Сашка Васева: Ще съдя Нешка Робева
Певицата Сашка Васева заяви в ефира на Нова телевизия, че ще съди Нешка Робева, защото я обидила с критиките си по време на шоуто VIP Dance.
Обратно в новинатаКоментари - Сашка Васева: Ще съдя Нешка Робева | Лайф.dir.bg
Коментари
sa6ka ima pravo za6toto i spored men ne6ka e sas mnogo hapliv ezik vse pak tova e 6ou nali az sa6to ne haresvam 4algata no tova e razvlekatelno 6ou za tanci na izvestni li4nosti kakvito i da sa
Тая па Сашка за каква се взима , голяма интригантка е , тя все за нещо се засяга все и пречи когато я критикуват. Не стига че е тъпа овца ами неможе и да танцува , къде е тръгнала да се излага. да ходи да си пасе козичките. Не бих казала че е и кой знае каква певица - слушат я пияници от селските кръчми. А Нешка е професионалист , много е коректна и за това се обиждат Сашкинци и т.н. , да бъде малко по толерантна .
Тая дърта и мазна курва докога ще я допускат по телевизийте? Лицето на фолка - хахахаха...
Леле... Сашка свинята ще съди Нешка! Леле леле... Това дебело чудо трябва да става на крака когато Нешка само мине покрай нея. А най-добре да си ходи в Дупница и да не се показва от там. Всеки път като го видя това добиче си представям ТИР, масло, грес, шофьор по потник а на сенника му плакати на това чудо по цици... Отврат!
И Сашка не ми е симпатична, но Нешка Робева ми е супер противна.Хубаво ще е да я осъди, за да знае друг път какво говори.А всъщност Сашка не се представи толкова зле-все пак тя не е танцьорка.Нешка Робева просто искаше да я обиди и го направи.
Сашке,за шоуто ли отиде или се чудиш от кой,къде и как да смъкнеш пари? Човек не може да бъде във всичко най и най!!!
Браво Саше!това все пак е шоу,хората трябва да се забавляват,не да се нападат и обиждат.Успех!
Тая Сашка за какза се мисли. Не се ли е виждала, че стъпва като слон в стъкларски магазин.
Всички участници, актьори, водещи, спортисти, журналисти, са свикнали ежедневно на критика. Но милата Сашка е свикнала явно винаги да е харесвана. Това снощи, ме потресе. И миналата година по БТв, и тази година по нова, има хора, които хал хабер си нямат от танци. Но това не им пречи да се постараят и да бъдат интересни, използвайки своите недостатъци. Тази дама , обаче, не се е напънала поне малко, за да научи поне две стъпки. Толкова спънат кон не бях виждала!!! Кого ще съди? Човека, който разбира милион пъти повече от нея и от танци, и от шоу, и от хора. Засрамете се, г-жо Васева! И се откажете доброволно! Вашето присъствие е мъка за зрителя. А беше видно, че и за Вас беше мъка.
Отново пълна пародия както последния Мюзик Айдъл, тези опосуми вече е време да се отеглят от шоубизнеса, едни и същи глупости вече 10 години както другия вездесъщ Слави Трифонов, е толкова ли няма кадри в тази България че сме длъжни да им гледаме на тези Талантливи хора физиономиите вече 10 години че и нагоре, предпочитам да гледам турските сериали от колкото тази нова пародия ... това за човек който мрази сапунките е много показателно. Въпроса не е в Хейтването и писането на анти щуротии, просто това си е мнение и възглед на човек който е уморен от еднообразието в Българското шоупространство....
че е ШОУ да - но нужни ли са такива карикатури на дансинга като С.Васева.По добре е да съди тези които са я поканили да участва.Не се резили повече бе Сашке - гледай си децата пей си чалгата стой си в Ресилово.
tazi sa6ka kato q gledah mi prili4a6e na artist ot 6outo na slavi ,ot tezi deto imitirat galena i andrea hahah