83-годишният Ицко Финци ще става баща
83-годишният Ицхак Финци и 38-годишната му половинка Елизавета Боева ще стават родители.
Обратно в новинатаКоментари - 83-годишният Ицко Финци ще става баща | Лайф.dir.bg
Коментари
Не е страшно да си дядо. Страшно е да спиш с баба. Дедо Ицко се е уредил :)))))))))))))
Това не значи, че Финци може да го вдига. Кажете инвитро ли е или виагра, не ни баламойсвайте с евтини снобски разработки.
...казват ,че любовта била сляпа...не знам за любовта каква е ма новината си е в унисон с "модерните ценности "...
Когато Авраам бил на 99 години, а Сара почти на 90, Йехова им обещал, че ще имат син. От човешка гледна точка това изглеждало невъзможно, но не след дълго Авраам и Сара разбрали, че няма нещо невъзможно за Йехова. (Битие 18:14) Само след една година, когато бил на 100 години, Авраам се сдобил със син, когото нарекли Исаак. (Битие 17:21; 21:15)
Каква красива история, 38 годишна жена дарява 83 годишен мъж с дете. Любоф невъобразима. Детето ще порасне и на 18 с гордост ще представи приятелката си на 101 годишния си баща.
Преди мноого години: Възрастен англичанин се жени за млада мацка. И след някой и друг месец - мацката бременна. Дядото отишъл при свой приятел - пастор и го попитал: "Ти как мислиш, може ли да е станало чудо" Пастора: "преди години бях мисионер в Африка. Една вечер, скитайки умислен, изведнъж срещу мен се изправи лъв със съвсем недвусмислени намерения... Виждайки неизбежносттра на ситуацията аз реших да се пошегувам като за последно, вдигнах една пръчка към него и казах бумм. В този момент се чу истински изстрел и лъва падна мъртъв. Та ти как мислиш, може ли да е станало чудо." "А не е ли по-вероятно някой твой приятел наблизо да е стрелял" попитал дядото. " Именно", отвърнал пасторът. ма, кой знае, тогава не са имали виагра...
еиѝѝѝ наборе ама верно ли то аз от десетина години със голям зор пикая а пък ти а... верно ли а
...."всичко с времето си"..."никога не е касно да станеш за резил".....народа масово е изтрещял!
Ние да гледаме себе си. Какво трябваше да направят. Взели са най-правилното решение. Да е живо и здраво детето!
Правилното заглавие е "Приятелката на 83-годишния И. Финци ще става майка." А кой е хвърлил вътре хайвера, само тя си знае.
Той и като по-млад не изглежда лесен за възприемане....Все едно, някой мъж да се прежали за другарката Дърева, щото е известна..Как ще стане тази работа?Няма толкова известност на този свят
Няма как мацката да забременee от 83 годишния Ицко,донор ще да е..Явно Ицко ще го осинови.Но как ли е посрещнал новината 50 годишният му син ми е интересно.Определено мъжете яко изглупяват с възрастта и стават лесна плячка на златотърсачките.
Математически,много добре си пасват годините им ! Решили са да правят бебешока когато той е 83, а тя на 38! Е какво пък - едно българче повече!
То па у Ицко едно злато... Като всички артисти и той рухна финансово, но пък явно има здрав дух. А мацката е твърде преуспяла, за да й трябва съмнителната подкрепа на един отиващ си артист. Явно намират силна духовна връзка, а, да е жив и здрав Ицко, но тя е на години, на които и след него може да си уреди живота с мъж и семейство, много по-добре от други "стандартни" случаи.
Разбрах, но са го финтирали много хитро. Да не вземе обаче да я гръмне, защото на 70 години няма да го вкарат в пандиза.
О свещена простота 38 годишна бременна от 83 годишен дядка! То боклуци, то коври, то изкуфяли старци!
Защо не пожелаете здраве и късмет на жената вместо да се държите като първобитни скокове. Иска дете да отгледа с качествени гени при това.
дано таткото доживее да зърне детето си а то горкото е явно че ще расте без баща, виновна е майката че се тика там където не и е мястото, извратена работа, тази златотърсачка поне да се беше предложила на някой богаташ да унаследи имотите и парите като млада вдовица
Може и с обувалка, но важното е да влезе! Вкараш ли го веднъж, не го вадиш. Това е мъдростта на дедо ви :) Майтапът настрана. Га сегашните младежи наеб..т някоя на 80, да дойдат да се обадят. Няма как с това ГМО, консерванти, стегнати панталони, чекии без мяра и отрови в храните. За съжаление, в наши дни е подвиг да еб--ш на 50. Но който има дълъг език и дебел палец, той не се плаши.
Жалко за детето!
Това е някаква отвратителна патология. Бляхххх...
Не става въпрос ,че той ще бъде баща а ,че жената иска да си има детенце.И още по-хубаво с неговите гени.Нека бъдат живи и здрави!
И как точно му е взела апартамента, при положение, че детето не е от него, ако мога да попитам?
Мани тая работа. Хората на изкуството били надраснали ежедневието.. ЕГН -то си ЕГН и на никой не прощава. Като роди ще сменя памперси и на бебето и на баща му.
За любовта няма граници.Повечето коментарии тук са в резултат на 'сив" житейски опит, безцелно съществуване и "ръждясали" вериги на предразсъдъци - на толкова години това, на толкова години онова. Да, но животът е неравен и поднася неща, които трябва да преодоляваме. Колкото по - големи цели, толкова по труден и неравен път. Тогава изпускаме ежедневието. Хората на изкуството са точно това - надраснали бита.
Що не си хванеш някоя 90 годишна бабичка тогава? Е, Стоянка Мутафова е супер. Със сигурност даже няма да си й на нивото.
Оставете хората да живеят живота си.Ясно е че Ицко е замразил материал и сега му е дошъл реда.Той е умен човек.Сега тази Лиза е неговата фея.Спрете злобата и гнусните коментари.
Това жените са много извратено нещо...Няма какво да се обиждат.Фактите са си факти
Винаги съм смятал, че геронтофилията е тежко психическо отклонение.
Този сигурно за закуска изяжда една връзка магданоз, а на обяд една тава сурови тиквени семки
Сега съм на 61 и нещо. Голямата ми внучка скоро ще направи 13. Водя много интензивен професионален живот - цял живот. И при Соца и при Капа. И си викам - дано по някакъв начин ме опази Господ, поне да я видя след време с хубав и читав Младеж ... за друго не мисля. Имам още една 3 години по-малка красавица. За там - страх ме е да мисля същото. А , ако стигна 83 - е тогава със сигурност ще имам правнуци... дова ще е РАЗКОШ, но с този живот дето го водя, може би едва ли ще получи.
щом си вече толко близо да гушнеш чемшира ходи някой да ти го изпращи, да си не заминеш така недолюбен
Аз не проумявам защо се отделя внимание на това_кой с кого и защо.Със сигурностИцко си е замразил материал преди години .Оттук натам всичко е ясно.Техни са си радостите и ядовете
Абе тоя чифут от "братя" ли е? Предполагам, че е, защото Братята са болни на темата "безсмъртие". "Брата с трабанта" и той бил в момента на 1/3 от живота си, демек до 180 години - "имало време". Интересно серГЕЙ дали и той е на тая вълна?!
Най-вероятно е оплодена ин-витро, понеже няма за кога да отлага. Спермата 100% е от донор, от него не може, защото в 83 годишен еякулат с лупа трябва да търсиш жив сперматозоид, а пък и да има - доколко е читав....?