Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева
Треньорката на националния отбор по художествена гимнастика Илиана Раева пожела да отговори на нападките, отправени от Нешка Робева в интервю за "7 дни спорт" в броя от понеделник.
Обратно в новинатаКоментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | Лайф.dir.bg
Коментари
Браво на Раева, крайно време беше някой да постави Нешка в ъгъла, където й е мястото. Вече е достатъчно дърта за да дава акъли на младото поколение как да печелят медали.
Присмял се хърбел на щърбел! И двете са пълен боклук - всяка по свой собствен, специфичен за мръсната си душица начин. "Успешната" методика на Н. Робева може да се определи с една дума най-точно - античовешка!
Илияна Раева отдавна е забравила откъде е тръгнала. Пачките на които е стъпила не могат да прикрият ниския и ръст. Редно е да се засрами и да се извини на жената, която я е направила известна.
Явно бабата, колкото и велика, са я хванали старческите гремляни.А и младата и тя влиза в менопауза.Няма награди и започват да се карат, като във всяко семейство-намалеят ли парите,започват кавгите.Задачите на един мениджър не са да тренира всички състезатели, а да отсява и да гарантира добро представяне и имидж.Ферги да не би да тренира Берби.
Госпожо, Раева,срещу НЕШКА РОБЕВА да тичате пакне можете да я догоните.Не сте й от класата.
ТУК ИМА НЕЩО ПО-ДЪЛБОКО И ТО ОТ ГОДИНИ - НЕШКА И М.ГИГОВА....ВСИЧКО ПРОИЗЛИЗА ОТ ТЕХНИТЕ ОТНОШЕНИЯ...ОМРАЗАТА ИМ Е ПОСЛОВИЧНА....
вместо да и целува ръцете от благодарност , че нешка робева я е направила човек, илияна раева плещи глупости. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Не знам коя от двете е по-стойностен човек, но си задавам въпроса защо нито лили Игнатова, нито Илиана Раева, нито Бианка Панова не намират топли и добри думи за жената, която ги е "направила" "златни момичета"?
Както писах и по-долу: Никой не коментира Нешка като човек, а говорим за професионалист. Златните момичета не са се събирали, за да играят на междублоковата площадка, нито са се събрали, за да стават приятелки с треньора. Работата на треньора е да те тренира, а не да ти става приятел (естествено когато се съчетаят няма нищо лошо, но все пак не приятелството не е приоритетно във връзката играч-треньор). Затова хора, които нямат твоите професионални успехи, някак олекват като започват да дават особено ценни указания какви кусури имаш в тренировъчния процес. А иначе Нешка като човек си е меко казано малко чапата :-D
те не искат да признаят заради кои сме ги чували кои са те *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Смятам, че не подхожда на Илиана Раева като голям спортист да се държи по този начин, не и прави чест. Харесвана или не Робева е име, и никой по света не се отнася по този безобразен начин към хора постигнали нещо. Е, все пак има нещо, с което да сме уникални, жалко наистина!
Илияна Раева е много проста, а Нешка Робева е недостижима.
Известно е, че ниските жени са злобни, и в тази връзка ми се ще да разбера, коя от двете главни героини е по-ниска. Смятам, че това е личен спор и никой от тук може би коментиращите не е в час за какво става дума, освен тези които не са "вътре" в гимнастиката.Времената са други и нищо вече не е същото.Държавата не обръща внимание на спорта -това вече не е неин приоритет, а и силите в този спорт се поизравниха доста. Но когато държавата се държи като мащеха, какво има да се коменира повече.СПОРТА ТРЯБВА ДА Е ДЪРЖАВНА ПОЛИТИКА. В момента политиката е в голяма степен деморализиране и изпростяване на "населението"- чалга, "джоинти", "сандалки в МОЛА"..,това е......
Смешна караница.Дали им харесва на някой или не по времето на Нешка бяхме върха в художествената.А Илияна Раева беше едно от многото ни златни момичет.И дали им харесва на тия дето плюят Нешка тогава бяхме световна сила в този спорт.Да имало ера Раева в художествената?Не не е имало и невярвам да има щото не и стига акъла за да направи от някое момиче това което Нешка направи от нея-ШАМПИОН.Така че да мълчи и да се гнуси от собственто си държание и безпомощност.
Слава Богу, че най-важните неща в живота са безценни , тях с пари не можеш да си купиш, както и да се мериш с Нешка Робева, Илианке ! Извини се на жената, която те направи известна! Без нея и методиката й, и Наско нямаше да срещне ! Чудя й се само, защо ти е станала кума ?
