Коментари - 83-годишният Ицко Финци ще става баща | life.dir.bg
назад

83-годишният Ицко Финци ще става баща

83-годишният Ицхак Финци и 38-годишната му половинка Елизавета Боева ще стават родители.

Обратно в новината

Коментари - 83-годишният Ицко Финци ще става баща | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не е страшно да си дядо. Страшно е да спиш с баба. Дедо Ицко се е уредил :)))))))))))))

Това не значи, че Финци може да го вдига. Кажете инвитро ли е или виагра, не ни баламойсвайте с евтини снобски разработки.

Баси гнусотията... Млади момчета няма ли?

...казват ,че любовта била сляпа...не знам за любовта каква е ма новината си е в унисон с "модерните ценности "...

Повръща ми се от тая новина.

Защо се излага на стари години ?

Важното е Ицака да вярва, че е баща. Аз лично се съмнявам.......

Браво на асистентите...

Когато Авраам бил на 99 години, а Сара почти на 90, Йехова им обещал, че ще имат син. От човешка гледна точка това изглеждало невъзможно, но не след дълго Авраам и Сара разбрали, че няма нещо невъзможно за Йехова. (Битие 18:14) Само след една година, когато бил на 100 години, Авраам се сдобил със син, когото нарекли Исаак. (Битие 17:21; 21:15)

Е то по библейски времена, когато хората са живеели до 200 години,може да се е случило. 90 годишни тогава хора са горе-долу сегашните 40 годишни. Т

Каква красива история, 38 годишна жена дарява 83 годишен мъж с дете. Любоф невъобразима. Детето ще порасне и на 18 с гордост ще представи приятелката си на 101 годишния си баща.

По-добре отколкото дете без баща, щото последният си е дигнал чукалата или бил безхаберник и жена му е избягала

Преди мноого години: Възрастен англичанин се жени за млада мацка. И след някой и друг месец - мацката бременна. Дядото отишъл при свой приятел - пастор и го попитал: "Ти как мислиш, може ли да е станало чудо" Пастора: "преди години бях мисионер в Африка. Една вечер, скитайки умислен, изведнъж срещу мен се изправи лъв със съвсем недвусмислени намерения... Виждайки неизбежносттра на ситуацията аз реших да се пошегувам като за последно, вдигнах една пръчка към него и казах бумм. В този момент се чу истински изстрел и лъва падна мъртъв. Та ти как мислиш, може ли да е станало чудо." "А не е ли по-вероятно някой твой приятел наблизо да е стрелял" попитал дядото. " Именно", отвърнал пасторът. ма, кой знае, тогава не са имали виагра...

Ама Ицко вярва ли си,че е направил дете с тези умрели сперматозоиди?

еиѝѝѝ наборе ама верно ли то аз от десетина години със голям зор пикая а пък ти а... верно ли а

Нямам и копка съмнение, че Дедо Ицко и той ще стигне .до цент.!?

А кой е казал че е от него...

...."всичко с времето си"..."никога не е касно да станеш за резил".....народа масово е изтрещял!

педофил и геронтофил. Лиза май ще се чуди на кого първо да смени памперса

Ние да гледаме себе си. Какво трябваше да направят. Взели са най-правилното решение. Да е живо и здраво детето!

Правилното заглавие е "Приятелката на 83-годишния И. Финци ще става майка." А кой е хвърлил вътре хайвера, само тя си знае.

Съпругата.

Той и като по-млад не изглежда лесен за възприемане....Все едно, някой мъж да се прежали за другарката Дърева, щото е известна..Как ще стане тази работа?Няма толкова известност на този свят

Няма как мацката да забременee от 83 годишния Ицко,донор ще да е..Явно Ицко ще го осинови.Но как ли е посрещнал новината 50 годишният му син ми е интересно.Определено мъжете яко изглупяват с възрастта и стават лесна плячка на златотърсачките.

Математически,много добре си пасват годините им ! Решили са да правят бебешока когато той е 83, а тя на 38! Е какво пък - едно българче повече!

Еврейче искаш да кажеш нали

То па у Ицко едно злато... Като всички артисти и той рухна финансово, но пък явно има здрав дух. А мацката е твърде преуспяла, за да й трябва съмнителната подкрепа на един отиващ си артист. Явно намират силна духовна връзка, а, да е жив и здрав Ицко, но тя е на години, на които и след него може да си уреди живота с мъж и семейство, много по-добре от други "стандартни" случаи.

TIREX

та казваш преуспяла в кое как? мяза на шаврантия..явно това ще е..

перверсuя

Разбрах, но са го финтирали много хитро. Да не вземе обаче да я гръмне, защото на 70 години няма да го вкарат в пандиза.

Дори и да съм потентен на "огледалното ми" - няма да допусна това да се разбере!?

Ейй - много завиждате!? .. Ама няма нужда..,ако питате мен.

О свещена простота 38 годишна бременна от 83 годишен дядка! То боклуци, то коври, то изкуфяли старци!

Що се впрягаш? Да не би да ти искат издръжка?

От кого ще искат издръжка един ден според теб? Пепел ми на езика, разбира се, дано е жив, здрав и най-вече трудоспособен човекът до 100 години, та да изпрати успешно детенце на абитуриентски бал.

Защо не пожелаете здраве и късмет на жената вместо да се държите като първобитни скокове. Иска дете да отгледа с качествени гени при това.

