Давид и Елеонора напуснаха Къщата
Младата двойка Давид и Елеонора се раздели със Съквартирантите си в Къщата на Big Brother Family. Двамата заминаха на почивка за уикенда, където ще се срещнат с малката си дъщеричка Анджелина.
Обратно в новинатаКоментари - Давид и Елеонора напуснаха Къщата | Лайф.dir.bg
Коментари
това не е семеиство според мен *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Бройлерът и S-ката / от S-класа, нали така я описа брат му/ - как да стане бе, биг братче? Че то навън тая мацка куп мъжоля ще я чакат, вярно, са някой друг ден след шоуто, после мъгла, а Дейвид - съжалявам го. Нищо, има време, нека порасне, че е още с много детски акъл. Може и неговото време да дойде. Иначе не е лошо момчето, но му трябва доста повече смелост, решителност, кураж и безкомпромистност към S-ките. Една гола любов не храни, брато. Трябва й и нещо по-смело. Дерзай, кураж!
Пиколото е бита карта... Липсват му топките на момчето, а Елито е готина пичка, и рано или късно ще й дойде акъла.
Ако това е извадката за бг семейството - мерси Секс,пари и его без покритие Боже опази България ,ако това е настоящето и бъдещето и !
Ели и Давид ще изживеят един неповторим за двамата уикенд.В понеделник най-вероятно ще напуснат къщата.Чаровната Елеонора ще има шанса да се снима в списания,да гостува на ТВ предавания и да срещне нови любови и по щедри "приятели" от Давид и мазния Ники.Жалко за малкото ангелче-детенцето им.
смятам,че всичко е игра и те са хората,които биг бротхер гласи да спечелят.ели е сладурана,а давид играе ролята на салзливия герои миро от предишен сезон на шоуто,не мислите ли така? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
много ме кефи този сезон сам фен на младата двойка, още малко и отново дано се съберат младите и отново да се заобичат. пък Елеонора ще разбера че парите не са всичко и Давид ще я носи на ръце и ше и домакинства. УСПЕХ !
Аз пък смятам ,че играят и всичко това е постановка . Като се сетя за миналия Биг Брадър и онзи където с правеше на хаххав ме избива на смях . А адли го гледам иначе не бих гледал и Иван Андрей - гледам го но не смятам ,че това е извадка на средностатистическия българин .
Смятам,че всичко е игра и те са семейството,което Биг Брадър гласи за победители. Ели е сладурана,а Давид играе ролята на сълзливия герой от предишен сезон на шоуто-Миро.Не мислите ли, че съм права?
това направо е уяс, тая мадама няма какво да прави с него *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Не е вярно. Тъпоъгълния Здравко направи извести и богати жена си, брат си и децата си. Какво значение има как, щом им харесва и им се позволява. След 10 години ще им гледаме саира на потомството, докато твоето ще мие чинии вън.
Каква S - бе? Вие си сложете очила. Тя си е малка безмозъчна девойка, която се опитва да си намери място под слънцето. Горката няма мозък за равновесие. А пък Давидчо и той не блести с особен интелект. Но като се замисля двамата си подхождат идеално. Но от тези двамата семейство не става.
Ква къща, бе, маймуни?! Това си е жив папарлък и за такова нещо на Запад се съди и бая пара се смъква от наглеците-телевизионери, които спирка нямат, и убийство на жино могат да дадат, само и само да има "рейтинг" !!! ЩШе си продадат и аналните части такива като Николчо Московчанина и Сиси Муцунката......
тези всичките ватре са срам за балгаря.несам вярвал че има такива семеиства *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Много ми е мъчно за тези двамата!Не мога да повярвам,че има такива жалки същества,които са създали и дете и ще го възпитат по същия начин!Толкова са жалки!Особенно тя!
Гледам "Биг Брадърс" и този път съм много разочарована от всички съквартиранти. Като гледам тези млади хора Ели и Давид се чудя какво правят вътре. Той хем иска да бъде с нея, хем не се държи мъжки, това, че казва обичам те, не означава, че наистина я обича, той не е наясно със себе си. Тя пък се чудя защо е трябвало да се събира с него и да ражда дете (а то е едно ангелче). Сега се сещам, че тя няма образец, по който да бъде съпруга. Разбрах, че е изразнала в сиропиталище, а там май никой не ги е учил, че като живееш семейно с един мъж, редно да бъдеш и домакиня и майка...
Не знам тази пикла кой я е излъгал, че е толкова красива и това самочувствие въз основа на какво е. Не се ли вижда колко е смешна, вероятно е късогледа ... Трябва да си луд да се влюбиш в такава, дето няма грам интелектуален багаж, 1 чиния не може да измие, а към детето си се държи, все едно е чуждо.
Жалки същества и двамата,не стават за родители,горкото дете.Бих се срамувала с такива родители...баща малоумник и майка..платена..п...
Не ви ли става ясно, че тези двамата шмульовци ще вземат парите, затова ги пазят толкова.
Позволявам си да редактирам написаното поради единствената причина, че не е написано според правописните и пунктуационни правила и норми на нашия език: ТЕЗИ ВСИЧКИТЕ ВЪТРЕ СА СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ. НЕ СЪМ ВЯРВАЛ, ЧЕ ИМА ТАКИВА...
Естествено,че ще останат заедно,това са новата любима двойка на Нико Тупарев/крайно време беше да смени Здравко и Хриса/.Самоче от блудкавите му повтарящи се сценарий на зрителя му писва да го правят на балък.Айди Тупарев покажи поне малко уважение към тези дето ти пълнят джоба/българските зрители/ и смени сценария ,че тоя с Давид и Елеонора е доста истъркан!!!
Ужас! Чудех се изобщо гледа ли го някой това порнографско предаване, но явно има и такива хора (личи си по коментарите). Това е предаване дето и след 24.00ч. не би трябвало да се излъчва!!! А Вие продължавайте да си промивате мозъците с тази простотия! Жалко, че това ще стане един от критериите на младите за "нормално" семейство :(((
ПРОСТОТИИТЕ на бикчето брадър ли е, мадър факър ли е - НЕ ГО гледам! Само безработни и тъпи могат да си позволят да гледат помиярски шоута! Това си е чиста проба загуба ма време! Ако телевизията бе читава, щеше да представя концерти на Клайдерман и др. , а не да ни залъгва з подобна помия от типа на тези бълвочи.Еднна кратка статистика, проведена от мех: за седмица открих поне 80 човека, които не се интересуват от подобни предавания.
срам и позор всичко което виждаме... те Давид и Елеонора са двойка съжители какво семейство ???? като намат брак са са само приятели без отговорности...
Snikars, ти също не си ли срам за "балгария"!?!Дори неможеш да напишеш правилно името на страната, в която живееш, а даваш определения за другите!Смешник!
Гледам рядко шоуто,но си обещавам,че ще преустановя гледането.Изключително пошло,а участниците -хора прости,необразовани,груби-пълна отврат.И да спрат да ми повтарят ,че такива са 80% от семействата.Това не е така.Мисля, също,че СЕМ и съответните органи за защита на децата следва да се намесят.Не е мястото на децата в тази среда,въпреки че гледайки родителите,това явно е естествената им среда,но тук всичко е засилено.
очаквайте в следващия сезон сватбата им отново в къщата а по нататък очаквайте раждането на второто им дете в къщата на биг брадър май имам дежа ву
Направете едно добро дело и пуснете един смс за Гого от "Тоника", стига сте си харчили парите да спонсорирате тая измет и наглите и безочливи продуценти, които богатеят на гърба на балъци. Как пък не вземе да падне една бомба върху тая къща да попрочисти поне малко България от боклуци.
представете си ,че живеем в един прекрасен свят и това е черна комедия .иначе ме е срам ,че съм жена и българка от това предаване.
От любопитство гледах два пъти Биг Брадър и не мога да намеря думи за отвръщението си- трагично е,че има такива прости, елементарни и необразовани хора в България-жалко за нацията ни!!!СЕМ трябва да спре тази зараза, защото ефектът е лавинообразен- деца го гледат също и се учат на отровния живот-чалга,който се излива от екрана..Да спрат да се оправдават, че такива били семействата в България. Е, не са такива, ама с такова показване и други ще станат такива..Слава богу нямам такива хора около мен..
давид като визия е направо противен ако сега Елеонора остане с него ще е за да се опитат да вземат парите за мен момчето е доста алчно каза на ели "сега вземи пръстена а като излезиш не го носи " ми нали и пръстена струва пари ще го продаде а поговорката "с чужда пита помен прави " се прилага с пълна сила върху Биг брадър рецепционистчето имало идея и големия брат веднага е готов да помага вместо това продуцентите да вземат да му дадат парите да сменят минивана с джип а в апартамента да го чака цяла модна агенция тока със сигурност ще му спрат сълзите тогава Елеонора ще започне да го моли да остане с нея
много смешно предаване и много просташко сащо не гледам това предаване *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.