Сашка Васева: Ще съдя Нешка Робева
Певицата Сашка Васева заяви в ефира на Нова телевизия, че ще съди Нешка Робева, защото я обидила с критиките си по време на шоуто VIP Dance.
Обратно в новинатаКоментари - Сашка Васева: Ще съдя Нешка Робева | Лайф.dir.bg
Коментари
бяха безпомощни. Опитът на камерта да скрие жалките им опити да танцуват беше безсилен. А Сашка Васева просто изпълняваше роля която й бяха дали организаторите на шоуто. Защо се връзвате на евтини отдавна изхабени номера. Нали още в самото начало трябва да се създаде скандал и интрига че да стане това безпомщно шоу за гледане. Крайната цел е да се съберат пари от есемеси от балъците. Вижте американското Мисля че мога да танцувам по Про-бг и сравнете. И там са аматьори.
НА ТОЛКОВА ЗЛОБАРЩИНА Е СПОСОБНА САМО ЧЕРВЕНА ДРУГАРКА КАТО НЕШКА РОБЕВА. ХЕМ ЗЛОБНА ХЕМ СРИВА ИМИДЖА НА ТЕЛЕВИЗИЯ КАТО НОВА.
Marin i Mustafa ot IDOL,byaha tashacite na predavaneto,ama S. VASEVA-bash tashaka,zashto ne razberat,4e za nekoi neshta prosto ne stavat,mislya 4e tova e scenarii
НЕШКА Е ГОЛЯМА ГРЕШКА!!!!!!!! НЕШКА ДА СИ ГЛЕДА ГИМНАСТИКАТА!!!! И ДА ПРЕСТАНЕ ДА СЕ ИЗЖИВЯВА КАТО НАЙ-ГОЛЕМИЯ КАОАЦИТЕТ В ИЗКУСТВОТО! АБЕ ЗАЩО НИКОГА НЕ СМЕ Я ВИДЯЛИ ДА ТАНЦУВА ТАЯ БАБИШКЕРА?????
Браво Сашке! Така й се пада, за това че обиди в предното журиране Мистър Сървайвър: Ти си излязъл от джунглата, но тя не е излязла от тебе. Райна е най- ощетена- слаби партньори в отбора.
И какво ще стане като се срещнеш с Нешка? Ти каква си, Нешка поне е лице на България, ами ти от кое село си и в коя кръчма сервираш?
Evala na Ne6ka.Prava e.Isa6kai Ned sa pylna nula.Vypreki 4e tova mi namirisva na naglaseno za da se vdigne reitinga na predavaneto.
Сашка Васева призна, че вече имали и конфликти, защото тя не давала всичко от себе си, тъй като не е танцьорка, а певица. Ми какво прави в денс шоу като не е танцьорка ами певица? Да участва в музикално шоу тогава. Грозен, мазен, дебел травестит.
Всичко това е сценарий, да се привлече повече българска аудитория, жадна за интриги и скандала. Поредната реалити тв боза в ефира, като Big Brother, копие на Dancing Stars.
проста Дупнишка селянка. Да не си мисли, че ми е много кеф да и гледам мазната мутра. По-бързо да си ходи на село.
Нешка е там по партийна линия. И двете със Сашка са на един акъл, но поне Сашка си е естествена а Нешка се държи нагло защото цял живот е имала подкрепата на партията майка! Явно и сега се чувства в свои води 20- години ни лъжат доверени кадри на БКП режима от миналото, че и в шоутата.
Алоу, перхидролената простакеса от Дупница. Сричай внимателно, каквото ще ти напиша тук- Ти, образец на кича и безвкусието, застанеш ли пред Нешка, главата ти да е в дълбок поклон, ясно ли е? Защото заради тази Нешка, българският химн са слушали прави по всички краища на света поне 50 пъти! Я малко скромност и уважение! Я малко мисъл, моля. Като се сетя за непрежалимите ми канарчета....да кажа...Преди години Сашка се напъна да пее арии от опери. Помня една злополучна интерпретация на Травиата. Е, тогава, непрежалимите ми канарчета се споминаха с неприкрит ужас в очичките им!
Когато Сашка Васва направи за България нещо подобно на това, което е направила Нешка Робева за България - да заповяда! Удивителн е как т.нар. публични личности a-la Васева считат, че с/у някакъв хонорар, могат да се заврат във всяко шоу, независимо дали имат заложби или не. Нешка просто каза истината, а от нея - боли... Но Н. не е длъжна да изневерява на себе си или на критериите си заради кефа на една Дупнишка селянка! Ако тя е емблемата на родния попфолк, то този жанр наистина е за оплакване!
Отново съм съгласен със Соня! За съжаление идват новите риалитита. И ако това не е отражение на реалността, здраве му кажи. Навсякъде само глупости, интриги и нищо, което да има грам ценност в него. По-добре да гледам филми или комедийните сриали, отколкото тези... знам ли какви!
ХАйде кажете ми какво точно освен скандали и циркове по медиите е сътворила Сашка през последните 10 години. Певица била - ами къде са ти песните бе, шматко? Докато НЕшка, след като я махнаха от националния отбор по художествена гимнастика (и резултата го виждаме - печален е), вместо да тръгне да се оплаква тук и там, направи няколко невероятни танцови спектакъла и продължава да твори. Така че за какво по дяволите да злобее и да завижда на САшка. Или пък на Нед-простака? Много правилно ги наряза - къде са тръгнали като не умеят две стъпки да научат. Ама нали трябва все да ги гледаме по тАлАвизията, вместо някой наистина ВИП (сиреч доказал се професионално). Да не говорим колко проста и нагла е Сашка - не стига, че целува краката на рекетьорите Галеви, ами напоследък се изцепи, че тя и Лили Иванова са най-известните хора в България (то все едно да се сравнява ПОрше с трабантутлек). САмо така, НЕшке, постави я на мястото й. Присмех до дупка! ПЪк тя нека си те съди, че си няма работа (защото наистина няма).
оставете сашка. вижте андрей с неговата половинка даниела...то бива бива побутване, ама предпочитанията много играят! още снощи се отказах да го следя това предаване. всичко е нагласено...
Бедна духом телевизия ..занимават ни с простотии.Стига с тези американски блудкаши.Сашка не може да върже две и две и изролзва Нешка да си прави реклама, а ние се връзваме.Ама като няма кой да създаде интересни програми ще ни сервират САШКА ВАСЕВА НА ТЕПСИЯ
Всеобщата простотия продължава да ни залива. Абе Сашка ли ви е проблема? Нямате ли си други проблеми за решаване?Толкова ли се опростачихте всички и дотам ли стигнахте? Ако няма какво да правите напънете се и направете нещо добро.
Случайно превключих от баскет на простотията на Сашка ,която се иживява на какво ли не : то не бяха семейни драми ,еротични изцепки , здравни съвети от една елементарна жена с поведение и дъжание на махленка ,каквато си е. Ако това е пиар да разкриеш същноста си то е добре да не се заблуждават хората , да си стои в Дупница и стига с прототийте и .
Права е Сашка ,тук не става дума за външен вид и професия а за достойнство.Нешка е ужасно противен човек.Толкова злоба и завист ,не знам друг човек да притежава.Не ,че Сашка е кой знае какво но поне не обижда и не напада.
Защо ще я съди? Защото й каза истината, дори прекалено мека и деликатна в критиката . Е,че Нешка Робева е високомерна и груба в повечето случаи с всички. Но пък трябва да имаш нещо в главата - а не дупка ,като онова НЕДОРАЗУМЕНИЕ ОТ РЕСИЛОВО Ако е наясно СВ със себе си нямаше да се явява. Това,че някой е поканил някоя звезда в своето шоу, не значи ,че непременно трябва да приемеш. Естествено тъй като СВ е абсолютно забравена вече и я слушат(доколкото има нещо ново) само в Ресилово и приятели и близки, за нея е жизнено важно да се появи по ТВ . Все пак ПР, дивиденти и прочие.
Според мен, организаторите трябва да съдят Сашка, че е осъществила реална заплаха за продънването на сцената с туловището си...
A be i Sashka ne stava ama Neshka nqma li da izleze ot kriticheskata veche ?Zlobna lelichka e shtoto niama maj do sebe si!xaxaxaxaxa
НЕ ЗНАМ КАКВО Й Е КАЗАЛА НЕШКА на тая грозотия и тъпанарка,но я подкрепям.Аз просто не гледам пошли предавания.А Нешка кой я излъга и тя да падне толкова ,не е ясно.Но може пък и за добро да е.Да постави на място Псевдо певици,мутреси,псевд актриси и т.н. Дано не е водена и тя от комерсиална гледна точка,защото ще е много жалко.
аз пък се чудия, как е възможно да има още хора, които да гледат и да се вълнуват от подобни риалити глупости, а да не говорим че има и такива, които пращат sms-си и пълнят джоба на такива продуценти
NE SAM GLADALA RAINA NO SAM SIGURNA 4E NESHKA I E ZANIGILA OCENKATA NE E CHESNO RAINA E MNGO DOBRA V TANCITE TOVA VSICHKI GO ZNAIAT POKAZALA GO E NA TURNETATA NA PAINER NESHKA KOLKOTO I DA NE HARESVA POP-FOLKA NE MOGE DA PROMENI NESHTATA SAMO POKAZVA KOLKO E NESPRAVEDLIVA
NE SAM GLADALA RAINA NO SAM SIGURNA 4E NESHKA I E ZANIGILA OCENKATA NE E CHESNO RAINA E MNGO DOBRA V TANCITE TOVA VSICHKI GO ZNAIAT POKAZALA GO E NA TURNETATA NA PAINER NESHKA KOLKOTO I DA NE HARESVA POP-FOLKA NE MOGE DA PROMENI NESHTATA SAMO POKAZVA KOLKO E NESPRAVEDLIVA
като не ти се гледа не гледай. никой не те кара на сила да гледаш танци.ето виж по бтв дават турски съдържателни сериали по същото време.гледай тях
Гледах това шоу, едва изтърпях простотиите на водещите - разточително, без акцент, без идея ако щете. Но откровено писна ми от манипулатори като тази старица, която се изживява като председател на журито, дори факта, че протестира, когато й дават думата за оценка първа, показва, че не е съвсем компетентна по танците, както Галена Великова например; тя просто чака Галена да си каже мнението и след това се напасва някак си... Няма ли други компетентни хора за тази цел, че все Нешка я бутате на предна линия - тази женичка е събрала много омраза в живота си, затова е самотна като кукувица на тези години....
Вип в България - значи ПРОСТ!Във Випа въобще било Брадър или Денс или друго като че ли ги избират с конкурс за тъпота!Като погледнете кви екземпляри участват и ти иде да емигрираш от срам!