Кои красавици се уредиха с милиардери
Някои жени сами изкарват милионите си, други си намират богати мъже, а трети притежават и двете. Списание "Блясък" представи някои от тези щастливки.
Обратно в новинатаКоментари - Кои красавици се уредиха с милиардери | Лайф.dir.bg
Коментари
На Ума толкова й е ума. Как пък го намери финансист, че и милиардер. Не й стига само милионер, а съм сигурен че има такива кандидати за нея. В сегашните времена е така, вадиш пари - има скъпи вещи.
старата история. Бърнард Шоу (ако добре си спомням) пита 1 лейди: Миледи, бихте ли легнали с мъж, който ви предложи 500 000 фунта? (тагава това са били адски много пари!) Лейдито отговаря в смисъл, че подобен мъж несъмнено е благородник, джентълмен и т.н., ще рече - ляга и още как. Тогава Шоу поставя въпрос: А бихте ли (виж по-горе) за 5 фунта? Ледито възмутено отговаря: За каква ме вземате??? На което БШ отговаря: Това го разбрахме с първия въпрос, сега само уточняваме цената. (Цитатите не са точни, за което се извинявам, но смисълът и поуката са запазени).
всичката сперма от богатите любовници посетили леглото на Наоми се излее върху нея изведнъж, би се удвила в дълбок вир. Това, търсенето и намирането на богат любовник всеки го неможе...
Жалко... Лесен начин за използване на човека до теб. Докато има хора, на които това им е самоцел, всеки в всекиго ще се съмнява и няма да вярва. Сегашната криза е точно криза на доверието. Но то и без друго вече няма останали човешки добродетели. А който мисли, че не са изчезнали още, нека се огледа. Само с оптимизъм за утрешния ден не става, трябва малко и отвътре.
Ума ли си загуби ма Търман, че съ жениш за тооо. А язе Кико кирливия колку тъ чакъх дъ пурасниш пък то. Пак шъ тъ глеам пу тиливизура. Коя шъ мъ земи вечи,а?
Животът е кратък, всеки трябва да извлича максимални облаги от своите активи. Каквито и колкото и да са те.
Сигурно има някакъв % вероятност да става дума за любов- и милионерите са хора и в тях може да се влюби някоя жена ;) :Р и обратното- милионерите също са хора и те сигурно се влюбват!Въпросът е парите им как са придобити- ако самръснипари, рано или късно нещастието ще почука на вратата им!!
Pazara na DNK e vav vtoriq si transferen prozorec.Bogatite sobstvenici na ka4estveno DNK, samodovolno izlagat na pokaz novata si pridobivka.DNK pazara vinagi 6te byde aktualen, tam nikoga nqma da nastupi recesiq.:)
Pazara na DNK e vav vtoriq si transferen prozorec.Bogatite sobstvenici na ka4estveno DNK, samodovolno izlagat na pokaz novata si pridobivka.DNK pazara vinagi 6te byde aktualen, tam nikoga nqma da nastupi recesiq.:)
па кои са се уредили, тия дет обичат да сядат тук там и си слагат в устата каквото им попадне :)