Коментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | life.dir.bg
назад

Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева

Треньорката на националния отбор по художествена гимнастика Илиана Раева пожела да отговори на нападките, отправени от Нешка Робева в интервю за "7 дни спорт" в броя от понеделник.

Обратно в новината

Коментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

АБЕ НАРОДЕ ПРОСТ,ПРОСТ,ПРОСТ..........ЗАЩО СМЕСВАТЕ КОМУНИЗМА СЪС МЕЖДУЛИЧНОСТНИТЕ ИЗКАЗВАНИЯ,КЪДЕ ВИДЯХТЕ В СТАТИЯТА ДА СЕ СПОМЕНАВА ДУМАТА КОМУНИЗЪМ,А?????НЕШКА РОБЕВА НЕ БЕШЕ КОМУНИСКА КОГАТО ПРОСЛАВИ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ИЗ ЦЕЛИЯ СВЯТ,НАЛИ?СЕГА ВЕЧЕ Е ТАКАВА............ОСТАВЕТЕ ДАМИТЕ ДА СИ СЕ РАЗПРАВЯТ ПО МЕЖДУ СИ И ПРЕСТАНЕТЕ ДА БЪЛВАТЕ ЗЛОБА,НИТО ЗНАЕТЕ КАКВИ СА ИМ ВЗАИМООТНОШЕНИЯТА,НИТО РАЗПРАВИИТЕ,НИТО СТЕ НАЯСНО С ПРАВИЛАТА ВЪВ ХУДОЖЕСТВЕНАТА ГИМНАСТИКА ТА ДА ДАВАТЕ КОМЕНТАРИ.ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ,ЗЛОБЕН И АЛЧЕН НАРОД СМЕ БОЖЕЕЕЕЕЕ.............

А бре, вие сте тотално изперкали! Как може да сравнявате гимнастиката по времето на Робева, и сега по времето на Раева??? Сега хората с минимални средства и състезателки се опитват да са някъква бегла конкуренция на съветските републики,без съдийски аванти, без лоби... Много сте прости всички!!! По времето на Робева за гимнастичките се даваше мило и драго, а сега са на ръба на мизерията. Само им погледнете екипировката, базите, уредите, възтановяването, заплатите....

Нешка да отива и да оправя бакиите на Гуцанов щото му е кръстница. Да се готви Лилов.

Националня ни отбор по художествена гимнастика никога вече няма да стигне класата по времето на Нешка Робева.Много са разглезени и мързеливи днешните састезателки,затова бягат от Робева и говорят,че методите и са остарели.Ако не беше Робева никои нимаше да е чувал за Раева.Раева в момента само се излага,няма грам интелект и си търси само медийна изява, прилича на някоя чалгаджийка.Възхищавам се от Нешка Робева и неините постиженя.Жена с класа.За много малко жени може да се каже тожа.

Илиана е богата и има самочувствие. Нешка е уникален човек , но не и богата... Илиана никога няма да може да бъде на нейно място, няма качествата просто! Нито професионалните, нито като характер. Илиана , скрий се малко и не се излагай повече!

Нешке, земе се скрии и не и обяснявай на тая застаряваща Лиана увувна... една жена влиза в критическата и така злобее... ти когато влиза ... еко гласност правеше :)) така , че всеки да си старее както знае... едн и като злобни ЦАРвулки други като успели треньорки... и двете изберете сами как!!! бъдете здрави и щастливи!

Истината се ражда в интелигентен спор. за съжаление такъв липсва. По скоро той се води на махаленско ниво. Не така!Нешка Робева е безпорен фаворит на много хора. Харесвам и Илиана , но нещо много изпростяват нещата с тази просташка комуникация. Илиана бъди по сдържана! Всяко твое изявление те отдалечава от твоите фенове.

Ако можеше да произвеждаш ток от тази енергияq която влагаш в интригите, щеше да светне цял град :) ама аз това съм ти го казвала неведнъж...:)

Гледах едно предаване "China Revealed" по телевизия Discovery. Че там показваха различни аспекти от китайския живот. Беше включен живота и на едно момиче-гимнастичка, която желаеше да се включи в олимпийския отбор на Китай. Тренировките бяха железни, по 6 дни в седмицата, само в неделя родителите й идваха да я виждат (да, момичето отива в специален лагар за подготовка, а не ходи вечер по Син сити например като родните "звезди"). Като й показаха ръцете и краката на какво приличат от тренировките разбрах, че ние вече сме изостанали неимоверно много дори и в спорта. Тук родните "звезди" се чудят само на кой чалга клуб да отидат, за да си покажат новите кукли барби и новите мощни играчки. Нищо повече! И този път никой не ни е виновен, дори Сергей ;-)

Един Коджабашев ликвидира геният Абаджиев.От тогава само провали и интриги в щангите.Една Раева иска да унижи и омаловажи заслугите на Робева.Абсолютна простотия!Дали е млада или не, дали е комуняга или не, но Нешка си е ГОСПОЖА РОБЕВА. И такава ще остане за целият свят -уважавана и недостижима.Лошо е когато ограничени хора и първенюта започнат да се мерят с великите!!!

Има една "красавица" в Биг брадър, която казва "че тая не може да й се намаже на пръстчето". Та Илияна Раева "когато се намаже на пръста" на Нешка Робева, тогава има право да критикува и плюе. Някой да е забелязал високи постижения на "критикарите" на методиката на Иван Абаджиев - да има но само в употребата на стимуланти, в резултат на което за щангите само ще си спомняме. Така е и с гимнастиката, и с футбола и с много други спортове, защото в нашата страна вилнеят амбициозни нереализирани бивши нищожества, яхнали вълната на успеха от преди и сега вече започват да намирисват. Жалко, Илиана - ти си оставаш звезда от миналото, но нямаш бъдеще!

Никога не съм харесвала Нешка Робева като характер,но като треньор да! Тя винаги знае професионално какво да направи и как да го направи.Когато тя беше треньор на националния ни отбор по художествена гимнастика, всички по целия свят знаеха за Нешка Робева и нейните "златни момичета",знаеха и за България.Сега богаташката Илиана Раева се напъва навсякъде е канена,чуди се какво перо в г.. а си да забучи ,непрекъснато парадира с финансовите си възможности,с дъщерите и съпруга си.Въобще винаги е най-най и по!!! Трябва да е малко по-скромна,защото много хубаво не е на хубаво! А колкото до Нешка,Илиана никога няма да я стигне като треньор ,пък и като скромност.А споровете нека да решават помежду си,а не чрез медиите...

Илияна, просто замълчи!!!!!Коя щеше да си ти, ако не беше Робева!!!Колко от успехите и постигна ти и всички като тебе!!!!Никоя от вас не може да я достигне!!!!!

А методиката на Илияна като е толкова съвременна до какви успехи доведе българската гимнастика, че не се сещам?

Госпожо Раева, ако до момента имах прилично мнение за Вас, то сега направо ми паднахте в очите. Големи претенции имате, но нивото Ви е изключително махленско. Вие с модерните си методи сте на светлинни години от успехите на Робева.

В една българска поговорка се казва " Пораснаха пилци и ......квачки" Илиана да не забравя от къде е тръгнала и да направи дълбок поклон пред човека, който и показа тътя и направи името й известно. Можеше никой да не знае за Илианчето коя е тя. Нека не се подценяват достойните хора на България. Такива кокошкарски истории ни сриват непрекъснато във всички сфери на живота ни. Това че за Н.Робева, Л.Иванова, Н.Йорданов се пише и говори е прекрасно, въпреки понапредналата им възраст. Те са достойни хора за уважение прославили България. И нека помним "Уважавай старостта това е вашето бъдеще." Помни го и ти Илиана, защото утре / а то идва много бързо/ ще дойде по-младото поколение и ти ще изпаднеш в ситуациата на пилците и квачката.

Никога не съм харесвала Илияна Раева, дори когато беше златно момиче. Има нещо много злобно и гадно в изражението и излъчването и, което с остаряването още повече личи. Немога да си представя и това, че колкото и тежко да е било да спазваш диета и след две раждания да не положиш малко усилия и да поддържаш една добра фигура. Заприличала е на селска тетка. Дори и прическата можеше да и бъде по-младежка. И ако трябва да се вложат някакви пари не виждам какъв и е прблема. Нешка също не я харесвам, но за нея не ми се пише, защото не смятам, че един член на БКП заслужава да му се обръща каквото и да било внимание.

А Вие какви точно членове уважавате?

Грозно и за двете е да се оплюватчрез медиите.В българския спорт има място и за двете,всичко останало са междуличностни търкания от които печелят само клюкарските медии.

Илиана Раева е продукт на методиката на Нешка Робева. Не само като гимнастичка, но и като култура и мироглед. Съсипани момичета. Изцедиха всичко човешко в момичетата, за да носят слава на България, а после всички се чудят, защо са такива...

Нешка е Велика! А Илияна ... по-добре да си мълчи.

Мисля, че е крайно време госпожата да си тръгне от НО. Тя се опитва да съсипе и малкото останало в художествената гимнастика. Предлагам НО, да се казва "НО - ИЛИАНА", защото тя се опитва да привлече всички качествени деца в нейния клуб, а тези, които неможе, просто не ги допуска до състезания. И резултатите са на лице ....

Eeeeeee !Няма да има друга като Нешка Робева! Простете на Илиана Раева - просто една хубава жена ,която остарява!Поклон пред Нешка Робева !

Раева е гадна и то не от сега ... Тя направи подобно изказване и по време на едно от предаванията по БНТ за българските събития на ХХ век ... За такива важи написаното от Алеко "Пази боже сляпо да прогледа" ....

Състезател,който е станал много добър и е спечелил титли-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е 1-ОТ ТРЕНЬОРА,А СЛЕД ТОВА И ТРУДА КОЙТО ТОЙ Е ПОЛОЖИЛ.ВРЪЗКАТА Е ВЗАИМНА.АКО СЕ ИСКА РЕЗУЛТАТИ ТРЯБВА ДА ИМА ДИСЦИПЛИНАТА НА РОБЕВА И ТРУДА -НЕПРЕКЪСНАТИ ТРЕНИРОВКИ НА ИЗПЪЛНИТЕЛЯ.Илияна беше много добра състезателка и дисциплинирана изпълнителка на треньорката си Нешка Робева,но никога не може да стане като Робева,защото я заслепиха високомерието и жаждата за изяви и пари.Моят съвет- като състезателка по баскетбол е,Илиянке слез на земята ,поклони се на Робева за това ,което направи за този спорт за прославата на България.Срамота е да се кофронтирате .Скромността и благодарността са качествата които човек притежава ли ще живее в хармония със себе си и след това с хората с които общува.Завистта и злобата са болест за този който ги притежава!

РАЕВА, ПАРИТЕ НЕ СА ВСИЧКО, САМОЗАБРАВИ СЕ ,МНОГО ЖАЛКО

каквото и да казва г-жа Раева си остава фразата "Нешка няма грешка"

НЕ ЗНАМ ТОЧНО ЗА КАКЪВ СПОР СТАВА ВЪПРОС,НЕ СЪМ ЧЕЛА,НО: ИСТИНАТА Е ,ЧЕ ПОВРЕМЕТО НА НЕШКА РОБЕВА СИ ЛИЧЕШЕ БЪЛГАРСКИЯТ ОТБОР КАТО ИГРАЕ, НЕ МОЖЕ ДА НЕ ГИ ПОЗНАЕШ /ПО ИГРАТА,ПО КЛАСАТА/, А СЕГА СА ЕДНА ПАРОДИЯ/ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ/, ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО ГИ ГЛЕДАМ МИ СТАВА МЪЧНО И БОЛНО. КЪДЕ БЯХМЕ ,А ДОКЪДЕ "ПАДНАХМЕ".ТАКА ЧЕ ИЛИАНА : ТВОЙ НАБОР СЪМ, СЪГЛАСНА СЪМ ,ЧЕ ВСЯКО НЕЩО Е С ВРЕМЕТО СИ, НО В СЛУЧАЯ ИМАШ ПРАВО ДА ГО КАЖЕШЕ ЕДВА КОГАТО ОТБОРА НИ СТИГНЕ НИВО ПОНЕ 1/3 НА ТОВА ,КОЕТО БЕШЕ.

Другари, винаги се връщате сто години назад за каквото и да било. Винаги забравяте, че хората по света не пасат трева и ние сме най-велики, ама друг път. Нивото в художествената гимнастика отдавна е изравнено. Да не забравяме и колко българки работеха за чуждестранни отбори. Метода на нешка е съветски, модела тоже, добре че имаше кадърни, перфектни гимнастички, които успяха просто да се преборят с рускините. Ако нямаше кой да играе дали пък щяхме да чуем за "постиженията" на нешка. Прекланяте глави и винаги сте на колене пред унищожаващото хората съветско минало. 21 век сме, айде събодете се.

РАДВАМ СЕ НА МНЕНИЯТА НА ВСИ4КИ.РАЕВА, ЗАСРАМИ СЕ,КАК МОЖА ТАКА ДА СЕ ИЗЛОЖИ6? НЕ СИ НА НИВОТО НА Г-ЖА РОБЕЖА .М Н О О О Г О СИ ДАЛЕКО ПОГЛЕДНАТО ОТ ВСИ4КИ СТРАНИ.ГОВОРИ6 КАТО ПОСЛЕДЕН ГЛУПАК. МОЖЕ БИ СИ ТАКАВА .ЗА КАКВО СЕ МИСЛИ6????

Много нагла и безскрупулна е тая Раева.

