Мария от ”Сблъсък” ще става ТВ водеща
Красавицата от “Сблъсък” Мария вече няма само да се фръцка по бански екип и да кара зрителите от силния пол да заекват. До края на месеца тя ще се появи като лице на нова рубрика в осемчасовото шоу на Нова тв “Станция Нова”.
Обратно в новинатаКоментари - Мария от ”Сблъсък” ще става ТВ водеща | Лайф.dir.bg
Коментари
ОТ ТАКИВА ВЕЧЕ МИ СИ ПОВРЪЩА !!!! ОЩЕ ЕДНА ТЪПА ПАТКА ЩЕ СИ ПОКАЗВА ЗАДНИКА !!!!! ИМАМ СИ НОРМАЛНА И ГОТИНА ПРИЯТЕЛКА И НЕ ТРЯБВА ДА Я ИЗПУСКАМ ,ЧЕ СА ВЕЧЕ КЪТ !!!!!!!!! А ТОВА МОМЕ ДА ХОДИ НЯКЪДЕ ПО СЕЛАТА - БАШ ЗА ТАМ СИ Е !!!!!!!!!!!!!!!!! СЕ ПРЕСЕЛЯНИ ВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Грешка, грешка, голяма грешка е да позволят на Марийчето да говори! По-добре да продължи да си разнася поувисналите силикони - подарък от имотния тати за абитуриентския бал!
От устата и знам какво може да излезе. Глупости. И мисли, че е смешно. Ако проговорят гърдите и, ще я гледам