Мария от ”Сблъсък” ще става ТВ водеща
Красавицата от “Сблъсък” Мария вече няма само да се фръцка по бански екип и да кара зрителите от силния пол да заекват. До края на месеца тя ще се появи като лице на нова рубрика в осемчасовото шоу на Нова тв “Станция Нова”.
Обратно в новинатаКоментари - Мария от ”Сблъсък” ще става ТВ водеща | Лайф.dir.bg
Коментари
татенцето на девойката има ПАРИ 1. плати висшето образование 2. --- силиконовият бюст от нейна страна- не блести с ум
Да си седи м Министерството и да си плува там,защо трябва да и понасям глупавата и физиономия,колкото повече я гледам толкова по антипатична ми става ,естествено ,че сменям канала немам нерви да ги гледам.Освен това се облича супер неподходящо за екран
не е завист бе хора ! какво толкова е постигнала та да и завиждаме ? просто момичето е рядко противна в стремежа си да блесна като се прави на умна и задава по някой въпрос . да си ходи по бански и да не се занимава (то и като тяло не ми харесва . малко ми е кобилеста)
Ей, крокодил, защо не ми пускаш коментара.......Май и ти си тъп като тези, за които се отнася...Да не си влюбен в Мария, та те засегнах.....Ха-ха-х
Увиснали цици,дълго носище,скромен умствен багаж,все причини да бъде водеща ,а защо не и мис България?
Отвратително е да я гледа човек, каква гадост е гледката като се разхожда и хили тъпо на фона на облечените водещи и гости в Сблъсък..и с този виснал бюст, не разбирам как може се харсва дори на мъжете ! Все пак по-добре, че ще бъде на друго предаване, където който иска да я гледа нея ! Отврат пълна !
Ти пък и се чудиш чак. То е ясно защо са я назначили - всеки обича да има нещо подходящо за секс наоколо. Иначе че си е тъпичка и само се хили като пача си е вярно.
Единственото хубаво нещо в това същество е името - Мария е чудесно име. Писна ми да ни натрапват кухи селски лейки и елементарни девойки. Ако действително работи по усвояване на фондовете, ясно е защо не ни ги дават.
а бе народе много завист много чудо лъха тук..Първо не сте видели на какво е способно момичето и веднага сложихте каруцата пред коня. Видели невидели 2-3 въпроса по Сбъсък и направихте извод..Колко от тези които говорите че е тъпа я познавате лично..колко сте говорили с нея...колко от вас градят мнение за нея от Участието и в едно предаване..Стегнете се защото ако някой чете какво пишете и по писанията ви този някой направи извод за самите вас то повече от ловината ще сте далече и от нивото на което сте я поставили..просто понякога се чудя колко много завист има в тая измъчена държава
Като гледах оня ден каква заместничка са й намерили в Сблъсък... малиии - голяма трътла, направо дебела. Сигурно чувството й за хумор е огромно/безгранично :)
Да направи нещо за косата си тва момЕ! Сега поне има методи за сгъстяване.Като и видя пършивата косичка и ми се отщява:))
МНОГО Е ГЛУПАВИЧКА И ГРОЗНИЧКА. КАКВО ТОЧНО РАБОТИ В ТОВА МИНИСТЕРСТВО? ЗАТОВА БЪЛГАРИЯ Е НА ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ С ЕВРОФОНДОВИТЕ. ЗАЩОТО ТЕ СЕ УПРАВЛЯВАТ ОТ НЕ КОМПИТЕНТНИ И ЛЕКИ МОМИЧЕТА. ЩО СЕ ОТНАСЯ ЗА ВОДЕЩИТЕ ИВАН И АНДРЕЙ МНОГО СА ПРОТИВНИ. ПРОСТО НЕ ГИ ГЛЕДАМЕ. НОВА ТВ СЕ ИЗЛОЖИХА С ТЯХ.
Във бантостана Булгаристан не е трудно да работиш в някое министерство или да станеш тв-водеща на някое пошло предаване в супер комерсиална телевизийка ако мерките ти са 93-63-93.
НЯКОЙ ГЛЕДА ЛИ ТЕЗИ ТЪПАЦИ?? А ТАЗИ ХУБАВЕЛКА МАРИЯ МОЖЕ ЛИ ДА ГОВОРИ?? А ДА МИСЛИ?? МАЙ САМО МОЖЕ ДА СЕ РАЗВЯВА ГОЛА.....
опитва се горкото момиче,ама като и е празна главицата и циците няма да и помогнат.да не говорим за тъпия и поглед,посредственот и елементарно поведение,които ама никак не са за тв водеща
тия мерки са скалъпени, ако махнем силикона, нищо няма да остане от тая патица... даже и лицето и не е красиво, та не знам... много е тъпа горката марийка... даже и усмивката й е една такава глупавичка... нищо смислено не може да излезе от устата й... дано пък ако са й написали текстче поне съумее да го прочете... много се съмниавам...
до кога ще се лансират тъпи кучки пък тази с нос на пинокио някой я бута да вземе да се скрие някъде
с такива специалисти е пълно в държавната администрация и до някаква степен това е причината да сме на тоя хал. конкретно марийчето едва ли е усвоила нещо друго от .... (сещате се какво). иначе това предаване което тя започва да води не е заслуга за нейните тв-качества. видяхме я че се притеснява и не може да зададе смислено дори и 1 въпрос. това е награда , че е лоялна към великите продуценти иван и андрей вече доста години. тея двамата скоро ше дадат предавания на стринките, шуранайките и комшийките си.
Пращайте я тази направо при мен - подсигурила съм й специална стая за обслужване на възстарички загорели клиенти с прилично материално положение..... Изглежда ми толкова интелигентна, че няма да е лошо първо да я изрусите.....
Ще започват ли голите нови ?Защото тая за друго нестава. Ох сбърках ,и да развлича някой в Агенцията по околна среда и горите.Защото ,може само да усвои от празен презерватив въздуха.
ма малеееее , ма малеее . кой е писал че тая е квасавица бе ! тая е малко по-грозна отколкото тъпа . :) :)
Това ли ви е критерият за водеща?! Много е нисък, в такъв случай! Нали въпросното лице учеше нещо гам за правистка, какво стана?! Защо ни натрапват още една пробивна силиконка без грам опит, стаж и ценз???? ДОКОГА ще има конкурси по вестниците за зидаро-мазачи, тенекеджии, бармани, портиери и не знам какво си, а в това време някой ще го лансират заради астеничното му тяло и изкуствени дадености, защото се нравят на гурутата в телевизията? Да си го кажем направо - няма нужда от повече кариера, тя и там си е добре, иначе бог знае какво ще натвори и съсипе....
ОТ ТАКИВА ВЕЧЕ МИ СИ ПОВРЪЩА !!!! ОЩЕ ЕДНА ТЪПА ПАТКА ЩЕ СИ ПОКАЗВА ЗАДНИКА !!!!! ИМАМ СИ НОРМАЛНА И ГОТИНА ПРИЯТЕЛКА И НЕ ТРЯБВА ДА Я ИЗПУСКАМ ,ЧЕ СА ВЕЧЕ КЪТ !!!!!!!!! А ТОВА МОМЕ ДА ХОДИ НЯКЪДЕ ПО СЕЛАТА - БАШ ЗА ТАМ СИ Е !!!!!!!!!!!!!!!!! СЕ ПРЕСЕЛЯНИ ВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Грешка, грешка, голяма грешка е да позволят на Марийчето да говори! По-добре да продължи да си разнася поувисналите силикони - подарък от имотния тати за абитуриентския бал!