Почти четири години внучката ми ходеше на тренировки в клуба на Илиана /срещу 30 лв. на месец/. Нямаше данни за световна шампионка, но всички бяхме доволни, че спортува. Лично аз съм я водила няколко пъти на тренировки и бях ужасена от крясъците и отношението на треньорките към децата. Спряхме я, когато на едно представяне на децата в зала Универсиада, г-жа Раева не намери за необходимо да осигури отопление за полуголите момиченца, но самата тя гордо разхождаше коженото си палто между посинелите от студ деца. Парвенющината и просташкият й манталитет са просто умопомрачителни.
г-жо Раева, СРАМОТА Е! Засрамете се!Може малцина кухи лейки да ви ръкопляскат, но не сте права! И ще го разберете!
Аз също бях свидетел веднъж в живота си на отношенията между златните момичета (току-що спечелили поредните медали) и техните треньорки, както и на госпожа Робева с всички тях. В продължение на 4 часа наблюдавах как госпожа Робева полага всички усилия да се дистанцира от останалите членове на групата, седеше на десетки метри от тях, очевидно ги избягваше. Другите треньорки се държаха с момичетата почти като майки - грижеха се за тях, смееха се заедно, бяха с тях.
Нешка си е Нешка, че е директна и студена в поведението, това се знае, но тази простакеса аругантна и нагла Илияна е направо отвратителна. Натрапва се навсякъде където може из медиите, снима се и в реклами и сигурно се има за много умна и красива. Толкова парадиране с Наско, че направо са противни, с пари интелигентност и уважение не могат да си купят!
Подкрепям Нешка Робева! Възхищавам се на тази жена и всички българи трябва да бъдем горди, че някога се е раждала такава българка! Не ме интерисува точно какъв е скандалът... Срам ме е от подобни скандали. Едва ли скоро в България ще се родят треньори от ранга на Нешка Робева и Иван Абджиев. Хора, осъзнайте се и им отдайте заслуженото уважение. Това са ЛИЧНОСТИ! Огледайте се, потърсете достойни, принципни, трудолюбиви и кадърни хора около себе си. Колко са? Малко са или почти липсват...Повечето заминаха за чужбина - да се скитат немили-недраги, останаха посредствените. Нека престанем с плюенето по хора, които са се доказали в годините и да се научим да се гордеем с тях.
Много интересно и напълно на място изказване. Галка е 100% права във всяко едно отношение. Ние сме един от най-завислите като народ. С така омраза говорим против който и да е българин прочул се изван или във България. Каквато и да е по характер г-жа Робева постиженията са и невероятни и досега никой не е успял и то малко да я застигне. Много лошо, че едно от златните момичета я напада и обижда по този начин. Но това сме си ние за голямо съжаление.
Мила ми Илияна ,знае се, че само с гръмки фрази и връзки до едно положение, но докажи се като Нешка, че тогава, защото на този народ му писна от кавги и скапани риалита и неадекватни политици, та оставете нещо свято, нещо хубаво в което човек да вярва.
раева и гигова трябва да се ометат от този спорт когато постигнат резултатите ана нешка ще се обаждат ако не беше нешка кои щеше да я познава раева много е нахалка тая бе
Робева лъже и маже от сутрин до вечер,това е ,Съсипа Габи,съсипа Лили,мръснна комунистичека сган
Когато една жена стане мутреса и чалгаджийка, от нея може да се очакват само простотии. Пълна срамота е да се заяжда с великата Нешка.
Нешка Робева е изключително нечистоплътен човек!Защо не разкажат момичетата как ги е използвала да изнасят картини на любовника и Светлин Русев!Има много пикатни неща за тая злобна жена!Но нека го кажат потърпевшите!
Бяхме горди и искам да бъдем горди и с Нешка и с Илиана. Много жалко и грозно славата да се превърне в плюене!
дарги или драга WWILL - робева поне се е доказала с шампиони...без значение с бутане, даване или уреждане....с какво се доказа раева?????????
Когато имахме златни момичета , бях горда че съм българка.За мен Нешка беше образец за идеален треньор. Ако не беше метода на треньорката Нешка , днес едва ли щяхми да знаем нещо за Илиана или може би със брака си със Сираков щеше да е известна.Да склони глава и да се извини на кумата си.
За всички тия лелки и чичковци, които се хвърлиха да оплючват Илиана си личи, че особено много страдат по миналото и не Нешка им е свидна, че така я бранят смело, ами жалката носталгия по отминалите години, когато вечер на маса с мазен шпек и два домата можеха да се почувстват горди, че са българи. Аз обаче да попитам да не би Нешка вече да не е треньорка, че така се говори за нея само в минало време? Ами ако е толкова велика нека продължи да се доказва с нови шампиони, но сега когато няма кой от ЦК да е зад гърба и на състезания и да урежда съдии.
Много си прав-права!!! Ама от простака не очаквай да те разбере!!! Само погледни коментарите по-долу, и ти става ясно колко разбират от гимнастика всички коментатори днес!!!! Глупаци.....
Пубер ли си или инфантил? Най-добре е дира да въведе по едно тестче с два-три въпроса, преди да може да се влезе за коментар: Колко прави 2+2? Кога е основана българската държава? или нещо още по-елементарно, за да има смисъл да се четат коментарите после, не да се прескачат...
Напълно споделям казаното,за да не четем глупости.Иначе ,имам спомен че тогава и доматите ни бяха гордост и шпека.Вярно е,че ни тежаха ученическите бригади.Сега обаче шпека ни е от 20-годишно ирландско месо,а доматите...траят по 3-4 седмици и не се развалят....и нищо от това не ни кара да сме горди,че сме българи.Тия,които си спомняме времето на Иван Абаджиев и Нешка Робева сме от поколението на Илияна Раева,но такива,които слушахме и една друга музика.Ивъпреки
Абе хора,защо намесвате партиите в спарта?!При Нешка имаше златни момичета ,при Илияна няма....Партиите ли играят на състезания по подиумите?
Илиана Раева ми беше много симпатична по едно време, но тази непримиримост към Нешка, тази злоба просто ме отвращава от нея. На всяка манджа-мерудия стана Илиана, защото с Наско са така наречената "светска двойка" и все тя най-много знае и се пъчи.Нешка сигурна е права за много неща-предателства и така нататък. Но тази агресия ме отвращава, още повече като и Илиана има много "трески за дялане". Като треньор, ако си сложи ръка на сърцето би използвала същите методи като Нешка по онова време, но сигурно нямаше да постигне нейните успехи, трябва да си роден за това. Илиана може би отвръща на Нешка, защото има засегнати интереси, конфликтът не е възникнал току-така, но не мисля, че бившата гичнастичка е права. това са удари под кръста.
н.робева - прослави българя пред света. факта си е факт. когато иляна раева достигне нивото на н.робева - тога да говори и коментира....до тогава - да не се излага по медиите. а ние между другото имаме ли худ. гимнастика сега ??? аааааа, да бе ...има ли сме...илянаи раева им е трениорка....за това сме на дъното....ха-ха....тази е смешна. да се извини на робева. и да си затвори устата....
Преди много години,когато Илиана,Анелия и Лили бяха още деца и не бяха станали Златни момичета,случайно наблюдавах тяхна тренировка във Варна.Бях отвратена от отношението на Н.Робева към тях и от изразите с които ги нагрубява.
Ако Илиана беше учила малко щеше добре да разбере какво точно и казва Робева за "методиката". Но когато си учил 19 (деветнадесет) години в НСА и никой не те е виждал нито на часове, нито на изпити няма как да знаеш. А като се изхвърляш показваш още по-вече колко си неграмотен пък било то и главен треньор на национален отбор. Майката с болните амбиции, която предизвика този скандал, ще разбере по-късно какво точно е направила за детето си. Жал ми е за детето, но горкото няма никаква вина. За много неща хората се хващат за големите приказки и не могат да разберат кое е по-добро. Робева е уважаван човек в цял свят и я канят навсякъде да се учат от нея. Но самовлюбените и ограничени хора в БФХГ (М. Гигова, Раева, Кателиева) само плетат интриги, а на всичко отгоре и получават заплати за това.
Марта, много ми хареса коментара ти, особено как си определила външния вид на Раева - много точно сравнение! Но моля те не обиждай учителките по физкултура - те с нищо не са виновни в случая...
Тези думи не са на Вазов, скъпа. А Нешка си е войник на Партията, даже има офицерско звание. Боже, колко мъка има на тоя свят! (Йордан Йовков, "По жицата")
ако нешка е велика , не значи че трябва да прави другите на балами! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Много просташки коментар. Новобогаташи и парвенюта със силиконови цици като изплуват, стана наистина гнусно. Кофти е, че изказвания като на тази Илиана са като да се изповръщаш върху някого - осмърдява самия човек. Освен ако не си с достойнство като на Нешка Робева, което да те защити от храносмилателните проблеми на всякакви случайни особи, които вместо да й се поклонят с благодарност, показват собствената си простотия.
Боже, мислих, че Рева няма накъде повече да се излага, но тя отново ме опроверга! Това злобно човече явно няма никакви задръжки! Чудя се дали простотията й има граници? Напълно разбирам защо г-жа Робева е "не възмутена, а погнусена". Засрами се бе, жено! Ако въобще дребната ти, /дребнава/ душица знае що е срам!
Илияна признай пред себе си , че ни можеш да надскочиш учителя си не съзнаваш ли ,че с тези твои изяви страшно много се излагаш
Илияна признай пред себе си , че ни можеш да надскочиш учителя си не съзнаваш ли ,че с тези твои изяви страшно много се излагаш
И Иван Абаджиев го нарочиха за 'лош".Е,и?Какво постигнаха без него?Колко вдигат-каса бира.Смешници!Най-добре е да се купят на федераците глеми телевизори,за да гледат на тях истински големи спортисти и треньори.И д асе учат.Безплатно!