава съзнателно или несъзнателно на други хора, били от семейството му или извън него.
Неизследвано или в най добрия случай слабо изследвано явление е жената. И все пак жени, аз ви обичам!
Чакам същата справка и за мъжете. Междувременно НЕ СЕ ОБВЪРЗВАЙТЕ С МЪЖЕ БЛИЗНАЦИ И СКОРПИОНИ.
За Близнаците съм съгласна - те са очарователни мошеници и непредсказуеми в настроенията, намеренията и действията си. Абсолютно променливи, не може да разчиташ за нищо на тях. Днес едно, утре - друго (справка -Б.Борисов). За Скорпиона обаче не съм съгласна, освен че са перфектни в леглото, са умни, не са страхливи, много са точни, спазват обещанията си, отговорни са.
Абре сичките дет се пишете, че разбирате от зодиака, та да ви питам, първо знаете ли как въобще се определя зодията, не че нещо ма май май 101% от вас не го знаят това и второ знаете ли, че таз работа със зодиите се мени с времето и трето знаете ли, че и броя на зодиите се мени с времето и четвърто знаете ли че и продължителността на всяка зодия е различна! И пето знаете ли, че зодиите както ги броим днес ама ич не са правилни! Така, че как ше ме определите мене, че съм дадена зодия кат и вие хал хабер си немате даже каква зодия е в момента!? Ако си поправите календара с около има нема 3500 години може и да ме нацелите с неква точно каква зодия съм, ха дано ма на дали!
Не може хората да са 12 типа характери, но има нещо сходно при родените в определен период от годината.Аз съм жена зодия Лъв с асцендент Стрелец-огън във всичко.Най-големият ми проблем е прекалената грижовност.Патя си от непоискано добро. Определям се като щастлив човек.Но тези дни усещам тъга почти до депресия.Днес разбрах, че се сблъсквам със синдрома на празното гнездо-единствената ни дъщеря е на обучение, а после и студентка. Тази излишна любов и грижа смятам да я дам на баща й.Той заслужава и понякога го пренебрегвах покрай детето.
Ама, че жена! Да помагаш на някой, дето не ти иска помощта си е чиста проба грях! Илюстрирам с пример! Квартания психопат, твой фен, решава, че мъжът ти не те заслужава, че заслужаваш нещо много повече (например него) и решава да ти стори непоискано добро, като те оттърве от мъжа ти? Доста груб пример е това, но имай предвид, че добро и зло са относителни понятия и в зависимост от обстоятелствата, възпитанието и т.н. нещо, което за един изглежда добро, за друг може да е истинска трагедия!
Е, вече съм по-зряла, внимателна, толерантна към близки и приятели.Не се опитвам да се налагам.Вместо ти трябва, ако искаш да ти помогна, да ти кажа мнението си и т.н.
Изобщо не са верни характеристиките на зодиите. Или се отнасят само за някакъв минимален процент. Даже има такива, които са точно обратното на това, което е в действителност индивида.
По принцип зодиите са 13, а не 12, но понеже света е приел 13 за фатално число (макар да има стрена по света, където това не е така), та поради фаталността на числото 13, зодиите са 12. Сега, може да има някаква тънка зависимост от зодия и човек, но тя в никакъв случай не е решаваща. Все ми е било чудно като характеризират някой със зодията, както и по-долу е направено вече. От скорпион бягай, от везни, от близнаци... ами то всеки елемент си има плюсове и минуси. Грешно е с лека ръка и една дума да се обобщава за някой.
А, така, е, аз пък съм жена близнаци с асцендент скорпион.. ами супер сме си, просто вашата зодия вероятно е кофти ;) хихихии
Много си задълбала. Жена си, нали? По-скоро статията е за забавление, а не всичко да се приема толкова буквално. Виж, ако ти направят личен хороскоп ще е по-точен. :-))
И скорпионите и близнаците са големи женкари - най-големите, с тази разлика, че скорпионите са добри в леглото, а близнаците НЕ.
Има неща, които са вярни, между познатите имам от всяка зодия и като ги чета си пасват, да не говорим, че за жената овен, както съм аз всичко си пасва.
Статийката ми хареса и да си призная честно, познах до някъде себе си:) Вярно, недостатъците ни са преувеличени, но са поднесени с чувство за хумор. Просто едно намигване, момичета и момчета!
когато запознахме с мъжа ми бая си ме ревнуваше. Не знам защо така се получава, но с жени не се разбирам много и се оказа, че имах само една най-добра приятелка и куп други приятели от мъжки пол :D Но не е вярно, че не може да се каже, че на близначките не може да се вярва, защото вече години наред съм само с един мъж и още си го обичам страшно много. Жената стига да иска може да е вярна :)
Всички имат кусури. Всички обичат лукс, бижута, скъпи неща, въобще материалното. И това не ми харесва. Как не прочетох веднъж някоя зодия да обича разходките сред природата, ръчно набрани цветя от гората и такива неща. Нещо което не е материално, просто като тест да видим материално ли е момичето или не е. Иначе аз много добре се разбирам с жени везни, близнаци и особено лъв, обаче по големи от мен лъвици. Те са улегнали и идеално се допълваме. С по малките на възраст от мен зодия лъв се караме. Аз не обичам лъжата, а те много лъжат. За протокола аз съм млад мъж водолей, ерген. ;)
Най-кофти са жените-овен и рак. Първите са тъпи и упорити, вторите са мнителни до лудост.
хаха, изкефи ме хороскопчето, доста верни неща има... за мен най-непоносими са девите, но са пропуснали да отбележат подлия им нрав. и при мъжете, и при жените.
не е така - овните са доста умни като цяло (макар в началото да ти звучат идиотски, обикновено впоследствие се оказват прави), а раците имат много силна интуиция (отначалото им е ясно за какво всъщност иде реч - оттам и недоверието - просто са наясно на колко много неща са способни хората)
Я какво съвпадение, а аз не мога да понасям раците, които да обяд се сърдят на себе си, след обяд на останалият свят. Винаги някой им е виновен, непоносими интриганти и клюкари.
Напълно подкрепям мнението за тъпата упоритост на овните, винаги искат те да са прави, а обикновено са заслепени и грешат, но никога не признават, а раците обикновено нон стоп са свързани с кораба- майка, такава ,, интуиция" имат :)))
Absoljutno sum suglasna, che mujete skorpioni sa naj-dobrite ljubovnici, a majete deva - naj-skuchnite.