Мария от ”Сблъсък” ще става ТВ водеща
Красавицата от “Сблъсък” Мария вече няма само да се фръцка по бански екип и да кара зрителите от силния пол да заекват. До края на месеца тя ще се появи като лице на нова рубрика в осемчасовото шоу на Нова тв “Станция Нова”.
Обратно в новинатаКоментари - Мария от ”Сблъсък” ще става ТВ водеща | Лайф.dir.bg
Коментари
Boje, Do kude q dokarahme v taq nashta strana .... te zatova izbqgaha horata... to navsqkade samo silikon i prostotiq
Да направи нещо за косата си тва момЕ! Сега поне има методи за сгъстяване.Като и видя пършивата косичка и ми се отщява:))
МНОГО Е ГЛУПАВИЧКА И ГРОЗНИЧКА. КАКВО ТОЧНО РАБОТИ В ТОВА МИНИСТЕРСТВО? ЗАТОВА БЪЛГАРИЯ Е НА ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ С ЕВРОФОНДОВИТЕ. ЗАЩОТО ТЕ СЕ УПРАВЛЯВАТ ОТ НЕ КОМПИТЕНТНИ И ЛЕКИ МОМИЧЕТА. ЩО СЕ ОТНАСЯ ЗА ВОДЕЩИТЕ ИВАН И АНДРЕЙ МНОГО СА ПРОТИВНИ. ПРОСТО НЕ ГИ ГЛЕДАМЕ. НОВА ТВ СЕ ИЗЛОЖИХА С ТЯХ.
Във бантостана Булгаристан не е трудно да работиш в някое министерство или да станеш тв-водеща на някое пошло предаване в супер комерсиална телевизийка ако мерките ти са 93-63-93.
НЯКОЙ ГЛЕДА ЛИ ТЕЗИ ТЪПАЦИ?? А ТАЗИ ХУБАВЕЛКА МАРИЯ МОЖЕ ЛИ ДА ГОВОРИ?? А ДА МИСЛИ?? МАЙ САМО МОЖЕ ДА СЕ РАЗВЯВА ГОЛА.....
опитва се горкото момиче,ама като и е празна главицата и циците няма да и помогнат.да не говорим за тъпия и поглед,посредственот и елементарно поведение,които ама никак не са за тв водеща
тия мерки са скалъпени, ако махнем силикона, нищо няма да остане от тая патица... даже и лицето и не е красиво, та не знам... много е тъпа горката марийка... даже и усмивката й е една такава глупавичка... нищо смислено не може да излезе от устата й... дано пък ако са й написали текстче поне съумее да го прочете... много се съмниавам...
Очаквам в скоро време в това прдеване да се направята рубрики Баба ми е фаталната жена, Мама, татко и аз, в които сътв. да са водещи бабите, майките, ученайките и отрочетата на Иван и Андрей.
до кога ще се лансират тъпи кучки пък тази с нос на пинокио някой я бута да вземе да се скрие някъде
с такива специалисти е пълно в държавната администрация и до някаква степен това е причината да сме на тоя хал. конкретно марийчето едва ли е усвоила нещо друго от .... (сещате се какво). иначе това предаване което тя започва да води не е заслуга за нейните тв-качества. видяхме я че се притеснява и не може да зададе смислено дори и 1 въпрос. това е награда , че е лоялна към великите продуценти иван и андрей вече доста години. тея двамата скоро ше дадат предавания на стринките, шуранайките и комшийките си.
Пращайте я тази направо при мен - подсигурила съм й специална стая за обслужване на възстарички загорели клиенти с прилично материално положение..... Изглежда ми толкова интелигентна, че няма да е лошо първо да я изрусите.....
сега разбрах защо не ме приеха Министерството на околната среда преди месец ... не съм имала съответната диплома...:))
Ще започват ли голите нови ?Защото тая за друго нестава. Ох сбърках ,и да развлича някой в Агенцията по околна среда и горите.Защото ,може само да усвои от празен презерватив въздуха.
Чудно ми е как такова създание като въпросната Мария се е озовало в министерство да се занимава с еврофондове. Тя е изключително глуповата, само се хили тъпо и не може да скалъпи едно нормално изречение, камо ли да изкаже компетентно мнение по някакъв въпрос. Освен да си вее силикона, който не е особено естетичен, за друго не става. Пък и не е първа младост.
ма малеееее , ма малеее . кой е писал че тая е квасавица бе ! тая е малко по-грозна отколкото тъпа . :) :)
Както е известно, Мария Велкова работи и в дирекцията за усвояване на средства от еврофондовете в Министерството на околната среда и водите...изумителн сериозна професия съчетава с пошло поклащане на бедра!това е възможно сама в сбъркана България,дето цари чалга и културно невежество в повечето население!жалко за нас и критериите ни за живот!??!
ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС?...........ТО С МЕРКИТЕ ,НЕ Е ВЯРНО ЗАЩОТО И МАРИЯ КАТО МНОГО ДРУГИ МАРИИ СИ СЛОЖИ СИЛИКОНЧЕ,А КАКВИ БЯХА ПРЕДИ ТОВА?
Ами какво да кажа, по-добре да няма реплики милата, че едва ли 6те каже нещо умно....явно имаш ли цици ставаш за водещ, няма значение образованието и опита, но това само затвърждава приятелския и роднинския принцип, върху който е направен самия формат
вероятно ще води нещо ,където задължително тряба да е с дълбоки деколтета,за да си вади силикона,иначе няма да има пукнат зрител,ако и покрият единствената ценностс дреха.
То , не става само с цици !! И пипе трябва да има ?? А Станция нова - слабо, посредствено !! Големи салтанати , малки резултати !!
Това ли ви е критерият за водеща?! Много е нисък, в такъв случай! Нали въпросното лице учеше нещо гам за правистка, какво стана?! Защо ни натрапват още една пробивна силиконка без грам опит, стаж и ценз???? ДОКОГА ще има конкурси по вестниците за зидаро-мазачи, тенекеджии, бармани, портиери и не знам какво си, а в това време някой ще го лансират заради астеничното му тяло и изкуствени дадености, защото се нравят на гурутата в телевизията? Да си го кажем направо - няма нужда от повече кариера, тя и там си е добре, иначе бог знае какво ще натвори и съсипе....
Манекенските й мерки са натамънени със силикон,а чак да е красавица е пресилено казано.На мен лично въобще не ми е симпатична и със сигурност няма да гледам шоуто й.
Чак красавица - не знам! Защо си мисля, че ако тази красавица работи и в Министерството на околната среда, няма право да работи и в телевизията? А ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ?