назад
Тайната на Таньо Шишков за вкусен Великден
Тайната за вкусен Великден е готвенето с любов, според шеф-готвач Таньо Шишков.
Обратно в новинатаКоментари - Тайната на Таньо Шишков за вкусен Великден | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Хехе, като живеех в балХар, и отбутвах дроб-сармата....беше ми тежко да я ям. Сега как ми се е дояло... По супермаркетите тука у Лондоня нема дреболии еле па агнешки и пресни, еле па почистени. Не знам какво ги правят, екарисажват ли ги, на котешка храна ли ги преработват....но нема и тфа е! Моем да готвим, и моем да сготвим дроб-сарма, ама нема от какво! Брех, урочасахте ме, сега ше балнувам дроб-сарма....