Коментари - Давид и Елеонора напуснаха Къщата | life.dir.bg
назад

Давид и Елеонора напуснаха Къщата

Младата двойка Давид и Елеонора се раздели със Съквартирантите си в Къщата на Big Brother Family. Двамата заминаха на почивка за уикенда, където ще се срещнат с малката си дъщеричка Анджелина.

Обратно в новината

Коментари - Давид и Елеонора напуснаха Къщата | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари