Коментари - Испанка стана ”Мис Свят” | life.dir.bg
назад

Испанка стана ”Мис Свят”

Испанката Мирея Лалагуна Ройо беше избрана за "Мис Свят 2015" на конкурса по красота, който се състоя в китайския град Сания, провинция Хайнан.

Обратно в новината

Коментари - Испанка стана ”Мис Свят” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Това е дивотия, не може да се избира най красивата жена в света, защото красотата е относително понятие за всяка раса. Все едно да избитаме най хубавата ябълка от дюли, круши, сливи, .. За бялата раса критерийте са едни, за жълтата други, за черните трети, за арабите -четвърти, за ескимосите - пети, за аборигените шести.

Аман от третокласни жълти,черни и бозави'хубавици'!Най-накрая бяла Европейка!БРАВО!

Браво! Поздравления за мис Испания! КРАСАВИЦА !

Na kolko e godini.Ne mislya,che e studena.Moje bi sa po-zreli.A I tezi syakash sa s normalno teloslojenie,a NE Kato manekenkite.

Na kolko e godini.Ne mislya,che e studena.Moje bi sa po-zreli.A I tezi syakash sa s normalno teloslojenie,a NE Kato manekenkite.

Рускинята е много по-красива. Всичко де политика.

Na men mi haresva.

Много е студена , странно за испанка..титлата е нагласена за мен

На Север Испанците са светли. 'Топлите' и 'супер-емоционални клонящи към цигани испанци са на Юг

най-накрая малко европейска красота и малко класа. писнало ми е вече от мексикански/колумбийски циганки с пет реда зъби по тея конкурси.

Красавица е. Най-накрая нещо свежо и не американско

браво - вече и с обратна захапка ги избират за мис свят... После Тоца била крокодил..

Никак , ама никак не ми харесва Рускинята е много по-хубава . Тия конкурси очевидно тотално се опорочиха .

и мис русия е много красива

За да бъдем точни, мис Русия е несравнимо по-красива, но тези конкурси са отчайващо политизирани вече...

Абе той и нашия Бог, Господар и Идол - другаря Путю е несравнимо по-красив от тази испанка, ама ей на, не го избраха гадните соросоиди.

снежната кралица от Frozen