назад
Давид и Елеонора напуснаха Къщата
Младата двойка Давид и Елеонора се раздели със Съквартирантите си в Къщата на Big Brother Family. Двамата заминаха на почивка за уикенда, където ще се срещнат с малката си дъщеричка Анджелина.
Обратно в новинатаКоментари - Давид и Елеонора напуснаха Къщата | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай