назад
Хлапета се вживяват в ролите на Инджи и Мехмед
Учителките от столичните детски градини пропищяха от сериала "Перла". Заради масовата мания по сапунката малчуганите вече не играят на жмичка и кукли, а на Инджи и Мехмет. Ограничете времето на малчуганите пред телевизора, когато вървят турските сапунки, защото децата живеят във филма, призоваха на родителска среща в столична забавачка, пише Стандарт.
Обратно в новинатаКоментари - Хлапета се вживяват в ролите на Инджи и Мехмед | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай