Люба Кулезич се уплаши от Азис
Гост във „Вечерното шоу на Азис” по PRO.BG днес трябваше да бъде филмовият критик, публицист и журналист Люба Кулезич.
Обратно в новинатаКоментари - Люба Кулезич се уплаши от Азис | Лайф.dir.bg
Коментари
Ха-Ха! Нали беше много отворена,широко скроена и над нещата.Що избяга?Или критика фейс ту фейс не е същата като да плюеш някого прикривайки се зад псевдоним!
Заедно с проф.Вучков и г-н Мон Дьо,Люба Кулезич оформя компанията от три лежерни карикатури,които сутрин ни развличат.Но за разлика от останалите,Люба Кулезич има уникално предимство.Когато спре да говори никой,дори и тя самата,не е в състояние да потвърди какво в същност е искала да каже.Въпреки пресиленото и старание да изглежда като умна.Убедете се сами.
с участието си в предаването така наречените звезди узаконяват простотията,нискоинт чалга-гей култура/бълвоч/,коят всекидневно ни облива от телевизионния екран
И аз така мисля!Винаги намира точните думи.Но сега наистина съм изненадана от отказа й!Каква ли е истината?
всеки нормален човек би се уплашил от педала. особено ако е изглеждал така както е на тази снимка, си е направо за страх.
Da, be - da! Sigurno e taka??!? L.K. e edna beskraii-i-i..na... POSA! A po-konkretno: mn. chesto se sluchva na 'tresvomisleshtata da kritikuva (primerno kniga) bes da e chela ili da e saposnata s proisvedenieto...
Люба Кулезич е ужасно противна и лицемерна жена!Самочуствието,с което говори,е без грам покритие!Но пък идеално си пасват с Миленчо!
Че как няма да се уплаши? Мен ме плаши хорската простотия и неграмотност. А и вижте го този- прилича на разпасан калайджия от катун
И с право! Интересно на какви интелектуални теми теми щеше да разговаря с този прост циганин!
Не толкова грубо с баба Ви Кулезич, ще взема да направи някой удар. Годинките не прощават.
След като говори истината,защо не се изправи очи в очи с Азис,за да му я каже? То по жълтите страници всеки може право куме в очи. Но май да застане face to face не й стиска
На Кузелич е достатъчно да и се покажат статии и изказвания отпреди двадесетина години - тя тогава защитаваше с голи ....... Голямата от малката правда, размахваше пръст и громеше в името на Партията-кърмилница, смеееех!... Протоколите не горят! Ведомостите - също. ;))) Годеницата на Вучков - друг партиен Цензор отпреди 10 ноември - отдавна и завинаги си е заслужила фекалния прякор, но, като всички милиционерски отрепки, вечно е на копаня! Жалко, но това са истинските лица на домашната ни деРмокрация.
Тя не е Колезич а Козелич. Така трябва да се нарича тази дама защото има пиперлив език и козе нрав.
abe neznam dali kolezi4 se e upla6ila ot azis, no sas sigurnost azis 6te da se upla6i ot neia (imaiki predvid van6nia i vid)