Роузи и Летисия Каста обраха овациите в Кан
В парад на красотата се превърна червеният килим на кинофестивала в Кан.
Обратно в новинатаКоментари - Роузи и Летисия Каста обраха овациите в Кан | Лайф.dir.bg
Коментари
Летисия Каста как е могла да се докара така? Била, каквата била, ама сега не е за такъв тоалет, пък и прическата ... никаква я няма.
Ейй, тая Летисия Каста колко е погрозняла в лицето, не е истина направо. Иначе тялото и горе-долу го бива като за нейната възраст
"Изабел Гулар беше неустоима" в пеньоара на баба си .... "Летисия смело демонстрира извивките си" - чети сланинките си .... "Адриана Лима облече рокля с шевици" - точно като нашите някогашни моми на село, само дето отгоре се е слагала престилка ...
Майко мила, приличат на малко по-скъпички проститутки! А с тези премрежени празни погледи избиват рибата..
Ей, големи експерти се събрали тук, бе! На всички намерихте кусури, типично по български. Вижте първо себе си и жените си, кой знае на какво приличате...
повече от безмислено, кухо, тъпо, повтарящо се и изнервящо. парцали - и хората и дрехите.
Като се поотърси човек, вижда ,че всъщност не (истинските) българи са ХЕЙТЪРИ. А всякакви българи (само) по лична карта. Сума люде втълпяват само негативи за българите. А ако жена ми е грозна, защо да мълча за другите?
се стрелне тук . Направо ще ги размаже . Но с тоалета от еврофутбол да е . Къси , дълги , аварийни .
Е, тая Бела Хадид е ега ти разпоретината! То бива лош вкус, ама това си е направо за клиника. Летисия Каста и тя е за там. Както казваше баба ми "Ни срам, ни Очи"! Какво толкова мрат да покажат на света, че нямат ни сутиени, ни гащи!?!
Летисия Каста е като лачена чанта. Нали един наш режисьор и се натискаше, ама май само му е пуснала без други екстри.
Така е, и аз не разбирам защо я дават за пример,при положение,че тоалетът и не е съобразен с фигурата и?