Е СТИГА ВЕЧЕ С ТАЗИ ГОСПОЖА НЕШКА И ВСИЧКИ, КОИТО ДО ТУК ОПЛЮВАТЕ РАЕВА - АМАН ОТ ВАС И КОМУНЯГИТЕ

Простотията винаги си намира една думичка и заеква на нея. "Комуняга" ли?! Ти да не си "фашага"? Представи си, че извадиш някога анонимната си муцунка пред всички и вместо ти да заекваш на "комуняга", всички почнат да наричат теб фашага? Не можеш да си го представиш, нали - и то, защото си някакъв никой, който просто няма повод да се показва пред всички, за разлика от истинските имена, които се гордеят с името си, защото е символ на чест и достойнство.

засрами се Раева, пуснаха те под одъра ти се качи на одъра. Без нешка ти си нищо - само едни силиконови цици и нищо повече, не магазинерка ами метачка по улиците щеше да бъдеш. Преклони глава пред нешка, прави го цялото нейно поколение ние помним нейните звездни мигове - къде са те сега. Бях горда че съм българка а от теб се срамувам да кажа каква съм

Robeva e 4ovek ot minaloto i da si varvi pri pensionerite s dobro....

Ами то хора от бъдещето още не са дошли. Стига плю - давай напред!

Добре го е казала г-жа Робева, че този въпрос не следва да се коментира в медиите. Трябваше ли г-жо Раева ние, а най-вече децата, които тренирате да четат този просташки по тон и протеворечив като съдържание Ваш отговор?

Самия Ланс Армстронг признава, че ако Ян Улрих е полагал две трети от усилията които Ланс полага в тренировките и спазва стриктен режим, не Ланс а Ян щеше да има седем победи в тура, ако не и повече. Така че не обвинявайте Нешка за методите и, а се замислете откакто се разглезиха спортистчетата ни какви успехи имаме!!!

учудваща е хорската тъпотия, величаете Нешка, която след промените няма НИКАКЪВ резултат, една морално безотговорна жена, ламтяща за слава и пари, която няма достойнство да се скрие от хората! Чиста проба комунистка с комунистически крадлив манталитет! Колкото до Илияна- тя си е Илияна и не иска да бъде нищо повече от това!

А ти си една обикновена малка буква от форумите. Кръстила си се "н", но дори буквичката значи повече от тебе - анонимно нищо, беззвучна съгласна.

А за Мария Петрова да си чувал/а случайно? След това г-жа Робева се оттегля от активна треньорска дейност и се занимава предимно с танцовите си спектакли.

КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКОВА ВЬЗМОТИТЕЛНО ОТНО6ЕНИЕ ТАЗИ НАХАЛНА ГОСПОЖА КЬМ ГОСП.Р О Б Е В А. ЗАСРАМИ СЕ РАЕВА ,МНОГО СИ ГЛУПАВА, А И ТОЛКОВА БЕЗОБРАЗНО СЕ ДЬРЖИ6.

неграмотни спортисти. кво друго да направят?!?!?! тук като се налапат с пари и ... вземат та си повярват ....

Разправии типично по български, унизителни, безкултурни. Ако трябва да взема страна ,твърдо съм за Нешка Робева!

и двете не са цвете за мирисане.

илиан раева емлада и абициозна но няма големи резултати да беше постигнала половината от успехите на г-жа робева

Ако не беше Нешка, Раева щеше да мирише на Богровско тор и да сервира в селската кръчма!

Не е отговортла на най-важният въпрос - Раева е обявила Силвия Митвева за стара и не я е искала от националния отбор! Да отговри на това , а не да пише глупости. Манталитетът на Раева е наистина чалгаджийски, новобогаташки, просто ужас, Това , че преди 100 години е била шампиуонка не значи, че може да е треньор, момичето си е просто

Когато стане дума за пари,семейство Сиракови са на първа линия.Винаги алчни и нахални с нокти и лакти гледат да се доберат до авантата.Сираков въведе този маниер и в БФС.

Илиана Раева и съпругът и са неприятни, грозно напористи горделиви и отблъскващи. Тя няма професионален морал, а той загробва футбола.

И все пак Нешка си е Нешка и няма грешка, а на другите не им прави чест, като не са съгласни с нейната методика да са напуснали отбора преди години, когата бяха състезателки. Тогава бяха едни малки лигли, а сега голями превзети кокошки.

Леле, какви са тия казани-речени между Робева и Раева? Нали бяха големи приятелки, нали са кума и кумица, нали участваха в разни танцувални шоута и явно си личеше по-специалното отношение на Нешка към Илиана в сравнение с другите участници? Нещо са напърдели гърнето... Не ги разбирам тия хора, дето днес са първи дружки, а утре се плюят и си хвърлят кал по физиономиите...