„Перлата” Сонгюл Йоден пристига в България
Сонгюл Йоден е голямата звезда, която пристига в България специално за Dancing Stars 2. Най-известната телевизионна актриса у нас в момента, която всяка делнична вечер влиза в милиони български домове в ролята на Инджи от хитовия сериал “Перла”, потвърди, че ще пристигне в София в края на следващата седмица.
Обратно в новинатаКоментари - „Перлата” Сонгюл Йоден пристига в България | Лайф.dir.bg
Коментари
Това са сериали за малоумници и бавно развиващи се! Каквито всъщност са и самите артисти и сънародниците им- турците. Една и съща реплика се повтаря невярващо по 100 пъти, ето в това си приличат и с внецуелските безумни сериали. С диалог/монолог за кръгли идиоти.
Готина е мадамата, нежна и с много женствено меко излъчване. И стига с тия български комплекси по отношение на Турция - разбираемо е, но било какво било. Коя държава не е била завладявана? Крайно време е да се отърсим от комплексите си, че нас си товарим и на себе си вредим, а и се излагаме. Турците нито учат, нито знаят, че сме били част от Османската империя. Като народ те са сърдечни хора и (за наше учудване може би) имат много топли чувства към българите. Те ненавиждат гърците, а нас ни смятат за близки. Кой е по-гостоприемен и сърдечен съсед от турците - сърбите, гърците, румънците?!
Жоро, повече, от колкото американските бойскаутски тъпизми и латината. Странно, защо ли...
Тази... красива... олеле... Който казва, че тази е красива, значи не я е виждал без грим. Намерете и снимки без грим - по-голям крокодил няма, пък било той и турски.
Това момиченце на къде е тръгнало??? Я, веднага при пластика да й сложи едни цицки и джуки. А, и няма никакъв обем и дължина в косата - екстеншън бързо!!! Кой ще очарова в България иначе...
Кой ви е виновен че вие бугарите един свестен филм не можете да направите, затова ще гледата турски, българин съм ама имигрант и все по-малко ми дреме, но толкова некадърност в България никога не е имало. Иначе перлата че е убава убава е но ако излезете по всеки един Бг град от сто момичета поне едно ще е по-хубаво или поне толкова колкото и тя. Явно има и характер и даже може би малко акъл в главата.
Незнам кой им превежда сериала, но е пълен с грешки, а Сонгюл звачи посредна раза, а не розова роза. Всички плюем фесовете, но тайно си гледаме филма с кеф. Така е, като не можем да се отърсим от историческите си комплекси!!!
Не на турските сериали в България! Не на турското нашествие! Не на турцизацията! Не на новото турско робство!
която всяка делнична вечер влиза в милиони български домове в ролята на Инджи от хитовия сериал Перла. Стига с тези мангали! И какви милиони ви се привиждат? Кой нормален българин гледа циганските анадолски сапунки? Никой!!!
Боза,абсолютна боза!Мога да кажа само че турските сериали са лесно смилаеми(както и латино сапунките) и затова нормално е и публиката, която ги гледа да не е с високо IQ.A щом това айрянче се гледа от най-много зрители в България,то това значи че българина е затъпял изключително много.Моя съвет е да гледате по-малко телевизия,да четете повече кники и да правите повече секс.
Таз простотия да я пускат на бабите преди сън в 18:00 няма място в най гледаното време. Слави се чуди кого да кани да върви предаването му ам аи то тъпня
Дейба и Сунгула, дееба и Мюзала. Пука ми на моя 26 мамул, как се превеждало името на ханъмата. Да се забражда и да си спазва религията !!!
Сега чувам, че имало такива хубави турски сериали . Кажете ми по кои телевизии ги дават. Да се насладя и аз на хубавите актриси и герои.
МИ да ГЛЕДАТ ГО защо да не го гледат,филма е част от реалния живот,като не гледаш кой те кара да пишеш тука айде къшшшшшшшш,аааааа само простотий пишете,турци,българи нали сме все хора бе злобари такива с вас,пууууу,не се спряхте с вашите пошли коментари които граничат с простотията.в турция е красиво и хората са много позитивни и гостоприемни,а не злобни и интриганти.
Никога няма да ми харесат!Много са консервативни, а на моменти и стршно ограничени.Незнам какво им харесват на тия фесове.Някой наистина са много естествени/ Панар /, но всичко във вида им е особено - турско, анадолско, азиатско!!!НЕ МОГА ДА ГИ ХАРЕСВАМ, ОБИЧАМ и за това не ми харесва филма и артистите.НИЕ БЪЛГАРИТЕ СМЕ НЕСРАВНИМО ПО-ХУБАВИ, КАТО НАЦИЯ!!!
Никога няма да ми харесат!Много са консервативни, а на моменти и стршно ограничени.Незнам какво им харесват на тия фесове.Някой наистина са много естествени/ Панар /, но всичко във вида им е особено - турско, анадолско, азиатско!!!НЕ МОГА ДА ГИ ХАРЕСВАМ, ОБИЧАМ и за това не ми харесва филма и артистите.НИЕ БЪЛГАРИТЕ СМЕ НЕСРАВНИМО ПО-ХУБАВИ, КАТО НАЦИЯ!!!
До расистите и фашистите отдолу.Я млъкнете.Сонгюл Йоден е голяма звезда в Турция.Кога и ние Българите нще направим такъв страхотен филм като Перла.Има ме красиви актьори и актриси и кадърни сценаристи.Но за съжаление нямаме кадърен режисьор. За съжаление ние знаем само как да правим един некадърен филм като Забранена любов. Турците знаят как да направят един хубав филм които ще се хареса на балканите.Вт ова отношения те са по добри от нас.
izob6to ne e hubava. trqbva da izlojat tonove grim za da zaprili4a na ne6to. vav filma kato cqlo grimiorite sa mn zle.....
Браво на турците - най прочувствени и съвременни филми са създали - немога да откъсна очи от професионализма на тия актьори. Жалко че приказката неможе да продължи! Инджи олицетворява всичко - от бедно момиче, борбено, търпеливо, нежно, красиво и играе иситнски, с чувство! Браво момиче!!! И Мехмед е прекрасен млад мъж - че и красив!!! Радвайте се на успехите си! Желая ви здраве и късмет и още много много любов от зрители и почитатели!
yad te e ne6tastnik, kato bay ganya ni6to ne moje da napravite, kamo li filmi! Prostak takav, pi6man nacionalist, 6te pukne6 ot zavist, bokluk takav!
prestanete s glupostite,kakvo obsto imat krasotata,profesiona i kachestvata na nqkogo s nasheto minalo.omrazata rajda samo omraza i nisto dobro.horata sa ednakvi po seliq svqt no nie robuvame na predrazsadasi,ksenof i se ostavqme mnogo lesno da ni manipulirat.
много хубав филм с изключителни актьори, а Сонгюл Юден е и красива, и много талантлива.
Не съм гледал тези сериали,но бая бичме ми се вижда в талията и ханша- истинска ханъма:-))
haiduk! kak moje da si tolkova ograne4en 4e da ne moje6 da razli4i6 ponqtieto FİLUM ot POTUR4VANE???
Чак пък перла.. ай сега.. То кой да покани Славчо, като всичко тука опира до чалга, цигани, турци и тъй нататък... Надява се Сюргюн Мангал да накара хората да му гледат блудкавото шоу ли ?
Великолепен филм. Реалистичен, консервативен, артистите играят прекрасно...А Сонгюл е чудесна.
Турцизацията на тъпата част от населението на Бг. продължава успешно и настоятелно!!! Край няма тая турска инвазия подмолна. И за това имат и голяма и основна вина и нашите псевдо-медии. Сперте тая досадна турцизация.
PRI TOLKOVA KRASIVI I TALANTLIVI BALGARSKI JENI , SME PRINUDENI DA TARPIM LANSIRANETO NA TAIA GROZNA BOLNA I MIRIZLIVA TURSKA KURVETINA ...
Тая е толкова красива колкото и аз съм кралица АНА! пО ГРОЗНА АКТРИСА НЕ СЪМ ВИЖДАЛА! Много ме е еня че сонгюлчето ще идва в бг.Виж Мехмед е друго нещо-супер красавец!
Тия филми трябва да бъдат забранени със закон!!! П.С. А тая е красива като на баба ми долната част на гръбнака.