Мадона показа колко й липсва Роко
"Дни на невинност. В Малави. Колко ми липсват тези дни".
Обратно в новинатаКоментари - Мадона показа колко й липсва Роко | Лайф.dir.bg
Коментари
На 15 години детето е достатъчно голямо само да прецени къде иска да живее. Какъв е смисъла от попечителски битки, насила не може да накараш детето си да поиска да живее с теб. Може би Мадона го прави заради себе си, да не би да излезе че е лоша майка. Ако иска да живее със сина си, няма да стане чрез съда.
Роко е на 15г.Момче на тази възраст е по-добре да е при баща си.Пък ми се струва че е за предпочитане пред Мадона.
"Тийнейджърът се изморил, след като работил зад кулисите на двегодишното турне на майка си, което тя документира в "Инстаграм"." Мамин златен Роко. Работил бил през лятото. На 15 години! Абе, лекенце, на твоите години повечето младежи работят през ваканциите, за да изкарат някоя пара. И не само защото майка им не е Мадона и баща им не е Гай Ричи, а защото се чувстват по-зрели, повече мъже. Пък на теб ти е по-гот да живееш до портфейла на тати и без никакви грижи, нали? Не ме е грижа особено за живота и семейните проблеми на Мадона, но искрено ме дразнят тийнове с този начин на мислене. Без значение чии деца са.
съчувствам и, но драми няма да и решат проблема. вместо да прави драми да осинови едно ново дете, и да опитва да има добри отношения с роко. то затова като се избира съпруг очите трябва да са отворени на четири, понеже ако излезне грешка после стават еи такива каши.
Аз лично смятам, че дори на 5 да е едно дете трябва само да избере... Майката си е майка, ама те децата не са глупави, просто са малки. Би трябвало съдът да им дава възможност да поживеят на едното и на другото място и да си решат. Освен това винаги да могат да си променят решението. Това естествено, ако и двамата родители искат детето и могат да му осигурят добри условия.
В такъв случай и двамата родители започват да глезят детето за да избере тях и става ла*но. Малките деца са и много лесни за манипулиране, затова определя съдът.
А иначе какво става? Съдът обикновено го присъжда на майката, която обикновено не е Мадона и също обикновено е с по-ниски доходи от таткото... Таткото го вижда 2 уикенда и го спуква от глезене, а майката цял живот му натяква какви лишения е изтърпяла заради него... Във всички случай децата на разведени родители носят някакви последствия, дори и минимални...