дано таткото доживее да зърне детето си а то горкото е явно че ще расте без баща, виновна е майката че се тика там където не и е мястото, извратена работа, тази златотърсачка поне да се беше предложила на някой богаташ да унаследи имотите и парите като млада вдовица

Това е най-неприятното в такива връзки, но не се разбира от родителите. Възрастният човек има много проблеми: физиологични, ментални и в крайна сметка летални. И с напредването на възрастта тези проблеми се изострят.

Може и с обувалка, но важното е да влезе! Вкараш ли го веднъж, не го вадиш. Това е мъдростта на дедо ви :) Майтапът настрана. Га сегашните младежи наеб..т някоя на 80, да дойдат да се обадят. Няма как с това ГМО, консерванти, стегнати панталони, чекии без мяра и отрови в храните. За съжаление, в наши дни е подвиг да еб--ш на 50. Но който има дълъг език и дебел палец, той не се плаши.

Жалко за детето!

Тя просто иска дете и най-вече с неговите гени.Да са живи и здрави.

Дано да е инвитро от млад и здрав донор, за да е нормално бебето.

Дано! Но нали старецът му се води баща и то ще бъде подигравано заради този факт...

Хубаво е и да помни накъде е тръгнал с този самолет :)

Това е някаква отвратителна патология. Бляхххх...

Не става въпрос ,че той ще бъде баща а ,че жената иска да си има детенце.И още по-хубаво с неговите гени.Нека бъдат живи и здрави!

Какви ''негови гени'' ? От изкуфяло семе /ако изобщо е изцедено, не вярвам/ само недъзи и уродство може да се наследи. Абе, хора, поне от обща култура малко познания по генетика нямате ли???

И как точно му е взела апартамента, при положение, че детето не е от него, ако мога да попитам?

Изчипкала го е и го е оставила на течение!

не му се впрегай, баятия селянин нещо ги омайва цървулите дето не са и чули за генетични тестове за бащинство

Мани тая работа. Хората на изкуството били надраснали ежедневието.. ЕГН -то си ЕГН и на никой не прощава. Като роди ще сменя памперси и на бебето и на баща му.

За любовта няма граници.Повечето коментарии тук са в резултат на 'сив" житейски опит, безцелно съществуване и "ръждясали" вериги на предразсъдъци - на толкова години това, на толкова години онова. Да, но животът е неравен и поднася неща, които трябва да преодоляваме. Колкото по - големи цели, толкова по труден и неравен път. Тогава изпускаме ежедневието. Хората на изкуството са точно това - надраснали бита.

Що не си хванеш някоя 90 годишна бабичка тогава? Е, Стоянка Мутафова е супер. Със сигурност даже няма да си й на нивото.

Имената Харолд и Мод нещо да ти говорят?

Оставете хората да живеят живота си.Ясно е че Ицко е замразил материал и сега му е дошъл реда.Той е умен човек.Сега тази Лиза е неговата фея.Спрете злобата и гнусните коментари.

но за нормален секс си трябва и месо,а не само кожа!Иначе подаряваш силикон и да се самоуправя.

Откачена работа.

Това жените са много извратено нещо...Няма какво да се обиждат.Фактите са си факти

ах да те пришпора аз тебе у кревата ще ти дам да разбереш кво им е на жените

Лява България?Не си познал. Не съм от ваш'те

Винаги съм смятал, че геронтофилията е тежко психическо отклонение.

само си смятал, да не си лапал

Пич, психолог съм и твоята диагноза също е ясна.

Е, не.... Защо ни занимавате с такива налудности! Да си трошат главите.

Този сигурно за закуска изяжда една връзка магданоз, а на обяд една тава сурови тиквени семки

Сега съм на 61 и нещо. Голямата ми внучка скоро ще направи 13. Водя много интензивен професионален живот - цял живот. И при Соца и при Капа. И си викам - дано по някакъв начин ме опази Господ, поне да я видя след време с хубав и читав Младеж ... за друго не мисля. Имам още една 3 години по-малка красавица. За там - страх ме е да мисля същото. А , ако стигна 83 - е тогава със сигурност ще имам правнуци... дова ще е РАЗКОШ, но с този живот дето го водя, може би едва ли ще получи.

щом си вече толко близо да гушнеш чемшира ходи някой да ти го изпращи, да си не заминеш така недолюбен

И с този интензивен професионален живот си по цял ден в нета. Споко, работейки по този начин ще доживееш и до 100 години.

Шибай, деде! Сега ти е паднало! Дай Боже всекиму да го навре на 83 :)

Тоя мухлясъл старец да не бърка секса със срането.

Аз не проумявам защо се отделя внимание на това_кой с кого и защо.Със сигурностИцко си е замразил материал преди години .Оттук натам всичко е ясно.Техни са си радостите и ядовете

Абе тоя чифут от "братя" ли е? Предполагам, че е, защото Братята са болни на темата "безсмъртие". "Брата с трабанта" и той бил в момента на 1/3 от живота си, демек до 180 години - "имало време". Интересно серГЕЙ дали и той е на тая вълна?!

Най-вероятно е оплодена ин-витро, понеже няма за кога да отлага. Спермата 100% е от донор, от него не може, защото в 83 годишен еякулат с лупа трябва да търсиш жив сперматозоид, а пък и да има - доколко е читав....?

Ненормалници. Горкото дете!